Skip to content

zakup poprzez Beamdog

2456

Comments

  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    Dobra, już ok. Po prostu zrobiłem tam drugie konto i wysłałem tego gifta. A tak w ogóle to Beamdog powinno ten cały system ulepszyć i dodać opcje jak na Steamie czyli dostajemy prezent i możemy go rozpakować albo przekazać dalej. Ale i tak ciesze się, że już mam BG na koncie :)
  • PhælinPhælin Member Posts: 316
    Krystek said:

    Ja żadnej odznaki nie dostałem :(

    Napisz do użytkownika @Nathan po angielsku, że zakupiłeś BGEE, podaj mu swój nick na forum, oraz adres mailowy podany na Beamdogu (żeby mógł sprawdzić). To instrukcja postępowania w przypadku gdy nie masz odznaki już kilka dni a chcesz mieć.
  • MolanMolan Member Posts: 10
    Skoro można kupić grę w postaci prezentu - to może ktoś mógłby wystawić na Allegro parę sztuk BG:EE dla osób bez kart kredytowych czy PayPala? Ja chętnie odkupię, a pewnie nie będę jedyny.
  • danexdanex Member Posts: 23
    Jeśli ktoś byłby chętny zakupić dla mnie jedną kopie to zapraszam na PM w celu dogadania się co do sposobu zapłaty.
  • AtticusAtticus Member Posts: 8
    Witam. Mam pytanie: Co dostajemy po zakupie BG:EE przez preordera? I jak będziemy mogli ściągnąć grę 18 września? :o)
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    Pre-Order daje nam wyłącznie zniżkę i odznakę na forum :) A samą grę będzie można ściągnąć przez specjalny program Beamdog, który można pobrać z tego miejsca - http://www.beamdog.com/about/us (download the Beamdog Client po prawej stronie)
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    Ludzie to cholerne sępy - teraz patrze na allegro a tam BG:EE za 99zł... http://allegro.pl/baldur-s-gate-enhanced-edition-edycja-rozszerzona-i2602621292.html
    sensejhamaShee
  • AtticusAtticus Member Posts: 8
    A będzie można grać w BG:EE bez dostępu do internetu?
  • SheeShee Member Posts: 139
    Po ściągnięciu na pewno ;)
  • LinkornLinkorn Member Posts: 1
    GLen said:

    Niestety nie z każdego banku płatnicza zaskoczy, próbowałem mbank i nici. Musiałem kredytówką.

    Kartą mbanku tez można płacić trzeba jej tylko ustawić limit na tranzakcje przez internet.

  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    Jeżeli ktoś nadal ma problem z kupnem to mogę pomóc. Po prostu można mi wysłać kasę na paypala (albo dłuższa opcja - na normalne konto a ja wtedy wysyłam dalej na paypala) i kupuje dla Was gifta Pisać na PW, to pomogę.
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Witajcie,
    ja też zakupiłem pre-ordera. Na przyszłość polecam wszystkim PayPal, bo to niewymowna wygoda w zakupach online (szczególnie z zagranicznych sklepów), a założenie konta nie jest takie trudne. Po drugie też czekam na odznakę, ale z tego co widzę nie jestem sam i się wreszcie doczekam :D

    A jeśli chodzi o gift - to mam w ten sposób, że Baldur pojawia mi się zarówno w moich grach, jak i w zakładce prezentów. I nie wiem czy to oznacza, że mogę faktycznie podarować grę komuś innemu, bo nie kupowałem dwóch egzemplarzy.
    gumisiwoZaratul
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    Lucky said:


    A jeśli chodzi o gift - to mam w ten sposób, że Baldur pojawia mi się zarówno w moich grach, jak i w zakładce prezentów. I nie wiem czy to oznacza, że mogę faktycznie podarować grę komuś innemu, bo nie kupowałem dwóch egzemplarzy.

