Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Neverwinter Nights: Enhanced Edition has been released! Visit nwn.beamdog.com to make an order. NWN:EE FAQ is available.
Soundtracks for BG:EE, SoD, BG2:EE, IWD:EE, PST:EE are now available in the Beamdog store.
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

Tłumacze grę

Schabik09Schabik09 Member Posts: 86
edited October 2017 in Polish Team
Sarevok nie żyje. Wszystko "bałagan. Powinniśmy wyjechać z miasta kilka dni temu.

Nie ma takiej zmiany. Ale korlasz wie, co ona robi i ... Hej, słyszałaś, że
lepiej powiedz, że szef się zbliża .

gh, pachnie jak spleśniałe kości tutaj kości

* wąchać * * wąchać * kości i ZŁE! To jest smród, który Minsc wącha.

Ta komora jest bezpieczna, bohaterze. Możemy postępować, kiedy będziesz gotowy.

Imoen:

No cóż, znów jesteśmy w ponurym grobowcu. Ostatni z wyznawców Sarevoka znajduje się tutaj, według płonącej pięści. Musisz tylko znaleźć swojego lidera i doprowadzić ją do sprawiedliwości.

1: Co wiemy o naszej zdobyczy?
2: Chciałbym łatwiej, jeśli ze mną przyjdziesz, Imoen.
3: Dźwięki wystarczająco proste. Przejdźmy do tego.

Dynaheir:

Mają złe serca, jeśli idą za Sarevokiem. Ich straty nie będą wielkie.

Imoen:

Są najczęściej najemnikami, prowadzonymi przez czarodziejkę o nazwie korlasz --- to grób rodziny jej. Pomogła Sarevoku, a Wielcy Książęta chcą, żeby była martwa lub żyje. Lepiej
być ostrożnym.

1: My? Dołącz do mnie?
2: Więc przejdźmy do tego.

Imoen: płonąca pięść

Naprawdę chcę! Nie byłbym jednak zbyt pomocny. Odkąd zapytałem księcia Jannath, aby nauczył mnie, jak rzucać zaklęcia, to kazała mi mieszkać w starannej bibliotece, studiując nudne książki o splocie. Ona tylko
pozwól mi przyjść tutaj po Obiecałam przynieść jej jakieś tajemne zwoje lub tomy udało mi się znaleźć.

1: To niefortunne, ale najlepiej jest zrobić to, jak mówi książę Jannath. Powiedz mi, co wiemy o tych, których polujemy.
2: Jestem gotowa rozpocząć.

Imoen:

Są najczęściej najemnikami, prowadzonymi przez czarodziejkę o nazwie korlasz --- to grób rodziny jej. Pomogła Sarevoku, a Wielcy Książęta chcą, żeby była martwa lub żyje. Lepiej być ostrożnym.

1: My? Dołącz do mnie?
2: Więc przejdźmy do tego.

Imoen:

Idę za tobą, za tymi płonącą pięścią. Jeśli potrzebujesz pomocy z czymkolwiek, po prostu poproś, że zrobię, co mogę.

Imoen:

Tu jest też uzdrowiciel. Porozmawiaj z nią potrzebujesz bandaża. Ona również wie o walce z nieumarłymi.

Tymora świeci na ciebie, Kart! Nie, że tego potrzebujesz.

mogę nawet więcej tłumaczyć co jeszcze może mi brakować ?

Kwestii poprawy czekam na sugestię

Post edited by Schabik09 on

Comments

Sign In or Register to comment.