Skip to content

Reorganizacja przypiętych postów na polskim forum

viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
Cześć!
Zostałem moderatorem forum już jakiś czas temu. Zamierzam zmienić nieco podejście do przypiętych postów, które głównie są związane z lokalizacjami gier. Zamiast obecnych pojawią się w najbliższym czasie:

FAQ - najczęściej zadawane pytania
Lokalizacja
Lokalizacja - instalacja
Lokalizacja - błędy
[BG2:EE] Postęp
[BG2:EE] Nabór do tłumaczenia!

Powód jest prosty, mamy już trzy gry BGEE, BG2EE, IWD:EE i fajnie byłoby je pogrupować. Jakieś pomysły, uwagi, zastrzeżenia? Piszcie w komentarzach.

PS: Wiem, wiem wszyscy czekają na informacje związane z lokalizacją BG2:EE

Comments

  • KazakKazak Member Posts: 18
    Ooo, bardzo dobrze, bo denerwujące było gdy człowiek wchodził do tematu o lokalizacji BG2, miał nadzieje na jakieś nowe wiadomości, a tu tylko posty o wrzuceniu nowych paczek z tłumaczeniem, albo czymś w tym rodzaju.
  • ALIENALIEN Member Posts: 1,271
    edited March 2015
    Hej,
    bardzo ładnie wygląda ten nowy post, lubię to.
    Jednak moim zdaniem powinieneś zachować w tytule słowa "Polska wersja oraz dubbing" ze względu na indeksowanie google. Nikt nie będzie szukał polskiej wersji/dubbingu po słowie "lokalizacja" (lokalizacja najbliższego miasta?)

    Dodatkowo raczej nie trzeba tworzyć oddzielnego tematu "Lokalizacja - instalacja" - wystarczy podać linki do:
    -najnowszej wersji pliku tlk (przypominam o tym co pisałem w PM)
    -http://www.shsforums.net/files/file/1112-polish-language-localization-for-bgee/
    -http://www.shsforums.net/files/file/1113-polish-language-localization-for-bg2ee/

    I tyle.

    W FAQ można zamieścić wiekszość informacji z posta Grieg'a z pominięciem załączników, listy modów oraz paru innych rzeczy. Samemu zabrałbym się za to ale ogrom prac związanych z BWS mnie przytłacza.
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    Cześć, masz rację poprawię nazwę tematu. Myślę, że temat o instalacji będzie zawierał właśnie krótkie info na temat linków - aktualizacji plików dialogowych, nie chcę mieszać w ogólnym wątku informacyjnym tylko ludzi, że tłumaczenie jest już dostępne lub w toku ;)
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    albo rzeczywiście zaniecham tematu Lokalizacja - instalacja, niech wystarczą te linki z głównego tematu Polska wersja oraz dubbing
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    reorganizację tematów uważam za skończoną, faq z czasem nabierze treści ;)
  • ALIENALIEN Member Posts: 1,271
    @viader Gdybyś dodał jeszcze w temacie 'Polska wersja oraz dubbing' bezpośrednie linki do modów z dubbingiem, było by idealnie :smile:
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    done
Sign In or Register to comment.