Skip to content

Dorn(można spoilerować)

blazej08blazej08 Member Posts: 45
Po pierwsze jak mam się dostać do tego wielkiego drzewa ?? Po drugie może ktoś mi walnąć lekki spoiler jakie sa opcje typu Dorn porzuca swojego patrona lub przy nim zostaje czy może go zmienić na innego i jaki to ma wpływ następnie w ToB??

Comments

  • zwadekzwadek Member Posts: 156
    po prawej stronie mapy trzeba "wejść" na drzewo i możesz się przedostać na drugą stronę. ja też miałem z tym lekki problem ;]
    możesz "załatwić" swojego patrona, albo tą kobitkę, która Ci quest zaproponowała albo pozbyć się ich obu ;]
    co do następstw w ToB to nie wiem... nie gram dalej dopóki Refinements nie będzie kompatybilne z BG2EE ;]
  • DasieqDasieq Member Posts: 135
    Nie wie ktoś nic na temat zmiany charakteru Dorna po pozbyciu się patrona? Może w ToB? Czy dalej pozostaje dupkiem, tyle że nie zniewolonym przez demona :P
  • blazej08blazej08 Member Posts: 45
    Z tego co czytałem na angielskich forach to można sprawidź że będzie wolny lub dać mu innego patrona (chyba w ToB) ale nie wiem jaki to ma mieć wpływ na samego Dorna nie doczytałem ;/
  • blazej08blazej08 Member Posts: 45
    Mape już całą odkryłem chodzi mi dalej bo zabiłem tego gnoma i nimfe czyd driadę która się pokazała i mam jakiś żołądź i nie wiem co dalej.

  • DasieqDasieq Member Posts: 135
    Zołądź jest do użytku podręcznego,jak mikstury np. Używasz go i przenosi Cię dalej :)
  • blazej08blazej08 Member Posts: 45
    edited December 2013
    W sumie to już zakończyłem to zadanie (zabiłem jednego z demonów i zostałem przy obecnym patronie Dorna) tylko że ciągle mam je w dzienniku ?
  • wht111wht111 Member Posts: 24
    Mówi się spoilować.

    Nie dziękuj.
  • JokeMasterJokeMaster Member Posts: 6
    Hmm a mój dorn upadł, gdy zabiłem obu patronów, ciekawe co z tego wyjdzie na dłuższą metę.
  • DasieqDasieq Member Posts: 135
    W Cieniach Amn te zadania Dorna są trochę za łatwe,porównując do Neery i Rassada, mam nadzieję że grając w Tron Bhaala dostaniemy kopa :)
  • blazej08blazej08 Member Posts: 45
    Nie mam porównanie bo Rassada i Neery przyłącze za drugim razem do dobrej drużyny. JokeMaster jak skończysz zadanie Dorna w ToB to napisz tu co dalej z nim się dzieję bo ja zostałem przy obecnym patronie może będziesz mógł sam zostać jego patronem :D
  • myomyo Member Posts: 1
    A ja mam inny problem. W pewnym momencie Dorn się odzywa, że ciągle nie zabiliśmy kapłana - kompletnie wcześniej zapomniałam o tym queście. Podczas rozmowy są dwie opcje, albo mnie atakuje, albo automatycznie przenosimy się na zaplecze świątyni, gdzie odbywa się ślub. Problem polega na tym, że Dorn co dwie sekundy zatrzymuje się i odzywa i nie daje rady przejść nawet milimetra. Odłączyłam go od drużyny, ale gdy tylko się pojawił, znowu zaczynał swoją śpiewkę. Nawet zabicie kapłana nie pomogło. Co robić...
  • wht111wht111 Member Posts: 24
    edited January 2014
    myo said:

    A ja mam inny problem. W pewnym momencie Dorn się odzywa, że ciągle nie zabiliśmy kapłana - kompletnie wcześniej zapomniałam o tym queście. Podczas rozmowy są dwie opcje, albo mnie atakuje, albo automatycznie przenosimy się na zaplecze świątyni, gdzie odbywa się ślub. Problem polega na tym, że Dorn co dwie sekundy zatrzymuje się i odzywa i nie daje rady przejść nawet milimetra. Odłączyłam go od drużyny, ale gdy tylko się pojawił, znowu zaczynał swoją śpiewkę. Nawet zabicie kapłana nie pomogło. Co robić...

    Mam nadzieję, że znasz angielski.
    http://forum.baldursgate.com/discussion/24795/hotfixes-workarounds-and-how-to-activate-the-console/p1
    Od razu na górze masz opis jak rozwiązać ten problem.
Sign In or Register to comment.