Skip to content

Nefungují zvuky

JeffJeff Member Posts: 18
Je to je u mě, nebo vám taky nefungují zvuky u Imoen apod?
«13

Comments

  • JeffJeff Member Posts: 18
    Hlavně koukám, že to blbne, jenom když přepnu na češtinu. :-//
  • korkankorkan Member Posts: 23
    mně to zlobí jen když tam mám nastavenou češtinu, protože není kompletní.
  • MazokuMazoku Member Posts: 7
    Ví někdo jak to bude s tou češtinou a kdy? Už sem tu prolezl všechno možný a jako jediný co vim, že to bude až to bude, což mi moc neřekne :( někdy 26 července psali, že je čeština ze 75% a dnes stále nic, alespoň ty anglický zvuky kdyby tam byli a klidně i ten text co neni přeloženej byl v angličtině, ale když tam nic neni tak se to hrát nedá.
  • slavojslavoj Member Posts: 3
    Je to tak, pokud je nastavená čeština vypadnou zvuky ostatních postav z okolí (mágové světových stran nezpívají, Hull nezívá, Gorion nedává kázání... Kromě toho mě to píše nějaké kódy u vybrané zbraně či střeliva v inventáři.
  • JoneletomJoneletom Member Posts: 18
    Mám stejný problém(logicky). Nevíte někdo nějaký info, jak to je se stavem češtiny? Nebo aspoň odkaz na stránku..
  • Hor89Hor89 Member Posts: 118
    Nefungující zvuky nejsou ani tak problém češtiny jako hry -blbne to i u dalších jazyků ; a podle postu z 15.listopadu by kompletní cz měla být snad do konce roku.
  • JeffJeff Member Posts: 18
    Jojo, co sem tak koukal, tak to blbne snad u všech jazyků krom angličtiny.
  • JoneletomJoneletom Member Posts: 18
    Otázka je, co s tím?
  • PJ_TreworPJ_Trewor Member Posts: 153
    Asi nic jinýho, než čekat na opravu od autorů, se s tím dělat nedá. :)
  • JoneletomJoneletom Member Posts: 18
    edited November 2012
    Otázka je, řekl jim o téhle chybě někdo? XD
    Post edited by Joneletom on
  • BladesipBladesip Member Posts: 199
    edited November 2012
    Bug ohledně nefunkčních zvuků už na fóru nahlášen je, četl jsem to tam.
  • JoneletomJoneletom Member Posts: 18
    edited November 2012
    Koukal jsem na to, měl by to vyřešit první patch..
    Post edited by Joneletom on
  • GladGlad Member Posts: 11
    Je už nějaké info o tom kdy vyjde první patch? vyjádřili se vůbec autoři k tomu co vydali za paskvil?
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Za paskvil? Že tě huba nebolí! Chápu, že tě mrzí některé chyby a nefunkčnosti, ale snad není nutné být hned takhle zlý...
    Zrovna teď se mi stahuje update, zcela očividně na tom dělají, čekali sjme hodně dlouho, na hru jako je Baldurs Gate, tak snad vydržíme počkat, nebo překousneme pár němých postav, než to opraví. :)
  • P3RS3CUToRP3RS3CUToR Member Posts: 1
    Je to paskvil, zbytečný obhajovat vývojáře... prostě se zase vydala nedomrdlá hra... mi s tim fakt serou...málo her vyjde jednoduše...hratelnejch...bejt to normal zboží tak jim to hodim na reklamaci a at se dou klouzat... když to nestihli tak maj znovu posunout dobu vydání, do Vánoc ňákej ten pátek měli... si neudělali dobrou reklamu

