Skip to content

zakup poprzez Beamdog

1356

Comments

  • SnajperosSnajperos Member Posts: 62
    bezsensu z tym giftem. Ale Gumisiwo - moze nie masz bo kupowales jako prezent?
  • SheeShee Member Posts: 139
    @gumisiwo już dawno bym to zrobiła, ale zastanawiam się jak będzie wygodniej xD na co dzień nie robię zakupów przez internet... a co do kopii dla siostry, to z tego co czytałam w FAQ BG: EE można instalować na kilku komputerach ;)
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Shee said:

    a co do kopii dla siostry, to z tego co czytałam w FAQ BG: EE można instalować na kilku komputerach ;)

    @Shee i właśnie to jest świetne w tej produkcji. Żadnych bzdurnych ograniczeń, wymaganych dostępów do internetu czy idiotycznych zabezpieczeń utrudniających tylko użytkowanie. Też zainstaluję sobie na stacjonarce i laptopie, dla wygody :)
  • SheeShee Member Posts: 139
    @Lucky Haha, ja temu nie przeczę ;) Mnie również to na rękę... Zaraz poczytam o PayPal, może założę konto i się w końcu przełamie ;D
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    @Shee, wiem, że można instalować na kilku kompach, ale mimo wszystko czuję się oszukany. A co do samej formy zakupu, to kupowałem normalnie, a dostałem ją jako prezent i to taki, którego nie można "rozpakować" na tym koncie. Więc założyłem drugie konto i na nie wysłałem tego gifta. Dziwne, ale Beamdog coś się chyba ostatnio gubi z tą sprzedażą :D I nie wahaj się zakładać konta na Paypalu, to naprawdę dobra opcja.
  • SheeShee Member Posts: 139
    @gumisiwo Dzięki za wsparcie ;D Do 15 zakupię na pewno, moje postanowienie ;)
  • HellMasterHellMaster Member Posts: 15
    Właśnie zakupiłem grę i mam tak samo, w grach i giftach, teraz pozostaje cierpliwie czekać :)
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    To widać jakiś trend na finiszu, dublować tytuł. Ciekawe faktycznie czy zniknie z prezentów gra po zainstalowaniu, no ale logika każe jednak myśleć, że nie :) Szkoda tylko @gumisiwo.
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    hmmmm kupiłem tak jak wszyscy, a grę mam tylko w zakładce "My games". Tyle że preordera zamówiłem półtora miesiąca temu, może wtedy jakiejś promocji nie było albo coś ;D
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Wysłałem zapytanie do Beamdoga, ale nie doczekałem się jeszcze odpowiedzi.
  • erathielerathiel Member Posts: 38
    Ok, gra zakupiona, teraz tylko czekać na 18tego :)

    Ps. widze że też mam drugą kopie gry w giftach, więc chyba zaczeli automatycznie dodawać kazdemu kto teraz kupi gre :D
  • HellMasterHellMaster Member Posts: 15
    Noto już nie 18 a 30, pierwsze opóźnienie
    "Our release date is now November 30th, 2012. "
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    @HellMaster Hej, skąd masz te info? Bo wszędzie patrze, nawet na karcie sklepowej gry i dalej jest, że 18 września.
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    właśnie sie zdenerwowałem żeby nie powiedzieć czegoś innego, wałek po całości, jak ja to wytrzymam ?:D
    gumisiwo
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    edited September 2012
    Ale November to nie wrzesień, więc oznaczałoby to czekanie miesiąc dłużej. Mam nadzieję, że to jakaś kaczka.

