Skip to content

BG2:EE Çevirileri?

pekirtpekirt Member Posts: 111
Selamlar,

BG2:EE çevirileri (çevirmen başvuruları vs.) ile ilgili bilgi var mı?

(Bariz bir yerde var da ben görmediysem lütfen başlığı siliniz. :) )

Comments

• dracartdracart Member Posts: 26
    Ben de merak ediyorum bir çalışma var mı? Bu konu ile ilgili bilgi verebilirmisiniz?
  • SneakWalkerSneakWalker Member Posts: 49
    merak ediyoruz ve cevap bekliyoruz.
  • TerlikliHayvanTerlikliHayvan Member Posts: 21
    Evet bu konuda bir çalışma var mı? Evet biliyoruz oyun çok geniş ve çalışmanın varlığı, çalışmanın biteceği anlamına gelmiyor. Ya da tarih verebileceğiniz anlamına gelmiyor. Ancak BG EE'de mükemmel bir iş ortaya çıkmıştı çeviri anlamında. Aynı ciddiyetle BG 2 EE'yi çeviren bir ekip varsa onu öğrenmek isteriz. Eminim bir çok insanın oyunu satın alıp almamalarında etkili olacak bir bilgi bu.
  • VII_outLawVII_outLaw Member Posts: 46
    Çoğu kişi gibi meraktayız, oyunu aldık bekliyoruz.
    Evet bu konuda bir çalışma var mı?
  • IoriYagamiIoriYagami Member Posts: 11
    Dünyanın en iyi Rpg oyunu seçilen Baldur's Gate 2'yi Türkçe oynamak için çılgınlar gibi beklemekteyiz ama, bir ışık bir umut bekler gibi haberini bekliyoruz çevirinin.
    1. oyun çevirisi gerçekten çok güzeldi, teşekkürler. fakat 2. oyun hakkında bu konuda bi gelişme var mı? bi cevap atın da hepimiz rahatlayalım. var ya da yok deyin.
    Baskı ve beklentiyi engellemek için gizliden gizliye bir çalışma olduğuna inanmak istiyorum .D
    SneakWalker
    aynen. :D
    dimi :) yeni patch gelecek bu arada, orada da düzeltmeler yapacakmısınız birinci oyun için.
  • brujahonlybrujahonly Member Posts: 2
    Tercüme için gönüllü olabiliyor muyuz? Öyleyse nereden? BGII ve ToB oyunlarını sondan başa baştan sona defalarca oynayıp bitirdim, bir üst seviye bu olur sanırım.
  • harunefetrharunefetr Member Posts: 16
    yıl 2014 oldu ben hala baldur's gate 2 yaması bekliyorum :p bence hala çeviriliyor..
    hepimiz bekliyoruz oynamak için.
    siz evet dediyseniz bu oyun çevirilir baldurs gate 2 çevirilcek denmişti 2 yıl falan önce galiba bence çeviirilcek ben beklicem baldurs gate 1 oynadım süperdi öptm hepinizi :D
    off yama ne zaman çıkar yhaa baldurs gate 2 isterim
  • VII_outLawVII_outLaw Member Posts: 46
    Bizde çevirilecek diye orginal alıp bekleme de olanlardanız.
    Bu sefer çevrilmeden almayacağım oyunu.Böylece 3 yıl sonra oyunun fiyatı oldukça düşmüş olur .D
    Ben ilk indirimde aldım Steam'den.
Sign In or Register to comment.