Skip to content

zakup poprzez Beamdog

1246

Comments

  • colonel_burgercolonel_burger Member Posts: 279
    Sorry my flatmate is polish I couldn't help myself. Tak Tak Tak
  • erathielerathiel Member Posts: 38
    Szczerze to mnie nie odchodzi to że teraz zebrało im się i chcą odrazu wypuścić gre w każdym języku w jakim miała zostać wypuszczona BG:EE. Powinni wypuścić 18 września wersje (tylko) angielską bo przecież sami w jakimś temacie czy "wywiadzie na jakiejś stronie mówili że gra już jest gotowa do wydania.

    Osobiście nie mam nic przeciwko wy wersja polska została dodana do gry właśnie 30 lispopada bez potrzzeby opóźniania czegoś co już zostało dawno ukończone.

    A co do tego że dodaczą coś "extra" to nie potrzebna mi kolejny badge na forum czy coś w stylu "książeczki" jak gra wyglądała przed i po zmianach w BG:EE, czy inne arty lub co gorsza zrobiona na szybko dodatkowa przygoda dla naszej drużyny.
  • AdalbertMazurekAdalbertMazurek Member Posts: 106
    edited September 2012
    Dziś zakupiłem visą electron BG:EE, na szczęście mBank nie tnie na kursie i zapłaciłem 57,69zł, czyli chyba całkiem nieźle.
    Grę mam tylko w My Games, w Giftable Games tylko opis kategorii, więc może na jakiś bug trafiliście z tą podwójną kopią? Jak się nic nie zmieni to zazdroszczę Wam wstrzelenia się w błąd, też mam znajomych którym bym chętnie sprezentował kopię. :)
    A co do tego "czegoś extra", to pewnie sam się już nie załapię (w końcu zamówienie poszło gdy nowa data premiery była znana), ale myślę, że jakby dali dla Was jakiś standardowo płatny DLC bez dodatkowej opłaty to chyba byłoby miło? Bo faktycznie jeżeli byłaby to książeczka czy badge to byłoby naprawdę ubogo...
  • lukpeplukpep Member Posts: 10
    gdyby ktos mial problemy z zakupem (brak karty np.) to niech sie odezwie - pomoge w potrzebie ;)
  • EtaminEtamin Member Posts: 830
    Hej. Jest możliwość kupienia BG:EE w inny sposób niż poprzez stronę Beamdog? Nie mam karty kredytowej ani konta Paypal. Czy to znaczy, że nie będę w stanie dokonać zamówienia? Jest jakaś szansa na edycję pudełkową w dniu premiery?
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Po raz enty: pudełka nie będzie na dzień premiery, może później - nie wiadomo. Zakładać konta Paypal nie musisz, choć w przyszłości może się przydać, a jeśli nie masz karty kredytowej to z tego co wiem wystarczy debetowa, i tak z niej ściągną i tak.
  • PhælinPhælin Member Posts: 316
    Potwierdzam - debetówka wystarczy.
  • EtaminEtamin Member Posts: 830
    A wiecie ile będzie ważyła instalka za którą zapłacimy? To znaczy ile danych będzie trzeba ściągnąć, by móc zagrać?
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    edited November 2012
    @Etamin – mniej niż oryginalne BG :)

