Skip to content

přivítání

christofchristof Member Posts: 224
edited June 2012 in čeština
vítejte v českém fóru BGEE :)
«13

Comments

  • RaskonikovRaskonikov Member Posts: 2
    Zdravím a díky za přivítání.
  • Turin9Turin9 Member Posts: 3
    zdar! ani nevíte jak moc se na tohle těším :) BG jsem hrál "jen" dvojku ale je to pro mě do dnešní doby jeden z nejsilnějších herních zážitků :) těšim se moc...
  • tatoktatok Member Posts: 174
    BG 1 i 2 jsem dohrál tak 10x, takže se moc těším a jsem zvědavý jaký bude nový obsah. Už by to chtělo nějaké screeny či gameplaye :D
  • RogeveevRogeveev Member Posts: 6
    Taky zdravím, už se nemůžu dočkat, až to vyjde...jen tak mimochodem, už je ohlášený nějaký přesnější datum?
  • beobeo Member Posts: 143
    Konec septembra :)
  • Marcus_de_TychoMarcus_de_Tycho Member Posts: 2
    Díky za přivítání. Je to mnoho let, co jsem naposledy stál na Mečovém pobřeží...
  • MajoritasMajoritas Member Posts: 16
    Také zdravím, rád vidím zdejší hojnou českou účast. :)
  • madmad Member Posts: 4
    nazdar vsichni :)
    asi nema cenu rikat jak se na to tesim :) baldura1,2 + datace, iwd 1,2 + datace, nwn 1,2 + datace, torment to vsechno sem otocil nespocetnekrat, k tomu sem jeste precet vsechno co slo od salvatoreho no... az to vyjde tak se z toho po! :-D
  • SpeedynekSpeedynek Member Posts: 11
    Zdravím,

    ani nedokážu popsat jak se těším, pořád platí vydání "tohle léto" nebo už se to posunulo? Nemůžu se dočkat až si to zase zahraju s kamarádama protože nějak se mi nedaří rozjet první a ani druhý díl Baldura po netu :(
  • SiebenSieben Member Posts: 24
    zdravim, nepoznal sem lepsi hru, snad se brzy dockame jejiho znovuzrozeni a dalsich pokracovani...
  • christofchristof Member Posts: 224
    poslední zpráva o datu vydání byla "spíš konec léta = září"
  • bukvabukva Member Posts: 71
    Zdravim spoluzávysláky ! Baldurs gate je dokonalost, kterou už ani nedohrávám, jen začínám znova a znova a znova :)) Nemůžu se dočkat !
  • AstraaelAstraael Member Posts: 4
    muhaha! pripravte sa deti bhaala.... pán ničenia opäť raz predostrie skúšku pre vaše duše :)))
  • DejwoSWKDejwoSWK Member Posts: 35
    Hoj všetci :)
  • CAhyCZCAhyCZ Member Posts: 1
    Také vás zdravím
  • uzovkaruzovkar Member Posts: 1
    Zdravím všechny vespolek, ve svém věku už sice začínám být pomalu "dinosaurus" ale na BG a ostatní hry ze světa Forgotten Realms stále nedám dopustit :-))
  • ValdorValdor Member Posts: 2
    Zdravím. Jako už starší kus a fanoušek pravých RPG (Eye of the beholder, Baldur's gate a dalších) se nemůžu dočkat. Snad to dobře dopadne.
  • ValdorValdor Member Posts: 2
    edited July 2012
    Valdor said:

    Zapomněl jsem amigácký Black crypt.

  • suchosssuchoss Member Posts: 16
    Nazdar všichni! Už si na to schovávám dovolenou :)
    BG, BG2 a Planescape Torment - kam se na to s... dnešní hry. Tohle jsou moje srdcovky.
  • ImperialSImperialS Member Posts: 7
    Zdarec všem. Jako obrovský fanda jsem u zprávy o vydání vylepšené verze bg stál s otevřenou hubou. BG 2 jsem dohrál snad 20x. :-) Jelikož jsem se ale nikdy nedostal k dohrání BG 1 (vůči bg2 mi chybělo spoustu zábavných prvků) mám otázku, na kterou jsem nenašel odpověď a třeba někdo z vás bude vědět..

    Bude BG:EE převedené do BG2:TOB ui? Myslím tím ovládání, TAB to show loot, uspořádání oken, inventář? Nebo dokonce ještě vylepšené nad rámec tob?



  • christofchristof Member Posts: 224
    UI bude jako v BG2 a ještě trochu upravené
  • PavolPavol Member Posts: 13
    Jak jsem dnes o tomhle dozvěděl, tak jsem málem spadl se židle :)
    Go for the eyes Boo, go for the eyes!!!
  • BealderBealder Member Posts: 6
    Zdravim vsetkych BG nadsencov. Hladal som stare klasiky co by som rozbehol na android tablete a vobec som nedufal ze najdem toto. Ak je pravda to co pisu, tak budem nenormalne stastny.
  • azuritazurit Member Posts: 182
    @Bealder Ahoj :) jasne, vsetko je pravda, 18. septembra 2012 to vychazda! Predobjednavat mozes uz teraz.
  • christofchristof Member Posts: 224
    zrovna pro Android tablety to nevyjde hned 18. jako ostatní, ale prý co nejdřív k tomu datu
  • BealderBealder Member Posts: 6
    No ked o tom citam viac a viac, tak sa mi zda, ze by to bolo dobre mat aj na PC, ale hneva ma ze si musis zakupit zvlast na PC a zvlast na android.
  • azuritazurit Member Posts: 182
    @Bealder tiez mi to pride trochu nefer, riesilo sa to aj tu.
  • TkrcTkrc Member Posts: 1
    Také zdravím všechny RPG pozitivní! Už aby to bylo...
  • BhaallBhaall Member Posts: 15
    U Helma pánové, vždyť je to pár mizernejch stovek :) a alespoň tak podpoříme autory, kteří jsou té finanční podpory opravdu hodni...
  • VejmitschVejmitsch Member Posts: 1
    Ahoj, zdravím všechny zde a ty odpovědné za překlady obzvláště :) BG1/2 jsou hry, u kterých jsem strávil vcelku dost času a takle po letech je to skutečná výzva zahrát znovu. Asi budu muset koupit iPad, protože jsem před časem řekl "iPad bych si koupil pouze tedy, pokud na něm bude Baldurs gate"
Sign In or Register to comment.