  • GladGlad Member Posts: 11
    Promiň, ale originální hra stála 900,- kč, Za toto chtějí 400,- jsem rád že se někdo vrhl na dílo BG a chce ho oživit, ale musí mít taky trochu zodpovědnosti. Peněz dostali dost na to že pouze předělávají a vylepšují. Je to rozostřené, fonty jsou špatné, celý základný pohled je přetažený nějakým šedo žlutým rozmazaným čímsi. Já bych se být nimi někam zavřel a nevylízal dřív než to bude funkční a pěkné. Na tuhle hru jsem se dost těšil, tak čekám....
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Tak předně fonty, zvuky, nečitelný text má jednoho jmenovatele - češtinu, ta se prostě nestihla a nebude se odkládat vydání celé hry, jen kůli nám. Buď si počkej, nebo si zapni angličtinu
    Problémy s grafikou na určitém hw zas byli nahlášeny hodně dopředu, s tím, že jediný kdo to může vyřešit jsou výrobci ovladači.
    Takže ne, není to paskvil, jen to naráží na překážky mimo hru, ale když se to veme takhle, tak pak není na koho nadávat a není to taková sranda, co?
    Chyby tam jsou, neříkám že ne, ale nadávat jen kůli tomu, že pro naše pohodlí si tam musíme nacpat nekompletní češtinu...
  • azuritazurit Member Posts: 182
    Ked sme uz pri tom, tak aj ludia tu na fore (vratane mna) ziadali aspon ciastocnu cestinu a to sme presne dostali. Ak sa to niekomu nepaci, nech si prepne na anglictinu.
    Idaho
  • christofchristof Member Posts: 224
    fonty a zvuky jsou problém i dalších jazyků :/
  • JoneletomJoneletom Member Posts: 18
    Hraju to v angličtině, zatím. Je to pořád lepší než když jsou VŠECHNY(ne pár) postavy němý(kromě protagonisty). Toto se netýká jen pár postav, nikdo z party nemluví, ani jakákoli NPC, dokonce ani vypravěč při intru.
    Jen tak mimochodem, pamatujete jak v BG2 byl k lokalizaci ještě bonus ve formě SKLOŇOVÁNÍ(!) jména hlavní postavy? KDE, KDE jinde jste tohle kdy viděli ve hrách? Zlaté časy, žádné chyby...
    PS:zajímalo by mě, kolik z vás hrálo 1. BG před 12 lety..Já ano, yessir.
  • azuritazurit Member Posts: 182
    @Joneletom ja som to tiez hral priblizne v tom obdobi ale presne si to nepamatam :) a hral som aj demo, ked este nebola vonku cela hra.
  • Hor89Hor89 Member Posts: 118
    edited December 2012
    @Joneletom
    Já hrál BG proprvé někdy v roce 2000, zhruba při vydání dvojky.
  • UranUran Member Posts: 65
    Idaho said:

    Tak předně fonty, zvuky, nečitelný text má jednoho jmenovatele - češtinu, ta se prostě nestihla a nebude se odkládat vydání celé hry, jen kůli nám. Buď si počkej, nebo si zapni angličtinu
    Problémy s grafikou na určitém hw zas byli nahlášeny hodně dopředu, s tím, že jediný kdo to může vyřešit jsou výrobci ovladači.
    Takže ne, není to paskvil, jen to naráží na překážky mimo hru, ale když se to veme takhle, tak pak není na koho nadávat a není to taková sranda, co?
    Chyby tam jsou, neříkám že ne, ale nadávat jen kůli tomu, že pro naše pohodlí si tam musíme nacpat nekompletní češtinu...

    Drzim palce, ale fonty, ladeni barev a obcene graficke prvky jsou divne i v anglicke mutaci. to nemluvim o padechhry a aj (vyzkouseno na NB - grafika Nvidia Go 5600, Windows XP).

    Holt to chce vydrzet a pockat si.

    Netusi nekdo jak poznam, ze clientu beamdog je nejaka nova aktualizace resp. jak zjistim jakou verzi hry mam nainstalovanou?

  • christofchristof Member Posts: 224
    Joneletom said:

    Zlaté časy, žádné chyby...

    ale kdež, to je jen "za našich mladých let byla tráva zelenější" :)
  • JoneletomJoneletom Member Posts: 18
    @christof XD
    Jinak jsem zatím našel dost otravnou chybu: Propustil jsem z družiny trpaslíka(nevím teď jak se jmenoval, ale zákonně zlý) a jdu do vedlejší krčmy. Když vyjdu ven, přiběhne ke mně ten trpaslík a že jsem si dal načas a že jdeme. Já ho odpálkoval, ukončil dialog ale trpaslík mě jen tak nepustil a pořád začínal dialog. Když se to stalo asi po desátý, tak jsem ho zabil, jinak bych se nepohl z místa:-DDD.
    Yemeth
  • azuritazurit Member Posts: 182
    @Uran verzia sa zobrazi hore v menu avsak musis byt v hre a stlacit 'o', v hlavnom menu mimo hry nie je
  • BladesipBladesip Member Posts: 199
    edited December 2012
    Uran said:


    Netusi nekdo jak poznam, ze clientu beamdog je nejaka nova aktualizace resp. jak zjistim jakou verzi hry mam nainstalovanou?

    @Uran Když zapneš Beamdog, tak normálně u BG se ti objeví místo možnosti hrát to "plusko", na které jen klikneš a stáhne se ti patch.
  • PJ_TreworPJ_Trewor Member Posts: 153
    edited December 2012
    Nefungující zvuky by zřejmě měly být opraveny v dalším patchi, který doufejme vyjde brzo. Kdybyste je chtěli funkční už teď, tak jsem si to opravil sám :) můžete si to stáhnout tady:

    http://uloz.to/xikfm9P/dialog-tlk

    Soubor stačí nakopírovat do složky se hrou C:\Program Files (x86)\Baldurs Gate Enhanced edition\Data\00766\lang\cs_CZ
    JoneletomOndrej_TOEIdaho
  • JeffJeff Member Posts: 18
    @PJ_Trewor Mno to je pán. :-) Hlubokosklon a děkovačka. :-)
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Ne, že bych nevěřil, ale momentálně to nemůžu zkusit a nerad bych se těšil zbytečně - může někdo potvrdit funkčnost?
Sign In or Register to comment.