Skip to content

chyby hry

ondrous555ondrous555 Member Posts: 1
mne s hra hrozne kouse pokazde kdyz se postavicka nejak pohne se to zacne hryzat.zkousel sem menit nastaveni zatim sem na nic neprisel. mam win7.

Comments

  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    A to i s posledním update ? ( a následným update fixem )
  • KivanKivan Member Posts: 159
    Rád bych se zeptal, jak to vypadá se zabugovanýma kouzlama? V jedničce se mi kdysi stalo, že po seslání kouzla štěstí přišla postava o všechny profi body ve zbraních (opravil jsem ručně v EE Keeperu) a na fórech jsem se zas dočetl, že Otilukova nezdolná koule snižuje trvale resistenci. Těmhle dvěma kouzlům se od té doby vyhýbám i ve dvojce, takže netuším, jestli už se bugy opravily, ani jestli existuje nějaké další "nebezpečné" kouzlo :))
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @Kivan
    Pokud máš v partě Neeru, tak jsou všechna kouzla pekelně nebezpečná :D
    Ale jinak mi není známo, že by tam byly další podobné chyby.
    ( Snad jen nepřátelé, kteří prostě neumí sesílat kouzlo blesk )
  • KivanKivan Member Posts: 159
    Tak jsem objevil ještě jeden bug: po nahrátí uložené hry mi z nejbližších místností mizí nepřátelé. Mám momentálně nainstalované 4 módy, takže je možné, že to způsobuje některý z nich. Zatím jsem to zpozoroval jenom v Irenikově vězení na začátku hry (které si pamatuju dobře a přesně vím, kde má být jaká potvora). Naštěstí nemizí questové nestvůry (zatím, klepu na dřevo). Stalo se to ještě někomu?
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @Kivan
    To je známá chyba (jenž ale byla už v původních hrách).
    Patch 1.3 to má opravit.
  • BladesipBladesip Member Posts: 199
    edited August 2015
    Tak jsem dnes po dlooouhé době v BG2:EE dostal svého klerika na 25 lvl a dostal ten Svatý symbol Talose. Problém ale je, že ho nemůžu nasadit. Je určený pro "zlého klerika", ale já zlé přesvědčení mám, tak nevím, čím to je. Nezáleží to třeba na pověsti? Nebo je to teda bug? Nemá s tím někdo zkušenosti? :smile:
  • Stui123Stui123 Member Posts: 4
    Začal jsem hrát BG EE od začátku a v lokaci kde zabijou Goriona a vy utečete je medvěd který je v modrým kruhu a vůbec neůtočí.. možná to není bug ale je to šelma jako vlk měl by útočit..
  • Lynx29Lynx29 Member Posts: 107
    to neni chyba, vsichni medvedi nejsou agresivni, zautocil by pokud by ses priblizil uplne k nemu a chvili u neho byl
  • KivanKivan Member Posts: 159
    Pobíhají vám taky po kapesní sféře v TOB jeleni? (nedělám si srandu).
  • Raven789Raven789 Member Posts: 5
    zdravim. hraji baldus gate 2 ze steamu. chci vstoupit do planarni koule v chudinske ctvrti ale z prominutium mi v cete na schodech stoji zkurveny zebrak a ja kolem nemohu projit. nevite jak tento problem resit ?
  • irendieirendie Member Posts: 421
    @Raven789
    Zabít, nebo spíš nechat ho zabít. Popř. ho zabít cheatem. A nebo prostě počkat až se posune.
  • Raven789Raven789 Member Posts: 5
    jak nechat zabit ? zadny cheat neznam :-) ... celak sem 2 hodiny, neposunul se.
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    edited June 2016
    Kouzlo zmámení, poslat pryč a projít? Dojdi s ním někam kde ti nebude překážet. pokud na něj nepoužiješ algernonův plášť z BG1 tak bude potom nepřátelský
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    edited June 2016
    Zapnout cheaty https://forums.beamdog.com/discussion/8317/general-bgee-customization-pre-v2-0/p1

    pak by ctrl + j mělo teleportovat vybranou postavu na místo kde je kurzor, tím bys mohl dostat družinu za žebráka bez drastických řešení :smile:
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @Raven789
    Počkej na noc, většina NPC pak jde spát.
Sign In or Register to comment.