Skip to content

Projekt X

13»

Comments

  • RadnonRadnon Member, Translator (NDA) Posts: 218
    Rzuty nowych lokacji rzeczywiście wyglądają bardzo ładnie. Widać, że odejście od recyklingu map z innych gier wychodzi tylko na dobre.

    Sam mod też zapowiada się całkiem interesująco. Mam tylko nadzieję, że uda się zachować charakterystyczny klimat BG 1, ale zespół pracujący nad projektem pozwala być o to raczej spokojnym.
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    Selendis wykonuje niesamowitą robotę :)

    Klimat to wypadkowa tak wielu czynników, starcia, fabuła, muzyka, NPC, rozmowy itd... że ocenić przyjdzie to dopiero po wyjściu moda, trudno nad tym wszystkim zapanować, ale staramy się :) Nie zostało tak dużo do skończenia Prologu, chyba postawię sobie niedługo jakiś deadline, najpewniej wtedy zbierzemy najwięcej krytyki i dostosujemy się do wymogów by było jeszcze lepiej :D
  • DudzioDudzio Member Posts: 81
    Kiedy możemy się spodziewać jakiejś wrzutki plików i możliwości wypróbowania moda? :) Zapowiada się bardzo smakowicie!
  • mackosmackos Member Posts: 188
    czekam z niecierpliwościa :)
  • mackosmackos Member Posts: 188
    hmm.. jakies wiesci do przekazania?
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    Plan jest taki: 1 września mam przekazać Selendisowi cały Prolog. poczekać, aż opowie co jest jeszcze nie tak, jakieś poprawki, a potem wypuścimy Prolog i poczekamy na opinie.
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    edited August 2013
    Jest tak jak viader powiedział. A tymczasem rozsiądźcie się wygodnie w karczmie i posłuchajcie muzyki wędrownego barda ;)

    image
    Uploaded with ImageShack.us

    Muzyka:
    http://www.youtube.com/watch?v=SBATrLRWySg

    Edit: na życzenie:
    http://www.youtube.com/watch?v=tDTQQWSmo8s
    Post edited by Selendis on
  • mackosmackos Member Posts: 188
    Moshi Moshi ?? co w projekcie słychać?
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    @mackos Już na ukończeniu plany mi się skrzyżowały lekko przez formatowanie stringów do BG2EE, ale jakoś niedługo powinienem wrzucić całość. Oczywiście będzie to pewnie mocno nie zbalansowane, bo statystyki i ilość stworków dobieram na oko.
  • mackosmackos Member Posts: 188
    sie przetestuje :-)
Sign In or Register to comment.