Skip to content

[BG2:EE] Nabór do tłumaczenia!

2»

Comments

  • Byłem w całym internecie i juz Qurwa nie wiem... Czy jest to polskie tłumaczenie do dodatku Siege of dragonspear czy nie?
  • SornfeinSornfein Member Posts: 36
    @Bezlitosny_Pedofil Nie ma spolszczenia do Siege of Dragonspear. Aktualnie jest tylko do BG1:EE, a niedługo(możliwe, że w styczniu jeszcze) dostaniemy spolszczenie do BG2:EE
  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    @Sornfein sprostowanie, na pewno do końca stycznia nie będzie dostępne PEŁNE tłumaczenie BG2EE. Jest jednak szansa, że do końca stycznia udostępnie paczkę z tłumaczeniem bez zawartości Black Pits 2 (czyli questy wszystkich nowych NPC + opisy nowych przedmiotów, czarów i klas oraz wszystkie nowe opcje UI, menu itd.

    Obecnie @RobeN ogarnia Black Pits 2. Jak tylko dostanę od niego paczkę z tłumaczeniem zacznę je implementować do gry, co też pewną ilość czasu potrwa (to jest ponad 4000 linii dialogowych).

    O tłumaczeniu SoD nie mam w tej chwili dla was oficjalnych informacji.
  • SamarSamar Member Posts: 58
    Cahir said:

    O tłumaczeniu SoD nie mam w tej chwili dla was oficjalnych informacji.

    Z twojej wypowiedzi wynika, że nieoficjalnie, gdzieś wróbelki o tym ćwierkają. Czyli jak rozumiem jest szansa, że powstanie, ale nie zapadła żadna decyzja lub masz zakaz informowania o tym na tą chwilę.
Sign In or Register to comment.