Skip to content

Šmelina knih

IdahoIdaho Member Posts: 608
edited January 2019 in čeština
Tak jsem dneska uklízel a nějak mi už přetéká knihovna. Vyhazovat knihy není můj styl, ale po zkušenostech s gaučem, kdy jsem se setkal s děsným zvěrstvem, přestože byl zdarma a nabízel ho v různých k tomu určených FB skupinách ... No, řekl bych, že tady se některé kousky ocení více + takovýhle topic se tu hodí, ne?

Takže ze světa Forgotten Realms mám komplet Mazticu (jako nové) a Moonshae (jako nové), pár dílů Temného Elfa (řekněte si, nechce se mi vypisovat) , komplet Erevis Cale (asi, momentálně nevidím) - Vše v češtině

Pak mám "Sebrané spisy H. P. Lovecrafta BOX" - úplně nové, jen rok sedí v knihovně, četl jsem jen pár stránek

Pár kousků Terryho Pratcheta, Měsíční Zahrady (Malazká kniha padlých 1) a komplet Třetí rotu od Kopty, původní vydání, výborný stav

Pro sběratele tu ještě mám trochu ošumtělého Hobbita z nakladatelství Odeon a ilustracema Jiřího Šalamouna z roku 1978

Jo a ještě mám deskovku Hry o Trůny - úplně nová. Hrál jsem ji jen jednou a skončilo to ve fázi pokusu

Post editován, jelikož žádat koláče je přes čáru :D Takže uvádím, že se nejedná o reklamu ani distribuci materiálu chraněného copyrightu a post nebyl vytvořen za generování zisku, pouze nabízím své knihy, jelikož mi je líto je vyhodit ;)
Post edited by Idaho on

Comments

  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @Idaho
    Nedej se moc lacino ;)
    Za některé ty kousky by jsi dneska dostal fakt dobrou cenu.
    Kompletní Maztica a Moonshae v dobrém stavu má dneska cenu zlata.
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Díky ;) 
    Jsem si řikal, že v rámci komunity to nebudu hrotit, ale ono o ně stejně není moc zájem
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    @Idaho
    Ani jsem nevěděl že z FR vyšlo ještě něco dalšího v češtině, zakysnul jsem u Fantomprintu. Vzal bych tu Mazticu a Moonshae, chtěl bych si to přečíst... Na ceně se dohodneme a jestli by tě nevadilo to hodit do krabice a poslat poštou do Budějovic...  ;) 
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    No, nejsem u vytržení z toho, že musím na poštu (to je o celou ulici dál! :D ), ale ok ;) Jak si vzpomenu, tak je prohlédnu jestli sou vážně v takovém stavu v jakém si myslím a domluvíme se dál
  • FukiFuki Member Posts: 14
    @Idaho

    FR je koukám rozebrané, ale kdyby něco zbylo, tak beru cokoliv všema deseti. Mám jen Drizzta první díl.

    + ten Malaz k tomu :)
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Z FR mám ještě žoldáci 1 a Erevise komplet. Dizzta mám Odkaz (VII), Bezhvězdná noc, Lovcovy čepele všechny tři, Změnu všechny tři. Všechno nové, jednou přečtené a uložené v knihovně ;) Můžeš se pro to stavit do Brna?
  • FukiFuki Member Posts: 14
    Já su z Olomóca, tak asi mužu dovalit, ale vyšlo by mě to jako dráž. Takže kdyby to šlo poštó, budu radši. Zaplatím předem samozřejmě.
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    edited February 2019
    No, radost z toho nemám, ale co s tebou jinýho, že jo :D Akorát to chvíli potrvá. Knížky pro Kokocudaci se mi vejdou do batohu a můžu se stavit na poště po cestě z práce, ale v tvém případě tam musím vyrazit extra a... no sem prostě línej :D 

    Pošlu ti PM a domluvíme se dál 
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    edited October 2020
    Kdyby někdo náhodou měl, dobře zaplatím za tuhle knížku.
    Série 15 knih a já mám 14 a chybí mi zrovna ten (chronologicky) první díl :D
    Už půl roku marně hledám na všech knihkupectvích, antikvariátech a aukcích.
    Neuvěřitelně mě to sere...

    6vyna4bqtz6x.jpg
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    Tak to abych začal rozhazovat sítě. ;)
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Danny_S wrote: »
    Tak to abych začal rozhazovat sítě. ;)

    Jen tak to neseženeš :(

    Prohledal jsem celý internet už víc než tucetkrát a nikde to už není. Zároveň jsem prošel polovinu antikvariátů v moravskoslezském kraji a taky nic. Mluvil jsem i s vydavatelem a dotisk neplánují. Smutné je, že to není zas tak stará knížka (tuším že vyšla ke konci roku 2015) a stejně už to nikde není.
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    edited October 2020
    @Edvin e a v el. podobě to nechceš jen čistě na papíře, vid? ;)

    https://knihy.abz.cz/prodej/pani-draku?fbclid=IwAR1odDZX0Yop6BoJRQ_FsZVRoDzVVv-2v8ybUW0TsuUlqK6AIzLqwLPSbh4

    Jiná paní zase nabízí v papírové podobě tyto knihy, ale ten první díl už ne. :)
    9rb5c8dorh9x.png
    Post edited by Danny_S on
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    edited October 2020
    Smazat, omylem duplicitní příspěvek.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @Danny_S
    V elektronické podobě čtu jen japonské vizuál novely :D
    Jak jsem psal výše, knih ze světa Dragonrealm je 15 a já mám 14.
    Chybí mi jen ten jeden díl.
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    Ahoj, nedávno jsem narazil na tyto povídky z pera Vojty Hlavenky alias Artemiana ze Strangers and dragons. Rád bych Vám doporučil. Má to i pěkný přednes a kdo raději čte mělo by to být k dispozici na jeho stránkách i v psané formě. Já mám poslechnuté tři díly a velmi jsem se bavil.



Sign In or Register to comment.