Skip to content

Romanse - czy będzie równouprawnienie karłów?

2»

Comments

  • SheeShee Member Posts: 139
    @Magiusa, dobrym, a staty mam takie: 10/18/18/18/9/18, podane na czysto, bez przedmiotów, bo np. z płaszczem mam 20 charyzmy... jestem czarownikiem ;)
  • MagiusaMagiusa Member Posts: 59
    Ja do końca tego ze statami nie zrozumiałam i mam nadzieje, że to jest ściema.
    @Shee ja nie wiem jak to zrobić, ale może Ty umiesz...może by założyć nowy temat w stylu "romans Dorn/Rasaad porady" i tam np. poprosić by ludzie, którzy już je przeszli powrzucali co wiedzą...bo tutaj to myślę,że za dużo osób nie zagląda i nie odpowie, a jak typowo się będzie tyczyło tych dwóch postaci.
    Po prostu liczę na to, że ktoś już przeszedł grę albo jest blisko końca i może co nieco podpowiedzieć.
    Chcę zacząć ponownie grę zawadiaką, ale trochę mi szkoda znów przejść bez romansu.
    Dziś właśnie skończyłam wojownikiem, który miał wysokie stat. w sile, kondycji i zwinności ( a wydaje mi się, że ta wypowiedź dot. romansu i statystyk dot. właśnie wysokiej siły)i nie nawiązałam żadnego romasu, a przynajmniej moim zdaniem go nie było

    A w drużynie masz obu Panów jednocześnie?
  • SheeShee Member Posts: 139
    @Magiusa zgadza się, obu. Poczekajmy na razie czy dostaniemy spoiler, a potem założymy temat ;D Pogram jeszcze dziś może mi się coś odwiesi, bo nie sądzę bym zepsuła dwa na raz ;)
  • MagiusaMagiusa Member Posts: 59
    @Shee....jak tylko będzie się coś działo daj znać, nawet za tydzień, chyba , że wcześniej założymy ten temat i Ktos coś podpowie :)
    Ja jutro chyba zacznę Black Pits i chwilkę poczekam z zaczynaniem od nowa, choć mocno mnie kusi :)
  • SheeShee Member Posts: 139
    @Magiusa Jakoś sobie poradzimy^^
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @Shee, @Magiusa – ta rozmowa z droczeniem, którą wspominała Shee jest jedną z ostatnich w analizie dostarczonej nam przez Francuzów. Właściwie to w przeciwieństwie do kwestii Rasaada i Neery nie ma tam nigdzie żadnego rozdziału w stylu „romance” albo jak to się po francusku nazywa :P

    Jeśli chodzi o Rasaada, to w ostatnim dialogu oznaczonym jako „Lovetalk” (jest to 6. wg analizy, chociaż część z nich nie wydaje się rzeczywiście być romansowymi, tylko czymś w stylu podsumowania jego questów, pojawia się coś takiego:

    — Gdybym nie znała cię lepiej, pomyślałabym, że mnie podrywasz, Rasaadzie.
    — Cóż, ja– Nagle zrobiło się bardzo ciepło. Też to czujesz? Może powinniśmy się trochę przejść.


    Tam wcześniej było jakieś pieprzenie o świetle księżyca odbijającym się od jeziora i fajne wstawki Viconii ;)
    Lucky
  • hajimodottirhajimodottir Member Posts: 63
    @cherrycoke2l a jakieś lovetalki Neery? Pamiętam, że w ostatnim moim dialogu mówiła, że lubi jak przejmuję kontrolę, a na końcu był wybór czy rozmawiamy o uczuciach, pocałunek, wyrko. Przy odpowiedziach 1 i 2 odpowiadała, że potrzebuje jeszcze trochę czasu.
  • SheeShee Member Posts: 139
    @cherrycoke2l ja tą z droczeniem miałam prawie na początku, była chyba 2 z rzędu xD Coś krótkie te flirty ;p
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @hajimodottir - jak wrócę do domu, to sprawdzę, ale tam chyba nie było wiele więcej.

    @Shee - dłuższe niż w NWN Hordes of the Underdark :P
  • WybranWybran Member Posts: 162
    @cherrycoke2l Tam przynajmniej elfki były ładne i miały ciekawe osobowości.
    cherrycoke2l
  • hajimodottirhajimodottir Member Posts: 63
    Wybran said:

    @cherrycoke2l Tam przynajmniej elfki były ładne i miały ciekawe osobowości.

    Zdefiniuj "ładne". W BG też nie brzydkie są.

