Skip to content

Tazok, Demoniczny Rycerz i może inni..

cristof667cristof667 Member Posts: 8
Zauważyliście, że w EE a przynajmniej w patchu 1.3 nie da się ubić (chyba, że ja jestem taki cienki) Tazoka w obozie i Demonicznego Rycerza zaraz po wejściu do wierzy Durlaga. Trochę to logiczne bo psuło to w pewnym sensie fabułę ale dawało też możliwość zdobycia dodatkowych bransolet mistrzostwa i hełmu zmiany charakteru.

Comments

  • ParysParys Member Posts: 205
    Hełm zmiany charakteru wypada po pokonaniu demonicznego rycerza na samym końcu wieży durlaga.
  • cristof667cristof667 Member Posts: 8
    tak tak, ale niedawno gdzieś wyczytałem, że niektórzy chcąc go zdobyć szybciej zabijali szybko demonicznego rycerza na parterze wieży. Samego hełmu w ogóle nie potrzebuję w tej rozgrywce ale pierwszy raz słyszałem o tym i chciałem sprawdzić czy mi się uda go ubić. Okazał się być niewrażliwy na magię i wszystkie moje ciosy. Podobnie Tazok w obozie bandytów.
  • RadnonRadnon Member, Translator (NDA) Posts: 218
    "Niezabijalny" w początkowej fazie demoniczny rycerz był już chyba w patchu 1.2. Chodziło o to, że w tym miejscu jego śmierć dość mocno psuła fabułę.

    Natomiast o Tazoku nie wiedziałem, ale pewnie powód jest bardzo podobny.
  • cristof667cristof667 Member Posts: 8
    Jest to dość rozsądne.
    Pamiętam jak kiedyś na zwykłym baldurze zabijałem Tazoka a on ni z tond ni zowąd bez słowa wytłumaczenia pojawiał się w walce końcowej.. Dziwiło mnie to za młodu;)
Sign In or Register to comment.