Skip to content

Durlagova veža

DaDoAbrahamDaDoAbraham Member Posts: 21
Zdravím...mimochodom...aby sa zasa do toho niekto nepustil....áno už mám zakúpený BG:EE cez steam.
No ale potreboval by som radu ohľadne Durlagovej veže som v druhom podzemnom poschodí a neviem sa dostať von....pričom je celé prečistené okrem jednej miestnosti so sochou v ktorej je zrejme jeden z potrebných kameňov či ? sú tam pasce, ktoré neviem detekovať a keď sa snažím dostať z miestnosti tak pasce ma zabijú... :/

Comments

  • DudoDudo Member Posts: 361
    ktore poschodie myslis napis konkretnejsie...
  • DaDoAbrahamDaDoAbraham Member Posts: 21
    No...najjednoduhšie ho opíšem tak že po ňom by som mal ísť na poschodie kde sú 4 elementy
  • DudoDudo Member Posts: 361
    ak myslime to iste poschodie, tak by tam mali byt falosne schody, pod ktorymi su tajne dvere a tam je vchod dalej...
  • DaDoAbrahamDaDoAbraham Member Posts: 21
    Ano...ale neviem otvoriť tie tajné dvere ...
  • BladesipBladesip Member Posts: 199
    Myslíš tohle patro? http://www.forgottenwars.com/bg1/ar0512.htm To poschodí, kde je takový ten prostředek mapy s těmi 4 dveřmi, které musíš postupně pootevírat, aby ses dostal dál? To jak jsou tam v té místnosti na severovýchodě ty 3 cvičné figurýny? Pokud ano, tak do těch figurýn (Dummy Room) musíš dát ty ochranné kameny (do každé sochy ochranný kámen stejné barvy, jako má ta socha) a pak na jednu z těch soch zaútočit a otevřou se ti ty poslední dveře.
  • DaDoAbrahamDaDoAbraham Member Posts: 21
    Ano ale už sa nachádzam v takzvanej false exit ( z obrázka ) a neviem otvoriť tie skryté dvere do normálneho východu...a ako som už spomínal v miestnosti Temple je socha a v nej wardstone, ktorý neviem ako získať....lebo pascu mi tam nevie nájsť a keď sa aktivuje tak to začne strieľať firebally a nedá sa utiecť...keďže čo mi je nepochopiteľné, strieľajú aj cez steny =D
  • DudoDudo Member Posts: 361
    tu pascu som ani nikdy neriesil, normalne chod tam zober kamen a chod prec (neviem ci sa tam nahodou aj nezamknu dvere, tak so zlodejom ich otvoris...)
  • DaDoAbrahamDaDoAbraham Member Posts: 21
    Nie dvere sa len zatvoria...skúšal som s rýchlosťou aj s hoci čím iným...a tie firebally strielali na mňa stále dokým ma nezabli...došiel som tak do pol tej cesty medzi Urn room a false exit...ako vravím tie firebally strieľali aj cez steny...:/
  • BladesipBladesip Member Posts: 199
    edited November 2013
    To je nějaký divný. To nemáš v partě zloděje, že ty pasti nemůžeš najít? Případně kouzlo "Najdi past", nebo tak nějak. Pokud máš někoho, kdo umí hledat, ale nenajde je, tak ještě můžeš použít nějaký flašky na zlepšení zlodějských schopností, nebo tak. Ale s tímhle jsem nikdy problém neměl. Pokud je nějaký problém s těmi firebally, tak celou družinu nadopuj kouzly/flaškami na odolnost na oheň a pak bys měl projít v pohodě.
  • DaDoAbrahamDaDoAbraham Member Posts: 21
    :-\ no tak to teda neviem...mám bojovníka/zlodeja a hľadanie pasci mám na 75 plus aj mistrovsku zlodejinu...stojím tam aj 5 min. a nič nenájde....no a na odolnosť nic pri sebe nemám...:-\
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Tak holt někoho obětuj... celou partu někam ukliď a dojdi tam s jednou postavou a pak ji oživ
  • DudoDudo Member Posts: 361
    alebo prejdi cely level este raz : ) mozno si nieco zle zrobil, alebo sa stala nejaka chyba...
  • DaDoAbrahamDaDoAbraham Member Posts: 21
    Hm....tak dostal som sa ďalej a zasa problém...=D dosť je zabugovana ta mapka =D jedná sa o ten level čo tam treba v tej kompasovej miestnosti odpovedať na otázky....pokiaľ viem tak po zodpovedaní troch otázok ma malo hoduť k Durlagavi abo niečo také a nič =D môžem si ďalej behať po mape =D
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    Co si pamatuju tak těch otázek je tam mnohem víc ne?
  • DaDoAbrahamDaDoAbraham Member Posts: 21
    Ne boli tri...len som si nevšimol jeden detail...sry...podarilo sa....ale mam ďalší problém trošku som to vymenil a až teraz som šiel na do Balduranovej lodi...a neviem zabiť toho veľkého vlkodlaka...nejaké rady ? resp. nemôžem ho ani zradiť lebo vžy si obnoví život :/
  • DudoDudo Member Posts: 361
    su tam nanho dve veci, jedna dyka (myslim, ze +4 proti vlkodlakom) a potom hned ako je velky vlkodlak tak tam je truhla v ktorej sa nachadza mec (tiez proti vlkodlakom) bacha na pasce ; )
    A este exisustuje aj nahrdelnik +2 proti lycanom.
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    Ale ve výsledku do něj musíš prostě konstatně bušit všema, kteří jsou mu schopní udělat aspoň nějakej damage.
  • DudoDudo Member Posts: 361
    Ano a flasky na silu a znizenie thaco
  • DaDoAbrahamDaDoAbraham Member Posts: 21
    Diky moc za rady....už som to dal like boss =D
Sign In or Register to comment.