Skip to content

Prośba o pomoc do polskich fanów

CRUXPLCRUXPL Member Posts: 11
edited October 2017 in Polski
#Dej #WodyWodyDlaBiedaka

Czołem Dzieci Bhaala!

Piszę tu (choć nie wiem czy to aby na pewno dobre miejsce), aby prosić was o pomoc. Zgłosiłem swoją pracę do 2017 Infinity Engine Fan-art Contest: Enhanced Edition https://forums.beamdog.com/discussion/66579/2017-infinity-engine-fan-art-contest-enhanced-edition. Jestem kaletnikiem od niecałych dwóch lat, a moje wyroby w głównej mierze poświęcam uniwersom fantasy, w tym w sporej mierze serii Baldur's Gate. Tak się złożyło, że jedno z moich ostatnich "dzieckuf" załapało się na konkurs, który bardzo chciałbym wygrać- i to nie ze względu na nagrody, lecz dodatkową możliwość puszczenia zdjęć tej pracy dalej w świat ;)

Jeżeli którykolwiek/którakolwiek z was odda na mnie swój głos... no i tu się urywam, bom nie Cespenar, aby tworzyć magiczne przedmioty, ten zyska moją dozgonną wdzięczność. Wszak przed wyruszeniem w drogę, należy zebrać drużynę.

Pozdrawiam i z góry ogromnie dziękuję!

Comments

  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    @CRUXPL twoja praca jest fantastyczna, masz ode mnie Like'a:) A sama nagroda świetna, sam mam edycję kolekcjonerską SoD i jest to jedna z lepszych kolekcjonerek jakie widziałem. Trzymam kciuki!
  • CRUXPLCRUXPL Member Posts: 11
    Dziękuję ;) akurat gra to sprawa drugorzędna (niemniej, przygarnę ją z chęcią, gdyż Dragonspeara żem na oczy nie widział nawet)- jak wspomniałem, im wyżej na podium, tym większa szansa, że ktoś na świecie jeszcze to zobaczy. Na ten konkurs i tak wbiłem psim swędem bo nawet nie wiedziałem, że organizują coś takiego, i to w dodatku na tym forum :neutral:
  • JuliusBorisovJuliusBorisov Member, Administrator, Moderator, Developer Posts: 22,723
    Chociaż praca CRUXPL jest fajna, zapraszam również innych polskich fanów do udziału w konkursie. Powodzenia wszystkim uczestnikom!

    (sorry for the language).
  • O_BruceO_Bruce Member Posts: 2,790
    No cóż, oddałem głos bo praca mi się podobała. Ale dobrze by było mieć trochę godności i zaufać użytkownikom forum w ich decyzji, zamiast wprost prosić o polubienia. Rywalizacja powinna być uczciwa i tyle.
  • CRUXPLCRUXPL Member Posts: 11
    O_Bruce said:

    No cóż, oddałem głos bo praca mi się podobała. Ale dobrze by było mieć trochę godności i zaufać użytkownikom forum w ich decyzji, zamiast wprost prosić o polubienia. Rywalizacja powinna być uczciwa i tyle.

    Nie uważam abym się jej wyzbył w jakikolwiek sposób. W prośbie o pomoc nie ma nic złego. Natomiast przychylam się do posta JulisBorisov. Im nas wincyj na konkursie, tym lepiej ;)

    Pozdrawiam.
  • cytryncytryn Member Posts: 39
    polubione

    dobrze, że się tu ogłosiłeś nie wchodzę na inne części forum za często, więc bym nie zobaczył, a praca naprawdę godna podziwu
Sign In or Register to comment.