Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Axis & Allies 1942 Online is now available in Early Access! Buy it on Steam. The FAQ is available.
New Premium Module: Tyrants of the Moonsea! Read More
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

Nasze postacie

13»

Comments

• OldBearOldBear Member Posts: 8
    Jako, że po przejściu ToD, nie trafiłem na równie fajnego cRPG, to zaprzestałem dalszego prowadzenia postaci, więc nie osiągnąłem podobnych parametrów jak postać z pierwszego posta.

W obu odsłonach BG preferuję magów albo złodziei.

Pierwsze przejście całej serii to czarownik. Kule ognia są dla słabych, oddech czerwonego smoka w ToD, to jest dopiero pogrom :D Nie ma większej maszyny masowego zniszczenia, jak wysokopoziomowy mag.
    Niestety nie pamiętam już dokładnych parametrów. Co prawda w BGI, jest to postać, co najmniej, skromna, ale w miarę prowadzenia rozgrywki rozkręca się. No a jak dorwiemy się w końcu do czarów: przyspieszenie, kula ognia i kamienna skóra, to można zacząć walczyć takim gagatkiem. Tutaj oczywiście elf (po co komu PŻ jak jest zręczność).

Złodziejami zacząłem grać w momencie, jak podczas jednej z sesji w AD&D (jestem tradycjonalistą, nie przepadam za 3 edycją D&D) odkryłem, jak klimatyczna i fantastyczna jest to profesja. Cios w plecy, wszechobecna kradzież świetnie się sprawdzają, na późniejszych poziomach nawet w zwarciu całkiem dobrze sobie radzi. Rasa, oczywiście człowiek.

Sign In or Register to comment.