Skip to content

Анонс гри Baldur’s Gate: Покращене Видання™

AntonAnton Member, Moderator, Mobile Tester Posts: 513
edited June 2012 in Українська
Atari, Wizards of the Coast та Overhaul Games раді сповістити, що почалася робота над Покращеним Виданням ігор Baldur’s Gate та Baldur’s Gate II.

imageЗ моменту свого випуску в 1998 році гра Baldur’s Gate полюбилася мільйонам гравців по всьому світу та зібрала безліч нагород. З тих пір ця класична сага, сповнена таємниць, інтриг та пригод, стала взірцем для рольових комп’ютерних ігор у всесвіті Dungeons & Dragons®.

Покращено Overhaul Games

Overhaul Games зібрала під своїм дахом команду талановитих митців, програмістів та дизайнерів щоб зробити нашу улюблену гру навіть краще. Аби зберегти дух оригіналу до команди було включено розробників оригінальних ігор Baldur's Gate.

Пережити найвеличнішу історію всіх часів

Серцем Baldur’s Gate: Покращене Видання™ та Baldur’s Gate II: Покращене Видання™ стане нова вдосконалена версія Infinity Engine з численними покращеннями.

Найкраща рольова гра всіх часів стане ще краще

Для отримання додаткової інформації щодо Baldur’s Gate: Покращене Видання™ завітайте на www.baldursgate.com. З метою отримання інформації для ЗМІ пишіть baldursgate@beamdog.com.

don_mika

Comments

  • AntonAnton Member, Moderator, Mobile Tester Posts: 513
    Ледь стримався, щоб не написати «Покращення вже сьогодні» :D
    don_mika
  • don_mikadon_mika Member Posts: 1
    тож реліз версія буде підтримувати українську мову? О_0
  • vazubvazub Member Posts: 3
    Навряд чи. Там маса тексту, а ще жоден ігророб чи видавець не дозрів до того, аби робити гарну локалізацію. Як правило вважається, що російської достатньо :(
  • AntonAnton Member, Moderator, Mobile Tester Posts: 513
    edited July 2012
  • netaveknetavek Member Posts: 1
    але чому для вікон та маків гра продається окремо?.. тепер навіть не знаю в який бік розриватись
  • RezonRezon Member Posts: 13
    Добрий вечір! Таке питання.. Чи з можу я разом з братом проходити цю гру по мультіплеєру? Дякую за відповідь!
  • AntonAnton Member, Moderator, Mobile Tester Posts: 513
    @Rezon Звичайно!
    Можна буде навiть використовувати для цього рiзнi платформи (андроiд, мак, айпад..)
  • RezonRezon Member Posts: 13
    дякую за відповідь!
Sign In or Register to comment.