    Wydaje mi się, że to oznacza rzeczywiście dwa egzemplarze. u mnie na koncie na początku miałem problem, bo przez przypadek zaznaczyłem, że kupuje jako prezent. I musiałem zrobić nowe konto, bo nie było opcji obdarowania siebie. I teraz mam grę wyłącznie w My Games. Więc myślę, że masz szczęście. Na próbę możesz założyć inne konto, wysłać gifta, i jeżeli się uda i będziesz miał Baldura na obydwu kontach, jedno komusz oddasz, bądż sprzedaż.
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    No faktycznie wygląda na szczęście :) Spróbuję z założeniem konta, albo podeślę kumplowi na próbę. Ciekawe czy zadziała. Ale ciekawostka.
  • MichalsMichals Member Posts: 29
    Teraz tak piszecie i sprawdziłem, to też mam w moich grach i giftach. Ciekawe
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Jest napisane:

    "Beamdog lets you gift games to friends. Any games that you have purchased multiple copies of will show up here so you can give them to a friend."

    Trochę tam ze składnią coś mi nie tak, ale jak byk, że co kupiłem, można dać.

  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    U mnie niestety nie ma. Może po prostu teraz dają w prezencie drugą kopie? Jeżeli tak to czuje się oszukany :D
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Wow, @gumisiwo serio nie masz? To w takim razie widać ewidentnie różnicę i faktycznie wygląda to na powielenie zakupu żeby komuś dać drugi egzemplarz prezent. Dziwne tylko jest to, że jeden ma, a drugi nie ma oO
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    @Lucky Może ma to związek, że zostało raptem parę dni do premiery? Nie wiem. A może zwykły błąd Beamdog? Czasami zdarzają się w sklepach takie błędy.
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Że niby pod koniec dali taką promocję? Możliwe, ale byłoby o tym głośno, a Michals też ma. @Michals - kiedy kupowałeś pre-ordera? Ewentualnie po ilości ludzi można by wykluczyć błąd Beamdoga.
  • MichalsMichals Member Posts: 29
    @Lucky kupowałem 03.09
  • SheeShee Member Posts: 139
    Muszę się w końcu zebrać i też kupić xD
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    Kupuj kupuj @Shee. Może też otrzymasz drugą kopię? Warto spróbować a nic nie tracisz bo i tak byś kupiła, prawda? :D
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    A nawet zyskuje, bo 2$ :D
    gumisiwo
  • SasquatchSasquatch Member Posts: 5
    Teraz sprawdziłem i jest druga kopia xD Kuzyn będzie miał grę na którą czekał od miesięcy i to za darmo ;)
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Czyli wychodzi, że jest więcej ludzi z tym przywilejem :D Ale czad.
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    Heh, mogłem poczekać 2 dni to miałbym kopie dla siostry. Trudno, zresztą zobaczymy co na ten temat powie Beamdog.
  • ZaratulZaratul Member Posts: 10
    Tak jak użytkownik Lucky kupiłem grę przez Paypala.Jest przez to wygodnie,parę kliknięć i mamy już grę kupioną.Nie trzeba mieć pieniędzy na koncie Paypala,wystarczy przypisać do niego kartę kredytową\płatniczą.
    Luckygumisiwo
  • BercikBercik Member Posts: 10
    Też mam grę u siebie i w giftach, chociaż kupowałem jedną kopię. Jest to albo błąd, albo tak jest w przepadku każdej "nieużywanej" pozycji. Jeśli zagramy, powinna z giftów zniknąć.
    Lucky
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    @Bercik Tak faktycznie może być, choć nie tłumaczyłoby to faktu, że część osób ma grę jedynie w zakładce 'my games'. Tak czy inaczej poczekam z tym giftem do momentu ściągnięcia. No chyba, że potwierdzi się wersja z prawidłowym zdublowaniem gry, wtedy sprezentuję grę wcześniej.
Sign In or Register to comment.