Skip to content

Icewind Dale: Enhanced Edition a wersja polska

2»

Comments

  • wojtekwojtek Member Posts: 311
    wiadmo kiedy będzie ten kolejny patch w którym będą poprawione te małe błędy jeżeli chodzi o polskie tłumaczenie?
  • maneromanero Member Posts: 392
    edited November 2014
    wojtek said:

    wiadmo kiedy będzie ten kolejny patch w którym będą poprawione te małe błędy jeżeli chodzi o polskie tłumaczenie?

    Napisałem w tej sprawie w anglojęzycznej części forum, ale standardowo mają to w dupie... Uważam, że to nieuczciwe informując kupującego o polskiej wersji językowej i mając jednocześnie świadomość, że dodatek TotLM jest na tą chwilę jest nieprzetłumaczony. Przy całym szacunku dla kolegów tłumaczy bo to nie ich wina!
    wojtek
  • wojtekwojtek Member Posts: 311
    zaraz to znajde co napisałeś i podbije też , muszą to zrobić
  • a_new_errora_new_error Member Posts: 28
    co słychać w sprawie patcha? ma ktoś jakieś informacje - czy można się go niebawem spodziewać?
  • MurkMurk Member Posts: 57
    Dołączam się do pytania powyżej ?
  • macu67macu67 Member Posts: 56
    Beamdog nie ma w zwyczaju wydawać małych patchy, zapewne uzupełnienie spolszczenia wejdzie w jakimś większym patchu za parę miesięcy.
    a_new_error
  • ALIENALIEN Member Posts: 1,269
    W prywatnej becie jest już nowa wersja na której działa PL, pewnie niebawem wypuszczą jako oficjalną.
  • MurkMurk Member Posts: 57
    edited March 2015
    Jak wyglądają poprawki co do wersji polskiej w nowym patchu oprócz oczywiście dodania napisów do Trials of the Luremaster... chodzi mi o brakujące opisy czarów, przedmiotów itp. Ogólnie jestem ciekawy w szczegółach co dodano/poprawiono bo w opisie patcha 1.4 od Beamdoga mało napisali.
  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    Opisy czarów i przedmiotów są poprawione. Natomiast @Bartek dokonuje jeszcze systematycznie korekty podstawowej treści, więc z następnym patchem myślę, że nasza praca z IWDEE będzie już skończona. Moźesz śmiało grać:)
    viaderBartek
  • mateusz656mateusz656 Member Posts: 2
    Skąd to pobrać, szukam jakiegokolwiek linku czy odnośnika, ale nie mogę znaleźć, mógłby ktoś wskazać ścieżkę do pobrania?
  • RadnonRadnon Member, Translator (NDA) Posts: 218
    Polska wersja jest od razu wbudowana w "Icewind Dale: EE", więc nie musisz niczego pobierać. Co prawda przez pewien czas trzeba było ręcznie dodawać spolszczenie "Trials of the Loremaster", ale od patcha 1.4 jest ono już normalnie w grze.

    Natomiast drobne poprawki, o których wspomniał @Cahir w swoim poście będą zapewne w kolejnej łatce.
    Oxva
  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    A tu jest zdaje się najaktualniejsza paczka.
    MateoFrozen
  • mateusz656mateusz656 Member Posts: 2
    Dzięki za tak szybką odpowiedź i pomoc :).
Sign In or Register to comment.