Skip to content

Gra po sieci

LazarytaLazaryta Member Posts: 53
edited July 2012 in Polski
Czytając ostatnie posty wpadłem na pomysł, aby można było się umówić jak za starych dobrych lat na odpalenie przygody z BG po internecie, w tym temacie można by umówić się z innymi na grę na przykład poprzez hamachi.
Dla usystematyzowania można by określić kiedy miałoby się czas na granie i w taki sposób zebrać osoby do drużyny.
Jeśli ma ktoś jakiś lepszy pomysł to pisać.
xan212Krystek
«1

Comments

  • xan212xan212 Member Posts: 65
    Jestem bardzo za! Powiem tak, w BG nie grałem po sieci. Ale w IWD tak. Myślę, że znalazło by się kilku chętnych.
  • ThomsonThomson Member Posts: 25
    Jeśli zgodzicie się na wybranie najwyższego poziomu trudności, gnom kapłan/iluzjonista będzie do Waszych usług :) Mam pełne dwie części z dodatkami, gram bez modów. Mam rozumieć, że chcielibyście zacząć od "jedynki"?
  • xan212xan212 Member Posts: 65
    Tak od jedynki. Ale od BG:EE. Przynajmniej tak ja bym chciał. I na to się piszę. Co do swojej postaci... no cóż zawsze grałem magiem. Ale w zależności od okoliczności dla dobra drużyny mogę zmienić na łowcę. Wówczas jako łucznik. Wszystko jednak jest do uzgodnienia i do ogólnego wyrażenie wszelkich za i przeciw. Myślę, że można się dogadać. Tym bardziej z fanami kultowej serii... Nieprawdaż?
  • LazarytaLazaryta Member Posts: 53
    Ja byłbym za tym, aby rozpocząć jak najszybciej ( przypomnienie sobie gry i zanim BG:EE wyjdzie zabić trochę czasu oraz można by na bieżąco porównać zmiany ).
  • xan212xan212 Member Posts: 65
    edited July 2012
    Ja byłbym za tym, aby rozpocząć jak najszybciej ( przypomnienie sobie gry i zanim BG:EE wyjdzie zabić trochę czasu oraz można by na bieżąco porównać zmiany ).
    No może i nie głupi pomysł... Ale kilka kwestii:
    1. Na hamachi? Trzeba dobrze skonfigurować...
    2. Jestem za ale w surowego z dodatkiem... bez modów.
    3. Kwestia graczy, i kto jaką klasą.
    4. Lider, którego wszyscy będą słuchać. Ja się nie piszę na to. Więc jakąś mądrą propozycję podajcie.

    I jeszcze kwestia czasu...
    Post edited by powerfulally on
  • ThomsonThomson Member Posts: 25
    1. Moja wersja Hamachi to 2.1.0.210, lider niech poda adres sieci, a reszta dołączy.
    2. Jak najbardziej za, nie przywykłem do grania z modami, a nie chciałbym uczyć się pewnych elementów od nowa.
    3. Gnom iluzjonista, jeśli chodzi o mnie. Opcjonalnie mogę dwuklasować na kapłana/iluzjonistę.
    4. Liderem powinien być ten, który posiada dużą charyzmę. Nie chodzi tu tylko o kupowanie, ale niektóre rozmowy rozpoczynane są przez NPC-ów. Trzeba być na to przygotowanym. Lider będzie stał w pierwszej linii, więc raczej nie postać magiczna.

    Ja mam teraz dość dużo czasu na graniu, są to głównie wieczory.
    Dodatkowo można by utworzyć konferencję na Skype, aby można było komunikować się między sobą.
    Obecność Skype nie wpływa na płynność gry.

    Trzeba poczekać aż wypowiedzą się wszyscy chętni.
  • xan212xan212 Member Posts: 65

