Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Axis & Allies 1942 Online is now available in Early Access! Buy it on Steam. The FAQ is available.
New Premium Module: Tyrants of the Moonsea! Read More
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

Šmelina knih

IdahoIdaho Member Posts: 603
edited January 30 in čeština
Tak jsem dneska uklízel a nějak mi už přetéká knihovna. Vyhazovat knihy není můj styl, ale po zkušenostech s gaučem, kdy jsem se setkal s děsným zvěrstvem, přestože byl zdarma a nabízel ho v různých k tomu určených FB skupinách ... No, řekl bych, že tady se některé kousky ocení více + takovýhle topic se tu hodí, ne?

Takže ze světa Forgotten Realms mám komplet Mazticu (jako nové) a Moonshae (jako nové), pár dílů Temného Elfa (řekněte si, nechce se mi vypisovat) , komplet Erevis Cale (asi, momentálně nevidím) - Vše v češtině

Pak mám "Sebrané spisy H. P. Lovecrafta BOX" - úplně nové, jen rok sedí v knihovně, četl jsem jen pár stránek

Pár kousků Terryho Pratcheta, Měsíční Zahrady (Malazká kniha padlých 1) a komplet Třetí rotu od Kopty, původní vydání, výborný stav

Pro sběratele tu ještě mám trochu ošumtělého Hobbita z nakladatelství Odeon a ilustracema Jiřího Šalamouna z roku 1978

Jo a ještě mám deskovku Hry o Trůny - úplně nová. Hrál jsem ji jen jednou a skončilo to ve fázi pokusu

Post editován, jelikož žádat koláče je přes čáru :D Takže uvádím, že se nejedná o reklamu ani distribuci materiálu chraněného copyrightu a post nebyl vytvořen za generování zisku, pouze nabízím své knihy, jelikož mi je líto je vyhodit ;)

Post edited by Idaho on

Comments

Sign In or Register to comment.