Skip to content

instalacja gry Enchanced Edition trylogi

Schabik09Schabik09 Member Posts: 116
PROSZE, wyslij plik SETUP-EET.DEBUG do K4thos (swit)
Using Language [Polski (Polish)]

Zainstalowac komponent [EET core - import zasobow]?
[I] tak, [N] nie, [Q] zakoncz

co mam zrobić proszę o pomoc

Comments

  • Schabik09Schabik09 Member Posts: 116
    ???
  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    @Schabik09 nie instalowałem nigdy EET, ale zapoznaj się przed instalacją z Readme po polsku, które możesz znaleźć tutaj. Tam jest dokładnie opisane, w jaki sposób instalować EET.
    Shikao
  • Schabik09Schabik09 Member Posts: 116
    Tylko o co chodzi z tym ? PROSZE, wyslij plik SETUP-EET.DEBUG do K4thos (swit)
  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    @Schabik09 jeśli chcesz uzyskać pomoc, powinieneś nieco dokładniej opisywać jakie kroki instalacji wykonałeś i w którym momencie wyświetla ci jakiś błąd.

    W twojej sytuacji nie widzę komunikatu o błędzie... Nacisnąłeś klawisz I, tak jak prosi instalator? Powinno kontynuować instalację. Jeśli nie działa to spróbuj klawisz "Y" (od Yes).

    Komunikat:
    PROSZE, wyslij plik SETUP-EET.DEBUG do K4thos (swit)

    oznacza, żebyś w razie problemów z instalacją moda, wysłał plik SETUP-EET.DEBUG do autora modyfikacji (ksywka @swit na tym forum lub K4thos na innych forach) i wtedy on spróbuje ci pomóc.
  • Schabik09Schabik09 Member Posts: 116
    nawet nie widzę strony którego bym się spytał tego K4thos
  • Schabik09Schabik09 Member Posts: 116
    a kroki to wszystkie z wyjątkiem tego
  • Schabik09Schabik09 Member Posts: 116
    ale to było GOG BG1ee i BG2ee z Steamu który najwyrazniej nie pochodzi z GOG ?
  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    Jeśli masz wersję BGEE i SoD ze Steam lub GoG to przed instalacją jakichkolwiek modów musisz zainstalować program Modmerge (poszukaj info skąd ściągnąć na forum w dziale General modding). Bez tego będziesz miał właśnie problemy z pomieszanymi dialogami.
  • Schabik09Schabik09 Member Posts: 116
    ależ zrobiłem z wykorzystując ten program ale kończy mi się przy tym temacie i są błędy w dialogach które przerywa instalacje
  • Schabik09Schabik09 Member Posts: 116
    edited September 2017
    udało mi się w końcu zainstalować lecz nadal mam braki w dialogach a braki to związek z Imoen kiedy przychodzi zaraz po śmierci goriona w tym w punkcie się zacięła kiedy miała dołączyć do drużyny czyli nie może rozpocząć dialogu stoi obok głównego bohatera i nic nie mówi
  • Schabik09Schabik09 Member Posts: 116
    Bez wszystkich polskich napisów nie mogę grać całą całą kampanie od baldur's gate ee 1 do baldur's gate ee 2 ,
    Czyli (Trilogi) EET
  • Schabik09Schabik09 Member Posts: 116
    I przy okazji nie musicie tego komentować jeśli nie chcecie.
Sign In or Register to comment.