Skip to content

přivítání

2

Comments

  • ShevandraShevandra Member Posts: 6
    Jsou tady i nějaké jiné slečny než já ?
  • DravenDraven Member Posts: 1
    Ale ? Jsem věděl že se plánuje nějaký remake Baldurs Gate, ale vůbec jsem netušil že to bude v CZ a že máme na oficiálním foru dokonce českou komunitu :D
  • christofchristof Member Posts: 224
    preload už začal :)
    bohužel jsem nestihl dokončit překlad nových částí hry, snad do první verze zařadí i ten neúplný. A co nejdřív to dorazím, slibuju :)
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Stahuje Vám to na preloadu? Já mám stále jen a jen getting download info, ráno to běželo 10kb/s
  • azuritazurit Member Posts: 182
    @Idaho mne to stahovalo avsak islo to zalostne pomaly (par B/s), momentalne nejde vobec, pise 'Connecting...' (nepouzivam klienta ale ten installer)
  • christofchristof Member Posts: 224
    stahuje to spousta lidí najednou :)
    ale už vím o pár lidech, kteří mají komplet :)
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    To se dá pochopit, já jen jestli není chyba na mém přijímači :)
    Doufám, že jsem to pochopil špatně, nebo skutečně můžu hru stáhnout už teď, ale zahrát si až koncem měsíce?
  • christofchristof Member Posts: 224
    ano, teď si stáhneš 1 a půl GB, a 28. se odemkne pro hraní
  • azuritazurit Member Posts: 182
    @Idaho akurat som skusil ukoncit installer a znovu ho spustit, stahovanie sa rozbehlo celkom rychlo (15 KB/s, jasne, nic moc ale ovela lepsie ako predtym) a pokracuje tam, kde predtym prestalo
  • irendieirendie Member Posts: 421
    Super. Mě to před chvílí napadlo to restartovat a teď mi to běží kolem závratných 70 KB/s. Sice to neni moc ale ujde to. No doufám že to neklesne jak minule - odešel sem z domu a jelo to přes 100 KB/s, přídu domů a jede to 5 B/s :D
  • Hor89Hor89 Member Posts: 118
    Mě to jede přes 1MB/s ale používám tohle:
    http://forum.baldursgate.com/discussion/comment/136038/#Comment_136038
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Já už jsem zkoušel restart několikrát, nejedu přes deamdog klienta, ale tak vzhledem k tomu, že si zahrajem až 28. tak není důvod spěchat
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Tak dneska už se to konečně rozeběhlo, plnou rychlsotí staženo... jestli ale nebudu moci 28. hrát, protože to bude přetížený, tak mi ai rupne žilka v hlavě!
  • UranUran Member Posts: 65
    Hoj dva az tri dny zbyvaji. Mohu se zeptat jak to vypada s lokalizaci do češtiny? Je kompletni?

    Jinak datove soubory uz mam stahle a posloucham "in game music". :)
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Uran said:

    Mohu se zeptat jak to vypada s lokalizaci do češtiny? Je kompletni?

    christof said:

    bohužel jsem nestihl dokončit překlad nových částí hry, snad do první verze zařadí i ten neúplný. A co nejdřív to dorazím, slibuju :)

    Myslím že tohle zodpovídá tvoji otázku, stačilo se podívat o pár postů nahoru.

  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Pár dní do vydání a potom už nikdo nebude vnímat :) tak bych rád zviditelnil forum z dlouholetou tradicí ohledně Planescape, Baldurs Gate, Icewind Dale a dalších. Jedná se o Sigil.cz, repsektive forum.sigil.cz. Již delší čas je polomrtvé, ale myslím si, že vydaní BG:EE by mohl být nový impuls a byla by škoda nevyužít takové pěkné zázemí - jsou tam tuny informací, tipů, návodů i jen obyčejných diskuzí
  • azuritazurit Member Posts: 182
    ak ste si to nahodou nevsimli, je mozne stiahnut dalsich 500 MB dat (spolu teda 1,8 GB)
  • SpeedynekSpeedynek Member Posts: 11
    @azurit díky za upozornění! :)
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    edited November 2012
    Hm, původní klient se mi nechce lognout a ten nový stáhnout...

    Edit: Lognout se nemůžu stále, ale podařilo se mi stáhnout BG install, kdyby po něm náhodou někdo toužil:
    https://rapidshare.com/#!download|918p1|1117613273|BGEEInstaller%20%281%29.exe|2478|0|0
  • VicqVicq Member Posts: 73
    Teď to stahuje dobře, přes BeamDog i přes BGEEInstaller to běží až 4 MB/s, měl jsem 1,8 GB za chvilku. V adresáři lang je jen en_US, takže to bude evidentně jen anglicky. Není tam žádný EXE ani nic podobného, takže předpokládám, že pár spouštěcích souborů se dohraje až zítra. Kéž by i čeština...
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    edited November 2012
    Ještě někomu to píše bez stahování preload complete? Mám jen 1,3 gb dat z minula.

    Tak prý se má dvakrát kliknout na preload complete a rozjede se to (BG isntall), nevím, já se zas zasekl na getting donwlod info...
  • SpeedynekSpeedynek Member Posts: 11
    No já to nechal stahovat když jsem šel do sprchy a když jsem se vrátil tak už to bylo stažené, ono asi záleží jaké člověk má štěstí nebo nevím.. :D
  • azuritazurit Member Posts: 182
    @Idaho skus par krat restartovat instalator, u mna to pomohlo
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Pohůdka, dík za podporu, já to nechávám "getting download info" a ono se to pak chytne samo, teď už to mám, ale zajímalo by mě, jak to bude zítra. Víte, nebo myslíte někdo že se to rozjede samo, když budu mít zapnutej instalátor?
    O češtině se zatím nic neví, co?
  • PavelKCZPavelKCZ Member Posts: 10
    Netuší někdo, kde může být problém ?

    Hru mám předobjednanou, dostal jsem mail, že si jí můžu stáhnout, stáhnul jsem a nainstaloval ten BGEEInstall.
    Jenže když do toho zadám e-mail a heslo, tak mi to pořád píše "Verification failed due to a server error". Za proxy nejsem a firewall na počítači jsem zkoušel vypnout, ale to nemá vliv.
  • azuritazurit Member Posts: 182
    @Idaho malo by to zacat zajtra o 21:00 nasho casu, typujem, ze instalator dotaha este nejake data (par desiatok MB) a potom sa to bude dat hrat.
  • Ondrej_TOEOndrej_TOE Member Posts: 9
    Ahoj, neméte někdo čerstvé info, jestli bude možné hrát "základní" hru v češtině nebo se celá lokalizace uvolní, až bude komplet, včetně nových částí hry?
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    @azurit Jo dík, už jsem to dneska ráno našel v eng sekci, netuším proč jsem se tam nepodíval už včera :)
    Taky bych rád nějaké info o češtině, tady po sekci jsou různé útržky, ale ve finále nic nevím :)

  • SpeedynekSpeedynek Member Posts: 11
    No uvidíme jak čeština dopadne, i kdyby přišla později tak se nic neděje hlavně že to už vyjde! Jinak už jsem to psal v jiném topicu ale bude dnes někdo už od 9 hrát? že bych se k němu přidal :)
  • irendieirendie Member Posts: 421
    Já sice budu, ale nejdřív pudu singl. Chci vyzkoušet všechny nový postavy a nebejt nijak vázanej na ostatní hráče. Takže já ne. Ale už se nemůžu dočkat až to začne...
Sign In or Register to comment.