Skip to content

vynulované dovednosti u zbraní

faellvrinfaellvrin Member Posts: 15
zdravím chci se zeptat jestli je normální že na páté úrovni se automaticky vynulujou dovednosti se zbraněmi, teťka na to koukám a přijde mě to dost divné?

Comments

  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Pokud jsi duálnul povolání, tak je to naprosto normální, ale pokud ne, tak je to problém.
  • faellvrinfaellvrin Member Posts: 15
    pravě že nejsem
  • SardoCZSardoCZ Member Posts: 47
    Ehm, pokud vím, tak to normální není. To se ti stalo u všech postav nebo jen některých?

    S úctou Sardo
  • SardoCZSardoCZ Member Posts: 47
    Ne, pokud vím, normální to rozhodně není. To se ti stalo u všech postav nebo jen některých?

    S úctou Sardo
  • SardoCZSardoCZ Member Posts: 47
    Ehm, pokud vím, tak to normální není. To se ti stalo u všech postav nebo jen některých?

    S úctou Sardo
  • SardoCZSardoCZ Member Posts: 47
    Ne, pokud vím, normální to rozhodně není. To se ti stalo u všech postav nebo jen některých?

    S úctou Sardo
  • faellvrinfaellvrin Member Posts: 15
    stalo se mě to jen u mojí
    postavy
  • DudoDudo Member Posts: 361
    to iste sa stalo aj mne a rozoberalo sa to na anglickom fore... ale myslim, ze pre BG2 EE uz vysiel aj patch, ktory to mal opravit
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    Doporucuju dobusit dungeon keeperem a dal neresit
  • DudoDudo Member Posts: 361
    aj tu na cz fore sme to rozoberali, niekto tu spomenul, ze sa to stalo po kuzle charm alebo tak nejak...
  • KivanKivan Member Posts: 159
    Mně se to stalo po kouzle Štěstí a opravil jsem to keeperem. Taky se nedoporučuje používat Otilukovu nezdolnou kouli, protože ta zas údajně snižuje trvale rezistenci. Jestli je zabugované ještě nějaké další kouzlo, to nevím.
Sign In or Register to comment.