Skip to content

Predobjednavka

azuritazurit Member Posts: 182
edited July 2012 in čeština
uz si niekto (okrem mna) predobjednal? :) mimochodom, stiha sa cestina do toho 18. septembra?
«13

Comments

  • christofchristof Member Posts: 224
    češtinu na původní BG už vývojáři mají, i s nějakými úpravami podle prvních betaverzí, zatím není překlad nového obsahu (ten jsem ještě ani neviděl), takže netuším, jestli se podaří to stihnout
  • Slash_lukeSlash_luke Member Posts: 4
    Ještě jsem nepředobjednal, ale přemýšlím o tom. Jediné, co mě zatím odrazuje je exkluzivita pro Beamdog. Být BG:EE k dostání na GoG nebo Steamu, tak už mám koupeno..takhle se mi ale nechce zakládat další účet, pro dalšího klienta/online distributora. Bohatě mi stačí Steam, GoG a vnucený Origin (používám jenom kvůli Mass Effectu). Takže s velkou pravděpodobností zatím zůstanu u své krabicovky a budu čekat až se EE objeví u jednoho z mých oblíbených online distributorů.
    Snad to nebude dlouho trvat, exkluzivita pro Beamdog je prý pouze "temporary"..tak uvidíme :) . Ale možná do té doby podlehnu a koupím na Beamdogu.
  • azuritazurit Member Posts: 182
    @Slash_luke registracia bola otazkou asi 1 minuty aj s potvrdenim e-mailu :) bol nutne vyplnit len e-mailovu adresu, login a 2x heslo.
  • RaskonikovRaskonikov Member Posts: 2
    Já doufám v krabicovou verzi. Takže držím palce ať to vyjde!
  • christofchristof Member Posts: 224
    o krabicové verzi se pořád jedná, snad to vyjde
    exkluzivita pro Beamdog je jednak proto, že Beamdog hru vyvíjí, a hlavně proto, že tlačí cenu na minimum a nechtějí dávat velké provize někomu dalšímu (a hra půjde hrát i bez Beamdog klienta)
  • Slash_lukeSlash_luke Member Posts: 4
    azurit: nenarážel jsem na náročnost registrace, ale spíše na jejich množství..mám rád všechno pohromadě (na poličce, ve Steam knihovně, v Gog knihovně..v Originu mám pár EA her, které jej vyžadovaly), takhle bych měl zase o další registraci víc..a čím méně subjektům platím kreditní kartou, tak tím se cítím lépe (PayPal nepoužívám). A přece jen ve Steam a Gog mám trochu větší důvěru než v Beamdog o kterém čtu prvně až teď.
    christof: Neodvážil bych si říct, že je cena na minimu..BG1:EE stojí nyní jako BG1+ToSC+BG2+ToB dohromady. Samozřejmě chápu, že je to stálo hodně úsilí, ale "základ" (90%) převzali. Tím ale netvrdím, že 20 dolarů za BG1:EE nedám..dám, a to i přesto, že už oba BG a datadisky 2x mám (ale to třeba i oba Zaklínače a další skvělé hry, které si to zaslouží)

