Skip to content

Hexxat a její quest - bug, který není

IdahoIdaho Member Posts: 608
edited November 2013 in čeština
POZOR! Spoilery, čtěte jen v případe, že máte potíže s výše zmíněným q


V BG2:EE je přidána nová postava Hexxat a k ní se váže quest.

V tomto questu se máte vydat na hřbitov do jedné kobky (hned u vchodu napravo). Musím přiznat, že mě se líbil a je podle mě hodně dobrý, nicméně i mezi dobrodruhy jsou očividně zombie a ty o klasickém herním zákysu vykřikují, že jde o bug a hned padí nadávat. Je klidně možné, že tam nějaký bug je, nicméně ...

1. Potvory nejdou zabít - nepochopil jsem, jak na tohle někdo nepřišel, každopádně - ďáblův stín jde zranit pouze zbraní +2, vyvolává si malé démony a dokonce se i léčí
2. Chybějící npc po prolezení sarkofágem - nechybí, jen je špatně vidět a pokud je u jižní stěny, je praktický neviditelný, hledej
3. Bugnutý průchod - na to jsem se taky chytil a souvisí to s dalším "bugem"
4. Prázdný konec - pomocí spěchu jste přeběhli fialově zářicí chodbičku a ono nic? No, pro dokončení tohoto q nejdřív musíte zabít Dragomira, logicky většina předpokládá, že je nakonci, nicméně tam je až Vaše odměna. Dragomir se objeví, po zasunutí tyče do otvoru, u posledního sarkofágu v místnosti, kde jste prolézali skrze jiný sarkofág. Dokud ho nezabijete, nebude fialová chodba fungovat správně
5. Nelze odejít - je potřeba znovu kliknout na místo, kam se zasouvala tyč

Comments

  • tatoktatok Member Posts: 174
    Já to říkám furt, že je ta nová generace hráčů parta ufňukanců :) Staré dungeony na ně! :D
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    No, s těma zbraněma mě dostali... to snad asi něčí tatík vnutil synovi hru :D Ale třeba 3 a 4 mě netrklo taky (kůli tomu jsem se vůbec k tomu dostal). Ale jo, dneska ta mládež radši někoho seřve (v pohodlí anonymity internetu), než by se zamyslela :)
  • DudoDudo Member Posts: 361
    ja som cely quest zrobil bez problemov a Hexxat si nechavm v partii... je paradna : )
  • Hans_GruberHans_Gruber Member Posts: 6
    edited February 2014
    Chlapi, spíš mi řekněte, jak mám udělat ten její quest v ToB. Už asi hodinu nad tím sedím, a asi to bude bug: Dostanu se do tý poslední hrobky, kde mám zajmout liche, ale nemůžu se dostat dál. Nikde nejsou dveře, je tam akorát ta mrcha, co mě obviní, zaútočí a pak zmizí, Hexxat řekne, že nás bude sledovat... A pak nic, projdem do části hrobky, kde je mumie a zapasťovaná hrobka a dál není průchod. Nikde žádnej není. Je to bug? Nebo jsem něco přehlédl, mám něco zakouzlit? Poraďte :D
    Post edited by Hans_Gruber on
  • Hans_GruberHans_Gruber Member Posts: 6

    Chlapi, spíš mi řekněte, jak mám udělat ten její quest v ToB. Už asi hodinu nad tím sedím, a asi to bude bug: Dostanu se do tý poslední hrobky, kde mám zajmout liche, ale nemůžu se dostat dál. Nikde nejsou dveře, je tam akorát ta mrcha, co mě obviní, zaútočí a pak zmizí, Hexxat řekne, že nás bude sledovat... A pak nic, projdem do části hrobky, kde je mumie a zapasťovaná hrobka a dál není průchod. Nikde žádnej není. Je to bug? Nebo jsem něco přehlédl, mám něco zakouzlit? Poraďte :D

    Už dobrý, ale je to pěkně zasranej úkol
Sign In or Register to comment.