Skip to content

Problem z wyświetlaniem gry

2»

Comments

  • MagiusaMagiusa Member Posts: 59
    mam v sync to inaczej synchronizacja pionnowa
  • MagiusaMagiusa Member Posts: 59
    jest
    Kocham cie, uruchomilo cie po tych ustawieniach, ale mam nadzieje ze bedzie latka bo inaczej to masakra
  • MagiusaMagiusa Member Posts: 59
    a pytaie czy wiesz mze czy mozna dodac nowe portrety tak jak w bylo w starym bg?
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Widzę, że jest ogólna spina, więc nie napiszę "EDIT!!!" :D
  • MagiusaMagiusa Member Posts: 59
    przepraszm, nie znam sie, ale zapamietam na przyszłość
  • SheeShee Member Posts: 139
    edited November 2012
    @Lucky Nawet nie zaczynaj, nie masz pojęcia jaka jestem zła xD U Ciebie wszytko działa ?
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Sorki ;) U mnie działa, tzn. działało wczoraj wieczorem bo dopiero wróciłem z pracy i zasiądę na dzisiejszą sesyjkę. Gra się włączyła, chodziła i ogólnie OK, poza tym, że mam angielski, a po wybraniu polskiego nie miałem audio, ale to już się wałkuje na innych tematach i czekam po prostu na łatkę.

    Nie bawię się w ściąganie i podmienianie plików, więc innych problemów na razie nie zauważyłem. Grafika OK (oprócz pikselków), płynność OK. Bardzo współczuję Wam wszystkim, którzy doświadczają problemów i mam nadzieję, że szybko się rozwiążą.
  • ThimGrimThimGrim Member Posts: 75
    edited November 2012
    Kilivitz said:

    Seems a few people were already asking about it, so here's how to make custom portraits show up in BG:EE

    1) Go to your User(s) folder. You know, the one that has My Pictures, My Music and so on. Look for My Documents, then Baldur's Gate - Enhanced Edition.

    2) There you create a folder called Portraits (with a capital P), and that's where you placed your custom portraits. Mind that the dimensions are different now:

    Large: 210x330 (not really necessary, so don't worry if you don't have it)
    Medium: 169x266
    Small: 54x84

    Now you will notice that when choosing your portrait, a CUSTOM button appears right beneath the portrait you're currently seeing.

    Also remember that file names cannot have spaces, need to be 8-chars long at maximum, and also require the letter S, M or L, according to their size. Ex;: xxxL.bmp, xxxM.bmp, xxxS.bmp

    And yeah, they have to be bitmaps.

    EDIT: I was ninja'ed by several people on other topic, so don't thank me! This is just for future reference.

    http://forum.baldursgate.com/discussion/2672/custom-portraits-and-sound-sets#latest
    ====================================================
    W języku Słowian to będzie mniej więcej tak:

    1) Idź do folderu Moje dokumenty i odszukaj folder Baldur's Gate, u mnie to jest: E:\Documents\Baldur's Gate - Enhanced Edition
    2) W tym folderze stwórz podfolder Portraits (z dużej litery). Tutaj wrzucasz portrety. Muszą mieć wymiary takie albo takie albo takie:
    Large: 210x330
    Medium: 169x266
    Small: 54x84

    nazwy pliku z portretem muszą być krótkie (do 8 znaków) i bez spacji i jakiś dziwnych znaków #)(@*#. Musza zwierać na końcu literę S,M lub L. Np. xxxL.bmp, xxxM.bmp, xxxS.bmp i to muszą być pliki .bmp

    Kiedy jesteś w grze, przy wyborze portretu pojawi się przycisk CUSTOM
  • SheeShee Member Posts: 139
    @Lucky Tylko pozazdrościć xD
  • MagiusaMagiusa Member Posts: 59
    dziekuje :)
  • frikojarafrikojara Member Posts: 1
    mam problem, gra nie uruchamia mi się, zmiany zgodności nic nie dają, po włączeniu pokazuje się biały ekran i info że program przestał działać, mam kartę graficzną mobile intel chipset 945 express family wersja ster. 8.15.10.1930 jest to laptop dell, czy uda się jakoś urichomić BGEE?? dzięki
  • ZyzioZyzio Member Posts: 11
    u mnie intel chipset 965 i chociaz sie uruchamia to w praktyce nie da sie grac, tak jest pokrzaczona. Nie pomaga wymuszenie OpenGL w wersji 1, ani tryby zgodnosci.
Sign In or Register to comment.