Skip to content

Badanie dotyczące decyzji w grach

LavaDelVortelLavaDelVortel Member Posts: 2,680
Pojawiła się prośba od kumpla. Byłby niezwykle wdzięczny za udzielenie odpowiedzi na parę pytań. Oto link:
http://moje-ankiety.pl/respond-68739/sec-0ayjIat6.html

Jako pośrednik od razu podziękuję w jego imieniu.

Comments

  • AdrianusAdrianus Member Posts: 45
    Zrobione. Można wiedzieć do czego będą wykorzystane te badania? Praca licencjacka/magisterska?
    Pytam z naukowej ciekawości, bo sam przeprowadzałem jakiś czas temu podobną ankietę ^^'
    LavaDelVortel
  • LavaDelVortelLavaDelVortel Member Posts: 2,680
    Artykuł, z tego co mi wiadomo :)
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    edited September 2014
    Fajna ankieta, choć gdyby uzupełniały ją tylko osoby z tego forum, to już widzę większość odpowiedzi do nich, i coś czuję, ze niewiele by się od siebie różniły :P
    LavaDelVortel
  • LavaDelVortelLavaDelVortel Member Posts: 2,680
    Nie no tu i na CoB ja umieszczałem, ale nie tylko ja daję do niej linki ;)
  • OxvaOxva Member, Translator (NDA) Posts: 80
    Wypełnione ;)
    LavaDelVortel
  • NibllaNiblla Member Posts: 82
    Też uzupełniłem ankietę.
    LavaDelVortel
  • LavaDelVortelLavaDelVortel Member Posts: 2,680
    Dzięki w imieniu kumpla.
  • LavaDelVortelLavaDelVortel Member Posts: 2,680
    Dalej potrzeba jeszcze paru głosów, dlatego pomyślałem, że przypomnę, że wciąż jest możliwość odpowiadania. Za wszystkie głosy z góry dziękujemy.
  • DasieqDasieq Member Posts: 135
    Done! Fajna ankieta chociaż fakt,każdy prawdziwy gracz RPG,mam na myśli miłośnik-jak my wszyscy tutaj odpowie pewnie podobnie.
    LavaDelVortel
  • LavaDelVortelLavaDelVortel Member Posts: 2,680
    a nie tylko tutaj jest ankieta, a i z tego co kumpel mówi to fakt, większość lubi i chce decyzji, ale co do innych spraw jak wyrzuty sumienia czy wg jakiego aspektu gracze podejmują decyzje to już różnie wychodzi.
  • AdrianusAdrianus Member Posts: 45
    Mam nadzieje, że jak artykuł powstanie to ty lub twój kumpel podrzucicie tu link do niego o ile tylko będzie dostępny online ;)
  • LavaDelVortelLavaDelVortel Member Posts: 2,680
    Jeżeli przejdzie to będzie to publikacja w książce, więc będę mógł podać tytuł itd.
  • LavaDelVortelLavaDelVortel Member Posts: 2,680
    Dzięki między innymi Waszej pomocy udało się zebrać trochę danych, które pozwoliły przygotować lepszą wersję ankiety - tym razem do szerszej grupy graczy, dlatego nowa wersja jest po angielsku. Także zapraszam wszystkich do ponownego wypełnienia. Nowa wersja powinna być jeszcze dokładniejsza, bardziej dopracowana i wciąż - mamy nadzieję - ciekawa także dla Was.

    Nowy link: https://docs.google.com/forms/d/1nXk-7P4XTOfq2q1DABF9d1rUlxDRcNOrc1iryq38o4o/viewform?usp=send_form

    Z góry Wam dziękujemy!
  • NibllaNiblla Member Posts: 82
    Skończone. :)
    LavaDelVortel
  • LavaDelVortelLavaDelVortel Member Posts: 2,680
    Dzięki wielkie!
Sign In or Register to comment.