Skip to content

2.5 Aktualizacja Beta

Schabik09Schabik09 Member Posts: 116
edited May 2018 in Polski
Czy w ogóle będzie opłacalne wersja beta ?

A mam na myśli dobry(np prawidłowej kontroli kursoru, poruszanie postaci) stabilny (np coś w stylu openGl, Direct), możliwość prawidłowej kontroli bez zawieszeń np(Error) tego typu mniej więcej mi chodzi jakby ując krótko Rebalance.
Post edited by Schabik09 on

Comments

  • JuliusBorisovJuliusBorisov Member, Administrator, Moderator, Developer Posts: 22,714
    Witaj!
    Jeśli pytasz o BG2, wkrótce nadejdzie BARDZO.
    Schabik09Okami
  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    @Schabik09 jeśli nie zapisałeś się na dostęp do bety, warto poczekać na oficjalną premierę patcha. Czyli już niedługo. Patch jak to patch będzie darmowy, więc nie bardzo rozumiem pytania o opłacalności.
  • PhælinPhælin Member Posts: 316
    Opłacalne, pieniążki już weszły na konto.
  • maneromanero Member Posts: 392
    Zastanawiam się który z Panów korzystał z translatora, Schabik czy Borisov :wink:
    Schabik09
  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    Panowie, bez śmichów proszę, Julius na pewno korzystał z translatora, bo nie mówi po polsku.
    JuliusBorisovOkami
  • OkamiOkami Member Posts: 316
    edited May 2018
    Translator czy nie, ważne że napisał na temat.
    Więc czekamy. :)
  • Schabik09Schabik09 Member Posts: 116
    edited May 2018
    A jest już 2.5 beta wersja próbna czy coś w tym rodzajów

    dostęp do bety ?
    Post edited by Schabik09 on
  • emixo1emixo1 Member Posts: 10
    Aktualizacja 2.5 została dodana 28 czerwca i jest Polska lokalizacja! Nie wiem tylko o co chodzi z tym VO?
  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    @emixo1 VO czyli Voiceovers. Chodzi o to, że dodano do gry polskie dźwięki z oryginalnej zawartości BG2 +ToB. Czyli masz tłumaczenie całej gry, łącznie z nową zawartością (wątki Dorna, Rasaada, Neery, Hexxat oraz Black Pits 2), ale polskie dźwięki masz tylko do tego, co oryginalnie było w podstawowej wersji gry z dodatkiem Tron Bhaala. Niestety z racji tego, że tłumaczenie było tworzone przez ochotników, nie było możliwości nagrania głosów do nowej zawartości gry.
    JuliusBorisov
  • emixo1emixo1 Member Posts: 10
    No to super :smile: . Cahir a co do modów, dalej trzeba uważać czy tekst jest konwertowany na utf-8 bez BOM czy dzięki temu że jest oficjalnie dodane spolszczenie to nie ma znaczenia? Zupełnie mi nie przeszkadza brak polskich głosów co do nowej zawartości! Polski dubbing BG2 (dla mnie) jest najlepszym zrobionym dubbingiem dla gier, żałuje tylko że wszystkie kwestie nie są mówione.
  • Schabik09Schabik09 Member Posts: 116
    emixo1 Posts: 10
    July 1
    Aktualizacja 2.5 została dodana 28 czerwca i jest Polska lokalizacja! Nie wiem tylko o co chodzi z tym VO?

    Przepraszam a na jakiej stronie jest ta polska lokalizacja ? Aktualizacja 2.5 .
  • PhælinPhælin Member Posts: 316
    Schabik09 said:

    Przepraszam a na jakiej stronie jest ta polska lokalizacja ? Aktualizacja 2.5 .

    Na gogu, na steamie.

  • RadnonRadnon Member, Translator (NDA) Posts: 218
    edited July 2018
    @Cahir na jakiej zasadzie rozwiązano ostatecznie kwestię głosów nowych postaci w polskiej wersji? Zostawiono oryginalne czy po prostu w ogóle wywalono ich VO? Pamiętam, że kiedyś toczyła się na ten temat jakaś dyskusja, ale za nic nie pamiętam jakie zapadły decyzje (i czy wciąż są one aktualne).
  • CahirCahir Member, Moderator, Translator (NDA) Posts: 2,819
    @Radnon nie miałem jeszcze okazji odpalić BG2EE z patchem 2.5, ale spodziewam się, że dla nowej zawartości pozostawiono oryginalne angielskie VO. Dodano tylko do gry oryginalne polskie VO ze starej edycji BG2.
    JuliusBorisov
  • Schabik09Schabik09 Member Posts: 116
    Na pewno nie ma tej wersji za darmo żeby pobrać ?
  • PhælinPhælin Member Posts: 316
    Schabik09 said:

    Na pewno nie ma tej wersji za darmo żeby pobrać ?

    Wszystkie aktualizacje są za darmo. Jak raz zapłaciłeś za grę, nieważna platforma (GoG, Steam, Beamdog), to wszystkie aktualizacje są za darmo, zawsze i wszędzie. NO CHYBA ŻE masz piracką wersję gry, wtedy radź sobie sam.
  • Schabik09Schabik09 Member Posts: 116
    Nie mam pirata tylko z gog
Sign In or Register to comment.