Skip to content

Svět Forgotten Realms

124»

Comments

  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    Jasně, ale tak Obsidian má zkušenosti s NWN2 a jeho datadisky dost modelovanými dle starších rpg, které by pěkně zužitkovali a ono to není jenom o Avellonovi.
  • DudoDudo Member Posts: 361
    Budu oba datadisky k IWD sucastou IWD EE ?
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    edited September 2014
    Tak super! Na IWD se těším!! Já ho totiž nikdy kloudně nehrál :)

    Co se týče IWD2 a že nepotřebuje EE úpavu - nedávno jsem nainstaloval, zprovoznil, rozehrál a odinstaloval... na větším monitoru prostě nehratelný

    Edit: Tak jsem zrovna zaplatil pre-order :D
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Dudo said:

    Budu oba datadisky k IWD sucastou IWD EE ?

    Ano
  • VulpesiusVulpesius Member Posts: 33
    Malý dotaz, jsem BG 2 dlouho nehrál, takže - je v podtemnu/drowím městě nějaký léčitel nebo chrám, kde léčí?
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    edited September 2014
    @Vulpesius
    V hospodě jsou erotičtí maséři, kteří se chovají trochu jako kněží.
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Už se to tu kdesi řešilo, ale nějak jsem to nenašel - doporučíte mi někdo nějakou Forgotten realms knihu, klidně v angličtině co není Drizzt, Erevis, maztica či Moonshae? Nějak jsem dostal na něco takového chuť, ale Salvatore mě už vážně nebaví...
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    edited October 2017
    Idaho said:

    Už se to tu kdesi řešilo, ale nějak jsem to nenašel - doporučíte mi někdo nějakou Forgotten realms knihu, klidně v angličtině co není Drizzt, Erevis, maztica či Moonshae? Nějak jsem dostal na něco takového chuť, ale Salvatore mě už vážně nebaví...

    Elminster in Hell (asi nejlepší díl, je to součást asi 7 dílné serie, která na sebe ale navazuje jen vlažně)
    War of the Spider Queen (6 knih)
    Idaho
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Super, díky ;)
Sign In or Register to comment.