    Edit: w sumie to nie pamiętam ile ważyło oryginalne BG, ale na http://www.pcgamesn.com/article/baldur-s-gate-enhanced-edition-everything-we-know piszą, że 3GB. Więc tak pewnie jest ;)
    Post edited by cherrycoke2l on
  • AdalbertMazurekAdalbertMazurek Member Posts: 106
    @Etamin najprostsza debetówka od mBanku wystarczy (choć wcześniej chyba trzeba ustawić limity na transakcje internetowe), ogólnie chyba większość kart da się uaktywnić do płatności internetowych, to nie jest ściśle powiązane z rodzajem karty (kredytowa/debetowa).
  • EtaminEtamin Member Posts: 830
    edited November 2012
    Na beamdog podany jest rozmiar - Size: 663.9 MB.
    Po podaniu danych z karty debetowej podziękowano mi za zakup i wysłano maila podsumowującego co kupiłem. To wszystko? Teraz wystarczy tylko czekać na grę?
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Ano tak :) I zacierać rączki oczywiście, żeby nie przesadzać - to tak co drugi dzień :)
  • Wielki_KlocWielki_Kloc Member Posts: 37
    Słuchajcie kochani, wiem że odkopuję stary temat, ale po raz któryś próbuję zakupić grę i zarówno przez kartę kredytową jak i PayPal mi wyskakuje, że nie karta nie jest akceptowana (Declined) - mimo że posiadam kartę Visa z PKO, chociaż jest to zwykła debetówka. Wie ktoś może co w takiej sytuacji poradzić. Z góry dzięki i pozdrawiam
  • PhælinPhælin Member Posts: 316
    edited November 2012
    @Wielki_Kloc
    Należy ustawić limity na transakcje internetowe na jakąś kwotę, np. 100 zł miesięcznie... standardowo jest to 0.
  • AdalbertMazurekAdalbertMazurek Member Posts: 106
    @Wielki_Kloc http://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/karty/ - którą kartę masz dokładnie? Masz na niej kod CVV2? Była już wykonywana jakaś płatność internetowa?
    Tak bez większej wiedzy, to poszukaj gdzieś w obsłudze konta ustawianie limitów na płatności internetowe, albo od razu zadzwoń do obsługi banku i zapytaj czy na Twojej karcie działa.
  • SheeShee Member Posts: 139
    edited November 2012
    Miałam taką samą sytuację, po prostu przelej pieniądze na PayPal... Nie musisz potwierdzać żadnej karty ;)
    Post edited by Shee on
  • Wielki_KlocWielki_Kloc Member Posts: 37
    edited November 2012
    @AdalbertMazurek Tak mam na niej ten kod CVV2, ale nigdy nie robiłem nią żadnych transakcji. W sumie nawet nie wiem dokładnie, która to jest, ale nawet jakby to była zwykła debetowa to nią (było tak wspomniane wcześniej w wątku) również powinno dać...

    @Shee - mam Paypala i mam tam kaskę, ale tam też wyskakuje mi żebym aktywował kartę...
  • AdalbertMazurekAdalbertMazurek Member Posts: 106

    nawet jakby to była zwykła debetowa to nią (było tak wspomniane wcześniej w wątku) również powinno dać...

    ale chyba tylko wtedy, gdy masz ustawione limity, jeżeli ich nie ustawiałeś, to prawdopodobnie masz je na 0zł, stąd przypuszczalnie problemy, bo skoro masz kod CVV2, to karta jako taka powinna być ok.
    Co do PayPala to nie znam więc się nie wypowiadam.
  • SheeShee Member Posts: 139
    edited November 2012
    @Wielki_Kloc ja tak dziś zakupiłam grę, zapłaciłam 60 złotych z groszami. Jeśli wybierasz płatność PayPal i nie masz powiązanej karty, automatycznie korzysta ze środków, które masz na koncie... Podajesz hasło i od razu "pyta", czy na pewno chcesz płacić.

    @AdalbertMazurek moim zdaniem nie chodzi o limit, jak już pisałam mam ustawiony limit i u mnie też nie wchodziło^^
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    edited November 2012
    Mam pytanie, zakupiłem przez przypadek jeszcze jednego baldura gdzie mogę napisać reklamację i czy będzie rozpatrzona? badz czy ktos chce odkupic;)? (sprzedane)
    Post edited by Selendis on
  • Pharaun91Pharaun91 Member Posts: 18
    Zamówiłem pre order i miałem go w dwóch zakładkach - my games i giftable games. Podobno można tą drugą wysłać w prezencie komuś innemu. Ja tak zrobiłem, ale znikła mi gra z zakładki my games, a nadal jest w giftable games. Czy to oznacza, że straciłem gre ?
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    To dziwne, ale na to by wyglądało @Pharaun91 Może spróbuj sam sobie odebrać tą z giftable wpisując redeem code. Może się uda.
  • Pharaun91Pharaun91 Member Posts: 18
    edited November 2012
    Próbowałem, nie można tak zrobić.
    Kurczę, ale narobiłem.. po co ja to koledze wysyłałem :/
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    edited November 2012
    Sprzedam BG:EE za 45-55 zł ;) kwestia dogadania;) funkiel nówka niesmigana ;) (sprzedane)
    Post edited by Selendis on
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    hehe, zaczyna się :) Targ Przygód :)
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    oferta prawdziwa poprostu przez przypadek zakupiłem 2 wersje ;) i tyle mogę mieć 2 tak dla szpanu mogę komus taniej odsprzedać :)
  • Wielki_KlocWielki_Kloc Member Posts: 37
    @Selendis napisałem Ci PM. Jak odbierzesz to daj znać.
  • ParysParys Member Posts: 205
    jak ktoś chętny to też mogę odsprzedać swoją zapasową wersję za cztery dychy.
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    #Parys i potem bedziesz miał takie problemy jak Pharaun91
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Wiadomo już coś z tym plikiem do ściągnięcia? Chyba nie wymagają do tego klienta Beamdoga?
Sign In or Register to comment.