    Ja mam teraz dość dużo czasu na graniu, są to głównie wieczory.
    Dodatkowo można by utworzyć konferencję na Skype, aby można było komunikować się między sobą.
    Obecność Skype nie wpływa na płynność gry.
    Trzeba poczekać aż wypowiedzą się wszyscy chętni.
    Też mi pasują wieczory. Przynajmniej na razie. Choć sierpień mi trochę odpadnie. No ale...
    Co do skype nie jestem przekonany. Chat powinien wystarczyć. Ale jeśli większość będzie chciała to ok.
    Moja postać: elf, łowca, atak z dystansu, w razie czego obrona dla maga.
  • sensejhamasensejhama Member Posts: 26
    Świetny pomysł w razie czego też się piszę na coś takiego. Co do postaci wszystko mi jedno przelazłem praktycznie każdą klasą, ale bardzo lubiłem grać złodziejem.
  • xan212xan212 Member Posts: 65
    bardzo lubiłem grać złodziejem.
    No to witamy na pokładzie skrytobójce... tylko nas nie dźgnij w plecki :)
  • xan212xan212 Member Posts: 65
    Aha! Jestem za tym, żeby wcześniej utworzyć sobie swoje postacie i dobrze rozlosować statsy. Ale bez cheatów!!!!!!!! Bez korzystania z jakiś shadowkeeperów i innych tym podobnych! To ma być czysta gra. Dla mnie tylko taka sprawia przyjemność a nie jakieś oszukiwanie. Przynajmniej z mojej strony tak będzie.
  • LazarytaLazaryta Member Posts: 53
    no to ja mogę woj/kapłan może, postać właśnie stworzyłem i przypominam sobie BG ;]
  • xan212xan212 Member Posts: 65
    Ja też właśnie stworzyłem, choć męczyłem się nad statsami :) Ale udało się siłę 18/00. Postać wyeksportowana i czeka.
  • LazarytaLazaryta Member Posts: 53
    ja 18/94 ;]
  • sensejhamasensejhama Member Posts: 26
    Cichy Bob złodziej krasnolud gotowy
  • sensejhamasensejhama Member Posts: 26
    to jak panowie i panie czekamy do EE czy może robimy coś w tym temacie na próbę. Nigdy nie grałem w BG przez sieć i po prostu jestem ciekaw jak to wypadnie.
  • LazarytaLazaryta Member Posts: 53
    ja przyszły tydzień mam na 2 zmianę do pracy tj. mogę od 23 grać.
  • sztolpenOSsztolpenOS Member Posts: 14
    Z chęcią się dołącze, jednak do grupy, która ma mniej czasu na grę:> Preferowane piątki, czasem dzień powszedni wieczorem.
  • IlphalarIlphalar Member Posts: 68
    Na dobrą sprawę to ja bym się chętnie przyłączył (najlepiej jako Wild Mage - nie ma to jak rzucić w kogoś krową, albo zmienić przeciwnika w kurczaka), ewentualnie jakąś nową profesją, ale to dopiero po wyjściu BGEE (przez najbliższy miesiąc i tak nie będę miał zbyt wiele wolnego czasu).
  • FenixGruFenixGru Member Posts: 5
    edited July 2012
    Ja mogę grać od zaraz, skype itd jest. Aktualnie mam wakacje więc czasu sporo, co do klasy to magiczna, niestety aktualnie posiadam tylko BG2 z dodatkami :<
  • KrystekKrystek Member Posts: 31
    Oczywiście piszę się na coś takiego i mogę zacząć od zaraz. Baldura przeszedłem już kilkanaście/kilkadziesiąt razy, a i miałem przygody przez internet, ale nigdy nie kończyliśmy gry. Jeśli o mnie chodzi, to chciałbym grać postacią walczącą wręcz, najlepiej paladynem(mój avatar powinien na to wskazywać). Ewentualnie mogę być wojownikiem.
  • Vedran42Vedran42 Member Posts: 1
    Ja bardzo chętnie dołączę do tej dumnej grupy poszukiwaczy przygód... Jeśli przez Skype'a będziecie chcieli grać to jestem przygotowany. Co do klasy to wolałbym maga (zwłaszcza Dzikiego! ;D) lecz jeśli będą problemy to mogę być każdą inną (Z naciskiem na woja, lub wielkoklasowca z kapłanem) Grać mogę w obie części, lecz niestety w BG 1 bez dodatku (BG 2 z ToB jak najbardziej tak :D).
  • KrystekKrystek Member Posts: 31
    Kurcze, to gramy coś, czy nie? :D
    Bo mnie tak ciągnie teraz do Baldura, że jak za niedługo nie zaczniemy, to zacznę grać sam :D
  • FenixGruFenixGru Member Posts: 5
    No ja aktualnie sam pogrywam BG2, wzbogacone o parę modów i raczej do premiery nie zanosi się że pogramy ;)
  • Pedro123Pedro123 Member Posts: 3
    edited August 2012
    Jeśli znajdzie się miejsce to chętnie bym dołączył do którejś grupy. Obojętnie czy chcącej grać teraz czy dopiero w BG:EE. Nie brałem jeszcze udziału w rozgrywce multi i ciekaw jestem jak to jest. Preferowałbym krasnoluda wojownika, ewentualnie woj/kapłan.
  • smokedsmoked Member Posts: 2
    Ja tak jak kolega wyżej jestem chętny do gry, w jakiejkolwiek grupie
  • ArtsteinArtstein Member Posts: 2
    To jeszcze aktualne?
  • LazarytaLazaryta Member Posts: 53
    Znalazło się już parę osób dla tego jestem za tym aby zrobić konkretną listę i wyszczególnieniem kto kiedy i o której może grać. Każde kolejne posty będę wpisywał na listę i usuwał, tak aby było wiadomo ile ludzi mamy i co z tego można stworzyć.



    1.Lazaryta - weekendy, a w tygodniu zależy od tego na którą zmianę do pracy - po 15 lub po 23
  • KrystekKrystek Member Posts: 31
    No, trzeba by się wziąc za to, ja właśnie sobie przeszedłem II i ToB paladynem i z wami bym sobie jednak wojownikiem zagrał.
  • SnajperosSnajperos Member Posts: 62
    a moze ustawic kanal w tsie? z komunikacja byloby o wiele prosciej a ts to chyba najlepszy komunikator glosowy. Skype za duzo lapie z otoczenia i wygodnie rozmawia sie w praktyce tylo w 2 osoby.
  • sensejhamasensejhama Member Posts: 26
    ja się też pisze wieczorami od 19-20 w tygodniu, weekendy do ustalenia
Sign In or Register to comment.