Skip to content

Czy to już koniec?

124»

Comments

  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    To prawda, dziwna sytuacja ale nieznamy całej sprawy ;) szkoda nerwów ;)
  • zupskyzupsky Member Posts: 126
    manero said:

    Nikt nie skomentuje, że po pół roku pracy nad patchem mają nam do podania open beta test... patcha? Przecież to kpina w żywe oczy. To najbardziej gówniany developer na którego efekty pracy przyszło mi czekać.

    Patch jest ogromny i dlatego tyle to wszystko trwa. A open beta to bardzo dobry pomysl biorac pod uwage nowy renderer.
  • maneromanero Member Posts: 392
    A co to jest nowy render bo szczerze mówiąc nie wiem o co chodzi.
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    @manero Inna technika wyświetlania grafiki, raczej nie zobaczysz różnicy, ale może pomóc w problemach technicznych, za to przezroczystość UI dobrze im wyszła.

    Sytuacja wygląda raczej tak, że boją się trochę wypuścić patcha bo jeszcze nie wszystko doszlifowali, a ponadto sporo obiecali i chcą by patch był jak najlepiej dopracowany, z drugiej strony trochę dodali rzeczy i chcą udostępnić je ludziom wcześniej. Co nie tłumaczy czego Niemcy mają dostać wsparcie językowe, a Polacy nie :(
  • RadnonRadnon Member, Translator (NDA) Posts: 218
    Generalnie to co piszesz @viader ma sens i nie dziwię się, że twórcy są ostrożni jeśli chodzi o wypuszczanie nowych rzeczy. Z drugiej strony wciąż brakuje jakiejś spójnej informacji, newsy pojawiają się rzadko (dopiero dzisiaj oficjalnie ogłosili, że EE wróciło do sprzedaży) a szczegóły trzeba wyciągać na forum/twitterze. Jeżeli ktoś śledzi forum to nie jest to dla niego wielki problem, ale dla graczy z zewnątrz sytuacja wciąż jest niejasna (sam mam znajomych, długoletnich fanów Baldura, którzy byli przekonani, że cały projekt w ogóle wylądował w koszu).
  • ThimGrimThimGrim Member Posts: 75
    Lol, open beta patcha :D. Fuk, spodziewałem się, że Overhaul mnie nie zawiedzie ze swoimi pomysłami na to, jak długo można wydawać grę i kończyć coś, co powinno być skończone już rok temu. To kiedy ta open beta patcha?
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    @Radnon To samo u mnie znajomi mówili że to chyba koniec, no ale jestem w stanie to zrozumieć, nie kupuje się gry po to by sledzic watki na forum ;)
  • BattlegrimBattlegrim Member Posts: 18
    A ja sobie spokojnie cierpliwie poczekam, czekałem na zakończenie sporu prawnego dotyczącego BGEE jak widać sukcesywnie więc poczekam także na patch.

    Swoją drogą, czy w wersji finalnej patcha dla polski zapowiedziany jest full dubbing?
  • maneromanero Member Posts: 392
    Ja tak sobie spokojnie czekam od lutego, ale mamy sierpień i już mnie ten spokój powoli opuszcza... ;xxx
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    edited August 2013
    Ja czekam od 2003 r. tak naprawdę więc 3 lata w tą 3 lata w tamtą:

    image
    Uploaded with ImageShack.us
  • wojtekwojtek Member Posts: 311
    czy dobrze rozumiem że w koncu zamiast patcha maja wypuscic jakas open betę?
  • maneromanero Member Posts: 392
    wojtek said:

    czy dobrze rozumiem że w koncu zamiast patcha maja wypuscic jakas open betę?

    A Twoim zadaniem jest znaleźć w niej bugi. Dopiero wtedy wypuszczą oficialnego patcha. Szczerze? Spodziewam się, że o zrobienie kolejnego patcha poproszą graczy.
  • mackosmackos Member Posts: 188
    no juz tam juz tam kruszynki :-) 15 lat sie gra w baldura to mozna i te kilkanascie miesiecy na patch poczekac co to dla nas?
  • Xar105Xar105 Member Posts: 112
    gdzie można poczytać o tej open becie ?
  • wojtekwojtek Member Posts: 311
    edited August 2013
    viader said:

    @manero Inna technika wyświetlania grafiki, raczej nie zobaczysz różnicy, ale może pomóc w problemach technicznych, za to przezroczystość UI dobrze im wyszła.

    Sytuacja wygląda raczej tak, że boją się trochę wypuścić patcha bo jeszcze nie wszystko doszlifowali, a ponadto sporo obiecali i chcą by patch był jak najlepiej dopracowany, z drugiej strony trochę dodali rzeczy i chcą udostępnić je ludziom wcześniej. Co nie tłumaczy czego Niemcy mają dostać wsparcie językowe, a Polacy nie :(


    no a czy wiadomo cokolwiek na temat tego czy dodają jakąś nową zawartość, nowe misje czy coś?
    Xar105 said:

    gdzie można poczytać o tej open becie ?


    What's this I hear about an Open Beta?
    We're planning on doing something slightly (very) different with this next patch, due to the size and number of things it does.

    In the next couple of weeks (and I won't say exactly when), we're going to release an Open Beta that includes the patch. This will allow you to test out the new features and bug fixes, and--if something breaks--you can go back to the live version while we fix the issue. We've done some substantial testing, but there are still a few things we're working out, including (among many other things) the new renderer and a spiffy new UI.

    The Beta will be open to anyone who has purchased the game through Beamdog.com, and will be distributed via the Beamdog client. This allows us to send out fixes quickly if necessary, and also simplifies the process of installation for users. We know this means Mac users won't have access right away, and we're looking at possible solutions for that.

    I'm sure that there will be a lot of questions about this, and I'm prepared to answer some of them, while others will have to wait for early September.
    Post edited by wojtek on
Sign In or Register to comment.