Skip to content

Brak dialogów z członkami drużyny.

cristof667cristof667 Member Posts: 8
Cześć. Mam w ekipie Neerę i Rasaada a od pewnego momentu nie włączają mi się dialogi w drużynie. Zrobiłem quest Neery i zacząłem z nią romans a z Rasaadem rozmawiałem tylko kilka razy. Jestem już przy Wrotach Baldura a dokładnie w Wieży Durlaga i quest z Rasaadem w ogóle się nie zaczął. Odnoszę wrażenie, że mniej więcej od rozbicia obozu bandytów interakcje w drużynie zatrzymały się.
Ktoś się spotkał czymś podobnym i wie co z tym fantem zrobić? Dodam że posiadam wersje steam z patchem 1.3

Nie wiem czy dobrze, że zacząłem nowy temat, ale nigdzie nie mogłem znaleźć informacji na ten temat albo czy da się coś z tym zrobić. Nie jestem też doświadczonym forumowiczem więc proszę o wyrozumiałość :)

Comments

  • maneromanero Member Posts: 392
    Quest Rasaada zaczyna się dopiero we Wrotach Baldura kiedy odwiedzisz dzielnicę portową.
    cristof667
  • cristof667cristof667 Member Posts: 8
    Dzięki! Dobrze wiedzieć:) Grałem już jakiś rok temu w EE i nie mogłem sobie przypomnieć gdzie zaczynał się ten quest.. A co do Neery czy romans z nią kończy się w pierwszej części sagi na wpisie w dzienniku "Patrz co mówię"?
  • RadnonRadnon Member, Translator (NDA) Posts: 218
    Szczerze mówiąc nie pamiętam, na którym dokładnie wpisie kończy się jej romans w jedynce, ale na pewno wydaje się on urwany, bo sam też byłem mocno zdziwiony, kiedy okazało się, że nic więcej nie ma.
  • cristof667cristof667 Member Posts: 8
    To by wyjaśniało ciche dni w drużynie;) do dzielnicy portowej jeszcze nie dotarłem a Nera do drugiej części gry straciła zainteresowanie swoim wybawicielem ;)
Sign In or Register to comment.