  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Myślę, że chodzi o portrety - jednak "ładniejsze" w BG2 niż w BG1, oraz całość postaci - bardziej rozbudowane, z mocniej zarysowanymi charakterami. Plus zdecydowanie lepsze romanse.
    hajimodottir
  • WybranWybran Member Posts: 162
    @hajimodottir To chyba w BG2 bo w pierwszej części nie ma romansów i portrety są tragiczne. Nie wiem jak Neera, czekam aż połataja grę do poziomu oryginału.
  • DasieqDasieq Member Posts: 135
    Szczerze to wolę portrety z BG1 Viconii i Jaheiry.
  • hajimodottirhajimodottir Member Posts: 63
    No w BG2, tak. I głosy i portrety o wiele lepsze niż w BG1. Edwin chyba mało się różni.
  • SheeShee Member Posts: 139
    Pogram jeszcze dziś, może się odezwą^^ A tak pozostaje czekać na BG2 EE.

    Nie można odebrać charakteru ani Neerze ani Dornowi, według mnie, NPC akurat wyszli im fajnie...
  • WybranWybran Member Posts: 162
    edited December 2012
    @Shee Cytując klasyka: "Slay the orcs. SLAY THEM ALL!".
    Kto pamięta jaskinie orków w NWN i ulepszone rozpłatanie stalowa rękawica w górę. :)
  • MagiusaMagiusa Member Posts: 59
    hm...no wiec ja takiej ostatniej rozmowy z Rasaadem nie miałam, ale nadal nie wiem jak to z Dornem wygląda.
    @Shee, jesteś moją nadzieją, więc czekam na Twoje relacje :)
  • SheeShee Member Posts: 139
    edited December 2012
    @Magiusa narazie nic, ale jestem cierpliwa ;)

    Romans może się zbugować tutaj ? Pamiętam, że w 2 istniała taka możliwość, np. gdy się wskrzeszało kochanka lub został spetryfikowany.
  • hajimodottirhajimodottir Member Posts: 63
    ja bym się spodziewał, że nie, ale kto ich tam wie, bugów jest sporo, może w romansach też. w BG2 mod załatwiał sprawę wieszających się romansów (używałem łącznie z modem pozwalającym krasnoludom romansować). Chyba z ciekawości zerknę do dialog.tlk i zobaczę. Zobaczymy też co @cherrycoke2l napisze.
  • MagiusaMagiusa Member Posts: 59
    @Shee - jakiwś postępy bo @cherrycoke2l chyba nie ma za bardzo czasu podrzucić resztę dialogów :)
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @Magiusa – ja za bardzo nie mam ochoty udostępnić tych dialogów, bo to nie moja praca, tylko Francuzów, a następnie tłumaczy, którzy to tłumaczyli. Nie czuję się upoważniony do publikowania tych doców.
  • hajimodottirhajimodottir Member Posts: 63
    standardowe narzędzia do podglądania/edycji dialogów nie działają z plikami z BG:EE. . Tzn widać, czyj dialog i jakiś warunki dodatkowe, ale treści już nie ma. Jeśli @cherrycoke2l nic nie podrzuci to trzeba założyć, że romanse po prostu się już skończyły i będą kontynuowane w BG2EE. "Preromanse", ale lepsze to niż nic.
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    @hajimodottir standardowe przeglądanie działa tylko plik dialog.tlk i dialogF.tlk musisz włożyć dodatkowo do folderu z chitin.key, bo właśnie tam szuka go program.
  • YaeriusYaerius Member Posts: 61
    Magiusa said:

    Odnośnie półorka ciekawe jest to, że ma wyższą charyzme niż mnich człowiek :)

    Charyzma to nie tylko wygląd/atrakcyjność, ale też siła przebicia czy robienie dobrego pierwszego wrażenia :)
  • YaeriusYaerius Member Posts: 61
    Dasieq said:

    Szczerze to wolę portrety z BG1 Viconii i Jaheiry.

    Ja Viconię zdecydowanie bardziej wolę z BG2 (i też dlatego podmieniłem sobie jej portret), z kolei Jaheira i Imoen lepiej wygladają w BG1 moim zdaniem (dlatego też podmienię sobie ich portrety w BG2EE :))
  • MagiusaMagiusa Member Posts: 59
    @cherrycoke2l no szkoda, bo póki co jestem szalenie rozczarowana tymi niby romansami :( Jakoś takie dla mnie mało romansowe i naprawde sama nie wiem ile może sama zepsułam a na ile to faktycznie koniec.
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @Magiusa – nie spodziewaj się typowego romansu z żadną z postaci. Tzn. żadnych… nie wiem co tam jest; wyznań, scen itp. :P
  • EphantEphant Member Posts: 19
    Jak dotąd z Neerą miałem dwa dialogi romansowe, zrobiłem questa i cisza... z tego, co widziałem na youtubie, dialogi powinny być trzy :/ ale mi romans... i do tego zbugowany... chyba że później się odezwie, chociaż na tym filmiku dialog jest zaraz po queście
  • DasieqDasieq Member Posts: 135
    o,ja teraz po oglądnięciu filmu zauważyłem że faktycznie spieprzyłem dialog,a może później coś się będzie jeszcze działo.
Sign In or Register to comment.