Skip to content

Premia do hp od wojownika kensai znika przy imporcie

voltvolt Member Posts: 31
Witam

Problem przedstawia sie następująca kiedy gram wojem kensai dual classuje go na 6 lvl na maga wtedy na końcu gry mam 6 lvl kensai i 8 lvl maga moje hp oscyluje w graniach 102-106 na najniższym poziomie trudności i z chowańcem.
Wtedy importuje postać i chce nią rozpocząć grę od nowa majac 6 lvl kensai i 8 lvl maga wtedy występuje problem polegający na tym iż znika dodatkowa premia hp od wojownika kensai i zostaje tylko premia od maga i moje hp oscyluje w graniach 60-64.

Proponował bym żeby ktoś to dokładnie sprowadził i zgłosił do odpowiedniego działu bugow.

Comments

  • DasieqDasieq Member Posts: 135
    Miałem kiedyś podobny problem grając Paladynem. Po BG1 miał ponad 100 hp a po imporcie do BG2 chyba też niecałe 70. Spróbuj zaimportować postać jeszcze raz od nowa, ja tak zrobiłem i za drugim razem było już okej.
  • MichalsMichals Member Posts: 29
    Jak chcesz mieć pełne HP to zmniejsz poziom trudności na najniższy i wtedy dopiero importuj. U mnie pomogło :)
  • YaeriusYaerius Member Posts: 61
    Miałem ten sam problem (przy klasie paladyn - czarny strażnik). Bałem się, że jest jakiś bug wynikający z tego, że przekroczyłem limit expa dostępny w bg1 (importowałem postać z black pits, gdzie limit jest większy). Ale potwierdzam rozwiązanie @Michals a - zmienić poziom trudności na minimum, zaimportować, potem zmienić trudność z powrotem. Widocznie gra przy imporcie stosuje jakiś algorytm uśredniania możliwego losowanego życia tak jak to robi przy npc-ach.
  • voltvolt Member Posts: 31
    edited November 2013
    Poziom trudnosci nie pomaga , jedyne co pomaga to import z save bo jak importujesz postac z eksportu to nie dziala.
Sign In or Register to comment.