Skip to content

Nové ( tajné ) předměty

EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
edited September 2013 in čeština
Jen pro zajímavost, ukazuji pár předmětů které ve hře ( zatím ) nebyly použity.
Není to ještě přeložené ( ale bude ). Vzhledem k tomu že texty jsou přes editor každému přístupné ( a už jsem na to narazil i tady na foru ) neměl by být problém když vám to ukážu.

Edit: Jelikož jsem teď pod NDA, byl jsem nuce tento seznam odstranit :-(
Post edited by Edvin on

Comments

  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Je to jen zlomek toho co tam je, ale pokud vás to zajímá, můžu tu přidat ještě další.
  • tatoktatok Member Posts: 174
    Zajímavé. A docela silné, co se tak dívám. Bůh ví jestli to použijou. Bůh ví, jestli vůbec někdy vyjde patch, který opraví aspoň toho Thethorila :D
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    edited July 2013
    Kdyby to bylo na mě, tak dám věci jako bágl na gemy, nebo tubu na svitky do každého druhé obchodu. Není to přece žádný magický předmět, nebo vzácný artefekt.
  • tatoktatok Member Posts: 174
    @Edvin
    Jo, s tím souhlasím. Hlavně nechápu obštrukce kolem tuby na svitky, vždyť jich musí mít každý průměrný učenec na Mečovém pobřeží mraky :)

    btw nějak se mi nedaří najít tu rybu, o které jsi mluvil ve vedlejším topicu. Pod čím ji hledat?
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Chanservova ryba
    Ti, kdo tvrdí, že není nic lepšího, než pořádná facka mokrou rybou, nikdy nezkoušeli rybu zmraženou. Tenhle krasavec, dokáže uděřit s chladem, hodného severního větru.

    VLASTNOSTI:

    THAC0: +2
    Zranění: 1K6+2, +1d4 chladem
    Druh zranění: drtivé
    Rychlost: 2
    Druh dovednosti: kyj
    Druh: jednoruční
    Vyžaduje:
    Síla 5

    Váha: 3
  • tatoktatok Member Posts: 174
    Díky, docela vtipné :) Ale taky docela OP.
  • irendieirendie Member Posts: 421
    Spoustu z těch věcí si přes EE keeper můžeš hodit k postavě už teď. Jenom doufám že něco z toho nepoužijou...
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @irendie
    No já nevím, některé ty předměty nejsou tak zlé.
    Circlet of the Archmagi není zas tak OP, stejně jako ta hůl která má geniální nápad: Hůl která má range attack ! Shield of Devotion je zase přesně cílený na multipovolání bojovník/mág.
  • irendieirendie Member Posts: 421
    @Edvin - To jo. Něco jde a ta hůl mě zajímala už když jsem začal s překladem BGEE ;) Ale něco tam přece jenom OP je.
  • PeccaPecca Member Posts: 2,178
    Jen pro zajímavost, před časem jsem udělal mód, který do hry přidává právě ty hole a circlety pro mágy. http://forum.baldursgate.com/discussion/18108/item-mod-more-style-for-mages-wizard-s-staffs-with-ranged-attack-circlets-robe-visual-tweaks/p1
  • bukvabukva Member Posts: 71
    Edwine urcite zajima, hod sem vsechno co pujde. diky =)
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Tak jsem to zase trochu rozšířil, jestli narazím na další, zase sem přidám.
    Bod 14 ale vypadá obzvlášť zajímavě...
Sign In or Register to comment.