    edit:
    przynajmniej zapowiadają coś ekstra dla nas z tego tytułu. Ech.
  • HellMasterHellMaster Member Posts: 15
    edited September 2012
    Ah, też w emocjach skupiłem się tylko na dniu wydania
    12 dni nie było by tak źle, a teraz 2,5 miesiąca czekania
    Post edited by HellMaster on
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    Eh, właśnie przeczytałem... Cóż, ma to swoje dobre i złe strony. Nie pogramy sobie od razu. Za to nasi wielcy tłumacze będą mieli więcej czasu i pewnie od razu pogramy w pełni spolszczona grę. Na pocieszenie Obsidian zapowiedział nowego RPGa: Project Eternity.
    Lucky
  • HellMasterHellMaster Member Posts: 15
    edited September 2012
    Dziwie się jednak trochę, 4 dni przed premierą ogłaszają takie opóźnienie
    Nie jestem od początku w temacie, może były już wcześniej jakieś informacje o możliwym przedłużeniu prac
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Cóż, życie. Nie pierwszy to i nie ostatni raz kiedy premiera jakiegoś produktu jest przesuwana. I tak i tak się doczekamy :) Tyle czekaliśmy, a będzie lepiej smakować później :D
    gumisiwo
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    A ja dawno nie zaznałem takiej radości i takiego smutku w ciągu 3 minut. Najpierw wiadomość o duchowym następcy Baldura, IWD i Planscape Tormenta, a chwilę potem opóźnienie Baldura. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Może dzięki temu dostaniemy jeszcze jakąś przygodę? Eh, z tych wrażeń muszę normalnie odetchnąć...
  • gaxxxgaxxx Member Posts: 64
    kiepsko znam angielski ale czy "November" nie oznacza listopada ;] 30 listopad ? ja tam zaraz do nich pojadę i im nawciskam.
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Ano niestety. Długa jesień będzie.
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    Przynajmniej prawdopodobnie od razu będziecie mieli wersję PL :)
    gumisiwo
  • marcellussmarcelluss Member Posts: 34
    Czekaliśmy tyle to możemy jeszcze poczekać. Ciekawi mnie zdanie:
    "To all who have pre-ordered, we ask for your patience as we move toward our final release date -- and we will be working on something a little extra for you."
    (dla osób, które nie rozumieją angielskiego: proszą nas o cierpliwość oraz pada stwierdzenie, że będa pracować nad czymś specjalnym dla tych co zamówili gre)

    Ciekawi mnie co to może być. Pomysły?
  • erathielerathiel Member Posts: 38
    Zapewne przesuneli premiere na listopad by byc pewnym że gra ruszy na nowym Iphonie/Ipadzie czy co tam teraz nowego ma być.

    Nie zdziwiłbym się gdyby to właśnie było głownym powodem na opóźnienie a nie jakieś problemy ze skończeniem gry na PC.
  • ZamoyskiZamoyski Member Posts: 5
    dobra, mój pierwszy post tutaj, zapewne ostatni.

    Chciałbym spytać, jakie są szanse odzyskania przeze mnie, zwykłego szaraczka polaczka moich pieniędzy, bo ja zostałem okradziony - kupiłem grę która miała wyjść 18 września, nie dzień wcześniej, nie dzień później. Nie jestem zainteresowany dwumiesięczną inwestycją. Dodam, że specjalnie czekałem do prawie przedednia premiery, by po prostu ściągnąć wcześniej grę bez żadnych niespodzianek, a tu spotkała mnie aż taka. Chciałbym swoje 60 zł spowrotem, jeśli mi się to uda - gry już nie kupię. Chciałem być dobrym userem, zapłacić za pracę, ale widzę, że ta farsa zwana "dopieszczaniem" gry nie jest warta tego. Będę wdzięczny za porady, zanim zacznę zasypywać beamdog mailami, w końcu to raczej nie ich wina, więc im akurat nie chcę sprawiać zbyt wiele przykrości.
    wojtek
  • GriegGrieg Member Posts: 507
    @colonel_burger We have a troll around here.
    Wygląda na to, że użył durnego tłumacza google. Kto tu jest moderatorem powinien się tym zająć.
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    Owszem, jest to trochę ciecie w kulki nas ludzi którzy zamówili preorder i owszem mnie tez krew zalewa, jak sobie pomyślę ze muszę jeszcze miesiąc czekać, trochę to niepoważne podejście overhaul ale buta nie zjem ;/
  • wojtekwojtek Member Posts: 311
    nie no co oni na 4 dni przed ogarneli sie ze jednak troszke zjebali i muszą jeszcze cos poprawiac , serio co najmniej dziwne co z tego ze wersja polska bedzie jak od samego poczatku było wielkie halo ze summer 2012 itd, troszke lipa no ale coz moze chociaz ta niespodzianka bedzie spoko
Sign In or Register to comment.