    Nakonec se ale možná pro Beamdog rozhodnu, vzhledem k tomu, že je u nich předpoklad, že vývojáři dostanou z ceny větší podíl než by tomu bylo u jiného distributora.
    Krabicovou verzi bych si pořídil, pokud by měla něco "navíc" (krásný PAPÍROVÝ manuál jako byl v první verzi, mapu apod.), jinak pro mě nemá moc smysl kupovat si další, která by zabírala místo :)
  • madmad Member Posts: 4
    objednano :) zadny klient neni treba a navic to dostane clovek snad i o ten den driv :)
  • beobeo Member Posts: 143
    edited July 2012
    Mapka by bola mozno fajn, ale nie som zberatelom krabic :). Objednane.
  • azuritazurit Member Posts: 182
    a akurat dnes sme dostali aj odznak "BGEE Supporter"! :))
  • BealderBealder Member Posts: 6
    Nepreobjednal, cakam na android verziu. Pride mi zbytocne platit za nieco co uz na PC mam. S modmi je to podla mna to iste. Este stale nechapem, ako im preslo to, ze sa za to plati ako za celu hru. To maju nejaku zmluvu s BioWare? Kebyze to je donate za ich pracu a cas, ze to prekodili na iny system, tak to chapem, ale oni to beru ako novu hru.
  • azuritazurit Member Posts: 182
    @Bealder Zakupili si (vcelku restriktivnu) licenciu.
  • P0dbiP0dbi Member Posts: 19
    Existuje nějaká možnost na distribuci v korunách? Platit to v dolarech by se mi skrze banku docela prodražilo. :-/
  • azuritazurit Member Posts: 182
    edited August 2012
    @P0dbi pri platbe kartou (kreditnou alebo debetnou) sa to prepocita automaticky podla aktualneho kurzu. Navyse sa vyhnes vysokym poplatkom, banka ti to bude uctovat ako stnadardnu platbu kartou (je jedno, ze to pojde niekam do USA).
  • P0dbiP0dbi Member Posts: 19
    @azurit: Tož to se budu muset nějak informovat, byl jsem se kvůli tomu přeptat v bance, a tam mě zavalili tunou poplatků za platbu do zahraničí... Kdo ví, jak to je. :-/. Každopádně díky za info.
  • azuritazurit Member Posts: 182
    @P0dbi: tie poplatky na 99% platia pre klasicky medzibankovy prevod a nie pre platbu kartou
  • SidemiSidemi Member Posts: 70
    edited August 2012
    Objednáno. Ačkoliv paranoidní člověk nerad platící kartou.. BGEE prostě musím mít. :)
  • suchosssuchoss Member Posts: 16
    @azurit: Tož to se budu muset nějak informovat, byl jsem se kvůli tomu přeptat v bance, a tam mě zavalili tunou poplatků za platbu do zahraničí... Kdo ví, jak to je. :-/. Každopádně díky za info.
    Co máš za banku? Toto se totiž platí kartou a ne mezibankovním převodem, takže by tam neměly být další poplatky.
  • irendieirendie Member Posts: 421
    Tak jsem si právě předojednal BGEE (už se tak těšim až vyjde Baldur's Gate je moje srdcovka). A chtěl bych se zeptat - stihne se čeština do toho 18.9? Nebo přibude až nějakym patchem?
  • azuritazurit Member Posts: 182
    edited August 2012
    @irendie preklad robi @christof a pred par dnami pisal, ze ma hotovu cca 1/4, takze ja to vidim vcelku pozitivne :) nove texty na preklad dostal 17.8. cize to sithol za menej ako 10 dni
  • christofchristof Member Posts: 224
    mám hotovou Neeru, začal jsem Dorna :) uvidíme, rád bych to do vydání stihnul přeložit, ale může se to pak zadrhnout i na technice (přece jen je úplně překopaný engine), každopádně v updatech potom budou opravy překladu (i ten starý na BG si zaslouží opravy)
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    christof said:

    mám hotovou Neeru, začal jsem Dorna :)

    Hmm, teď mě tak napadá že ty by jsi nám vlastně mohl potvrdit ( nebo vyvrátit ) jestli je pravda, že má být jedna z nových postav bisexuální. ( Moc prosím, vyvrať to ! )

    Není třeba vědět kdo, je třeba vědět jestli ( se toho máme bát )...
  • azuritazurit Member Posts: 182
    @Edvin Beamdog sa jasne vyjadril, ze to tak bude - ja typujem Neeru.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Co jsem já četl, tak akorát kolovaly fámy že by tam něco takového mohlo být ale oficiálně to ještě potvrzené nebylo.

    Každopádně už tak od nich opravdu nebylo hezké že dali ženským dva chlapy na romanci a nám zbyla jen další (pul) elfka. Kdyby ji dali ještě bisexuálku tak budu pěkně nasraný protože score bude 3 ku 1.

    Já raději ani nechci vědět kdo, stačí mi to jen potvrdit nebo vyvrátit a komu můžeme věřit více, než tomu kdo opravdu má texty :D

    A on je Christof stejně určitě vázán jakýmsi mlčením, že nesmí vynášet žádné informace, takže bych po něm stejně nechtěl víc než Ano nebo Ne.
  • christofchristof Member Posts: 224
    to fakt netuším, skripty jsem nezkoumal, jestli se tam ověřuje pohlaví :) ale co si pamatuju, tak velmi populární byl u BG2 právě mod, který tu kontrolu rušil u všech postav :D
    ale rozhovory s Neerou jsou napsané tak, že jsou spíš jen pro chlapy ;)
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Ok teď tomu věřím, jelikož ten pul-ork nevypadá že by byl zrovna " růžový hošík " tak mi ten mnich nebude smět do party.
  • BealderBealder Member Posts: 6
    Evil half-orc bisexual :D to by bolo uz moc. Dufam ze nie, planujem ho do evil setupu, ktory bude asi prve co si zahram ;)
  • azuritazurit Member Posts: 182
    @Edvin @christof @Bealder takze podla tohto to vyzera na Dorna :D
  • christofchristof Member Posts: 224
    to spíš ne, Dorn je vrahoun, který nesnáší každého :) Rasaada jsem ještě nepotkal, ale ten zní pravděpodobněji :)
  • bukvabukva Member Posts: 71
    ahoj, mohl byste mi nekdo prosim vysvetlit stylem "pro debily" krok za krokem jak si muzu hru obednat a zaplatit ? Neumim totiz skoro vubec anglicky a nemam stim zadnou zkusenost. Predem dekuju :o)
Sign In or Register to comment.