Skip to content

Türkçe çeviri yaması hakkında son bilgiler

13»

Comments

• VII_outLawVII_outLaw Member Posts: 46
    Şuan baktım son durumuna çeviri harika olmuş; emeği geçen bütün arkadaşlara sonsuz minnettarız ailecek.
    Allah razı olsun bir diğer projenizde sizlere başarılar.
    God bless you all the way.
  • mtnmrmtnmr Member Posts: 4
    2.oyun yakın zamanda çıkacak.2.oyunun çevirisini yapıyor musunuz?Ve ya ne zaman başlayacaksınız?Ayrıca ilk oyunun türkçe yaması gibi 1 sene sonra oynamayız dimi?Daha erken gelir umarım.Bu arada çeviriniz çok güzel olmuş emeğinize sağlık.İyi çalışmalar.
  • ShinorusShinorus Member, Translator (NDA) Posts: 87
    @rezial : Burada korsan kurulum hakkında konuşulması yasak. Oyunu seviyorsan oyunu gidip satın almanı tavsiye ederim. Bir daha konuşursan muhtemelen yazıların silinecektir ve ban yersin.
    Ayrıca herkese hatırlatma yapmak isterim ki son yamayi indirmeden sadece tr dil dosyasını yüklerseniz oyunda okunmayacak karakterler ve göçmeler yaşayacaksınız. Onun için son yamayi indirip oynamanızı ısrarla tavsiye ediyorum.
    VII_outLaw
    @Shinorus yakın zamanda bir patch daha gelir mi sizce? Çoğu dillerin altyazında sıkıntı varmış
    @VII_outLaw Emin değilim. Diğer çevirmenler BG2:EE'ye odaklandı.
  • majeremajere Member Posts: 34
    arkadaşlar bildiginiz bi rehber var mı? (türkçe) oyun cok zor!
  • rezialrezial Member Posts: 5
    ya ole degıl ben aldım ztnde sandım yama sıtede verırlecek sıteler cıkdı ya turkce oyunlar ordan sandım bunu yoksa ben dun aldım
    @Rezial Oyunu satın aldığısan Türkçe patch otomatik yüklenmiştir (beamdog veya steam farketmezin). Herhangi bir siteden bir yama indirmenize gerek yok.
  • degoryandegoryan Member, Translator (NDA) Posts: 41
    edited November 2013
    @mtnmr Teşekküerler, güle güle oynayın. BG2:EE çevirisi için ekip toplama çalışmalarımız yakında başlıyor. BG2:EE çok ama çok büyük bir oyun. O yüzden süre konusunda bir garanti veremeyiz (yoğurdu üfler). Çevirinin ne zaman biteceği, ekibe kaç kişinin katılacağı ve ekiptekilerin düzenli çalışıp çalışmayacağına bağlı. Çeviri ekibi ile ilgili gelişmeleri takip etmek için Facebook sayfamıza bekleriz: https://www.facebook.com/baldurgecidi
    Post edited by degoryan on
  • artagon99artagon99 Member Posts: 1
    edited November 2013
    Oyunu bugün aldım yükleniyor ve türkçe oynayacağım için sevinçliyim :)
    Post edited by artagon99 on
  • alpalp Member Posts: 7
    baldurs gate 1 için çok teşekkürler çok güzel olmuş ingilizce oynamaktan cok faklı oluyor :D emeğinize sağlık .artık cennete gidersiniz :D
    alp said:

baldurs gate 1 için çok teşekkürler çok güzel olmuş ingilizce oynamaktan cok faklı oluyor :D emeğinize sağlık .artık cennete gidersiniz :D

doğru :)

• loriantloriant Member Posts: 4
    Evet allah razı olsun çevirenlerden nete yayanlardan ve düzenliyen herkezden
    Evet allah razı olsun çevirenlerden nete yayanlardan ve düzenliyen herkezden.Baldurs gate 2'nin ne zaman çıkıcağını tam okumadım(allah razı olsun yazıldıktan sonra bende yazmak istedim) ama şimdiden 2 çeviri için çok teşekkürler hevesle bekliyorum.
    rehber arıyan majere arkadaş(raistlin,caramon :) ) Level falan gibi dergilerin eski sayılarını bulabilirsen rehber bilgi edinebilirsin.
Sign In or Register to comment.