Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Neverwinter Nights: Enhanced Edition has been released! Visit nwn.beamdog.com to make an order. NWN:EE FAQ is available.
Soundtracks for BG:EE, SoD, BG2:EE, IWD:EE, PST:EE are now available in the Beamdog store.
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

Prośba o pomoc do polskich fanów

CRUXPLCRUXPL Member Posts: 9
edited October 2017 in Polski
#Dej #WodyWodyDlaBiedaka

Czołem Dzieci Bhaala!

Piszę tu (choć nie wiem czy to aby na pewno dobre miejsce), aby prosić was o pomoc. Zgłosiłem swoją pracę do 2017 Infinity Engine Fan-art Contest: Enhanced Edition https://forums.beamdog.com/discussion/66579/2017-infinity-engine-fan-art-contest-enhanced-edition. Jestem kaletnikiem od niecałych dwóch lat, a moje wyroby w głównej mierze poświęcam uniwersom fantasy, w tym w sporej mierze serii Baldur's Gate. Tak się złożyło, że jedno z moich ostatnich "dzieckuf" załapało się na konkurs, który bardzo chciałbym wygrać- i to nie ze względu na nagrody, lecz dodatkową możliwość puszczenia zdjęć tej pracy dalej w świat ;)

Jeżeli którykolwiek/którakolwiek z was odda na mnie swój głos... no i tu się urywam, bom nie Cespenar, aby tworzyć magiczne przedmioty, ten zyska moją dozgonną wdzięczność. Wszak przed wyruszeniem w drogę, należy zebrać drużynę.

Pozdrawiam i z góry ogromnie dziękuję!

SilvarenPhælin

Comments

 • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 1,956
  @CRUXPL twoja praca jest fantastyczna, masz ode mnie Like'a:) A sama nagroda świetna, sam mam edycję kolekcjonerską SoD i jest to jedna z lepszych kolekcjonerek jakie widziałem. Trzymam kciuki!

 • CRUXPLCRUXPL Member Posts: 9
  Dziękuję ;) akurat gra to sprawa drugorzędna (niemniej, przygarnę ją z chęcią, gdyż Dragonspeara żem na oczy nie widział nawet)- jak wspomniałem, im wyżej na podium, tym większa szansa, że ktoś na świecie jeszcze to zobaczy. Na ten konkurs i tak wbiłem psim swędem bo nawet nie wiedziałem, że organizują coś takiego, i to w dodatku na tym forum :neutral:

 • JuliusBorisovJuliusBorisov Member, Administrator, Moderator, Developer Posts: 16,337
  Chociaż praca CRUXPL jest fajna, zapraszam również innych polskich fanów do udziału w konkursie. Powodzenia wszystkim uczestnikom!

  (sorry for the language).

  CahirGodSilvaren
 • O_BruceO_Bruce Member Posts: 2,641
  No cóż, oddałem głos bo praca mi się podobała. Ale dobrze by było mieć trochę godności i zaufać użytkownikom forum w ich decyzji, zamiast wprost prosić o polubienia. Rywalizacja powinna być uczciwa i tyle.

 • CRUXPLCRUXPL Member Posts: 9
  O_Bruce said:

  No cóż, oddałem głos bo praca mi się podobała. Ale dobrze by było mieć trochę godności i zaufać użytkownikom forum w ich decyzji, zamiast wprost prosić o polubienia. Rywalizacja powinna być uczciwa i tyle.

  Nie uważam abym się jej wyzbył w jakikolwiek sposób. W prośbie o pomoc nie ma nic złego. Natomiast przychylam się do posta JulisBorisov. Im nas wincyj na konkursie, tym lepiej ;)

  Pozdrawiam.

 • cytryncytryn Member Posts: 37
  polubione

  dobrze, że się tu ogłosiłeś nie wchodzę na inne części forum za często, więc bym nie zobaczył, a praca naprawdę godna podziwu

Sign In or Register to comment.