Skip to content

Czech localization added to Planescape: Torment: Enhanced Edition on Beamdog, Steam & GOG

124»

Comments

  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    @Lyriq Já lituji, že jsem v minulosti cokoli od nich koupil. Jsou to prostě jenom neschopní parazité bez špetky nějaké zodpovědnosti plnit sliby.
  • BladesipBladesip Member Posts: 199
    Mně přijde, že některá studia jsou naprosto odtržená od reality. Beamdog měl jedinečnou šanci si díky BG a dalším hrám vybudovat nesmírně vděčnou komunitu, protože my starší hráči, kteří na těchto hrách vyrostli, jsme, troufám si říci, na rozdíl od generací dnešních hráčů, schopni snahu a dobrou práci skutečně ocenit. Místo toho si svou politikou velkou část těchto hráčů nasrali. Přitom nejsme nijak nároční, nechceme po nich žádné zázraky do druhého dne, jen to, co slíbili a nemůžou říct, že s nimi nemáme trpělivost... Pak se taková studia diví a brečí, že na ně hráči nadávají a dávají jejich hrám "umělé" špatné hodnocení a oni kvůli tomu přichází o zisk. Sorry, ale za takové jednání si nic jiného nezaslouží.
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    @Bladesip Je to tak no, nechceme nic až tak velkého. Dokonce jsme obvykle už i pracující kmeti, můžeme si hry koupit. Ale známe už také nějakou zodpovědnost za svoje sliby a s takovým přístupem lidi jako mě akorát tak naserou. Čekali jsme roky, trpělivě. Jejich omluvy jsou pro mě spíš plivnutím do ksichtu. Spíš mi tím říkají, jak moc mě mají u zadku.
  • UranUran Member Posts: 65
    Trochu offtopic, ale žije ještě Edvin respektive jeho překlad modu "Fallout Nevada"?
  • LyriqLyriq Member Posts: 27
    @JuliusBorisov Is there any chance to fill up that promise, that was given MANY years ago? Or you and your folks are keeping the word that you will after all this time screw us over? Will we at least get some games for free? I’d like to play a game when I’m getting fucked. Say hello to the bunch of lying greedy MFs for us, will ya? Thanks and screw you too.

    Tohle je hrozná úleva, serou mě jak Babiš ?
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    Lyriq wrote: »
    @JuliusBorisov Is there any chance to fill up that promise, that was given MANY years ago? Or you and your folks are keeping the word that you will after all this time screw us over? Will we at least get some games for free? I’d like to play a game when I’m getting fucked. Say hello to the bunch of lying greedy MFs for us, will ya? Thanks and screw you too.

    Tohle je hrozná úleva, serou mě jak Babiš ?

    Od nich se ničeho nedočkáš. Jsou to prostě líní ziskuchtiví parazité... :( Ulev si ale nic to nezmění, jsou to ubožáci.
Sign In or Register to comment.