Skip to content

Który z nowych bohaterów niezależnych podoba wam się najbardziej?

2»

Comments

  • SolavSolav Member Posts: 5
    Według mnie najciekawszy wydaje się Rasaad, na pewno dołączę go do swojej drużyny, podoba mi się też Neera. Fajnie że będzie można romansować już w jedynce. No i ta jej klasa nieprzewidywalnego dzikiego maga... Na pewno znajdzie się miejsce. Dorn natomiast to przereklamowana postać: straszny, zły pół-ork z obsesją potęgi, bla bla bla.
    Radnon
  • TerionTerion Member Posts: 1
    Neera - ciekawi mnie ta postać... mam nadzieję że nie będzie zbyt infantylna, co do Rasaada - to moja największa nadzieja, w sumie będzie to jedyny NPC Mnich do przyłączenia w sadze ( nie licząc modów). Co do pół-orka, to biorąc pod uwagę że preferuje raczej dobre drużyny, to się nie łapie.
    Radnon
  • DasieqDasieq Member Posts: 135
    Zacząłem grać, póki co po angielsku, muszę przyznać że każda z nowych postaci jest ciekawa. Dorn to typowy mściciel, ma ciekawą historię. Neera młoda i naiwna,jednak pełna uroku i z poczuciem humoru. Spotyka się ją w ciekawych okolicznościach co w dalszej grze oczywiście się wyjaśnia. I mnich Rasad o którym wiem póki co najmniej, ale z tego co opowiada też wydaje się bardzo ciekawy.
    Myślę że półelfka najbardziej mnie przekonuje na razie.
    Ktoś wspominał że portrety nieciekawe, moim zdaniem wszystkie są bardzo dobre, gusta gusta.
    No i po angielsku postacie mają świetne głosy.
  • SilverSilver Member Posts: 63
    @Solav - muszę się z Tobą nie zgodzić. "straszny, zly pół-ork z ! obsesją potęgi !". Może i troche tak jest, ale można mu w pewnym momencie gry uświadomić, że wcale to nie on rządzi, tylko Ja. Zawsze lubiłem mieć postać neutralną złą - apodyktyczną i lekko egoistyczną. W związku z czym w każdej rozmowie z Neerą czy Dornem to ja jestem szefem, a ona moją...(dopowiedzcie sobie sami), a on miał to szczęście, że może podróżować u boku tak dobrego wojownika i organizatora - i można go troche sprowadzić do odpowiednich rozmiarów.
    Lucky
  • SheeShee Member Posts: 139
    Pytanie... Czy tylko ja muszę sama zagadywać postacie (nowych NPC) ? Być może do Was odzywają się automatycznie ?
  • DasieqDasieq Member Posts: 135
    Też czasami musiałem samemu. Ale raz też się zdarzyło że w końcu się odezwał ktoś tylko z dużym opóźnieniem.
  • SheeShee Member Posts: 139
    A zawsze, jak klikacie na mnicha, to zamiast mówić, że nie chce gadać, to chce was "oświecić" ?
  • Arriv87Arriv87 Member Posts: 25
    Ciekawe, mi portret Neery bardzo się podoba :) Podklasa średnio, ale historia jest ciekawa. Nowy romans trzeba zaliczyć obowiązkowo :D
    Rasaad powoduje u mnie natomiast spore obawy, bo z limitem doświadczenia BG1 to będzie raczej słaba postać. Cóż, przyłącze go jednak dla jego Questu.
    A orków nie lubię:P
  • hajimodottirhajimodottir Member Posts: 63
    Jak na razie Neera rządzi. Zabawna postać z zabawnymi tekstami (jak np. kłótnia z czerwonymi magami) i charakterem. Romans też ciekawy, że o różnych efektach niespodzianki w postaci dzikiego maga nie wspomnę. Na wyższych poziomach pewnie jest jeszcze ciekawiej.

    Rasaad ginie szybko, ginie często, jak mucha. Za mnichami nigdy nie przepadałem z tego powodu. Od czasu do czasu próbuje mnie oświecić. Charakter trochę sztywny, ale podoba mi się.

    Dorna jeszcze nie przyłączałem, ale zły pół-ork hmm... chyba tylko dla jego questa go dołączę. Na moment.
  • ireniqsireniqs Member Posts: 104
    edited December 2012
    Ja w drużynie mam Dorna i Neerę. Neera wydaje się być ciekawą postacią, ork trochę mniej. Co do Rasaada to go spotkałem, ale go nie dołączyłem. Powód? Moja drużyna to złe dranie. ;) Neera póki co nic sobie nie robi z tego, że mam słabą reputację. Jak zrobię jej questa i będzie miała jakieś "ale" to (w ostateczności) zastąpię ją Edwinem. Monka sprawdzę przy przechodzeniu gry nr 2. :P
  • SheeShee Member Posts: 139
    edited December 2012
    Raasad pięknie uderza tego kmiotka, jak się go prowokuje, całkiem zabawne xD
  • SikorskySikorsky Member Posts: 402
    Szczerze to liczyłem, że podpakują mnicha trochę bardziej. powinien mieć przynajmniej 16 kondycji i 18 zręczności. Ma jakąś premię -2KP ale to nie pomaga mu zbytnio. Żeby w BG1 były jeszcze jakieś sprzęty dobre dla mnicha ale tak to wypada przesłabo.
  • AdrAdr Member Posts: 15
    Neera <3
Sign In or Register to comment.