Skip to content

přivítání

13»

Comments

  • azuritazurit Member Posts: 182
    ja budem hrat singleplayer
  • Ondrej_TOEOndrej_TOE Member Posts: 9
    Praštím do toho hned ak to spustí, ale jsem pravověrnej sólista..sry:)
  • NaraelNarael Member Posts: 1
    13 minút .... už sa teším :) ... neviem sa dočkať :)
  • irendieirendie Member Posts: 421
    Jede vám to? Mě zatim ne...
  • azuritazurit Member Posts: 182
    nie, absolutne. stale pise 'preload complete'
  • ValsharesValshares Member Posts: 6
    pod náporem to padlo :) dneska bude dlouhá noc...
  • Hor89Hor89 Member Posts: 118
    edited November 2012
    Taky ne, dneska to nevidim dobře :(
    Z twittru:

    We are having a hard time pushing the data to the servers. The demand is making them respond a little slow ;

    The update is uploading. We had to patch close to 100 mb to fix a few bugs so it will take a bit of time. Please be patient.
  • irendieirendie Member Posts: 421
    Hmm, já se musím na zítřek učit. Takže to bude ještě delší noc...
  • azuritazurit Member Posts: 182
    ja som si dopredu porobil vsetku robotu, aby som mohol hrat a nic z toho :(
  • azuritazurit Member Posts: 182
    v inych casticah fora uz par ludi pise, ze nieco stahuju (5 kb/s)
  • PavelKCZPavelKCZ Member Posts: 10
    Hor89 said:

    Taky ne, dneska to nevidim dobře :(
    Z twittru:

    We are having a hard time pushing the data to the servers. The demand is making them respond a little slow ;

    The update is uploading. We had to patch close to 100 mb to fix a few bugs so it will take a bit of time. Please be patient.

    :-) No já jsem jenom blbej ajťák/síťař co má jen cca. 22 let praxe, ale nedělají se tyhle věci tak, že se ten traffic přesměruje na vedlejší cluster, který na jednoduché stránce sděluje něco jako "Sorry vole error. Upgradujeme server, zavolej za půl hodinky..." ?
    Aby se jako nezahltil ten cluster na který chceme skutečně nahrát nějaký obsah a dát ho k disposici ? Představa, že administrátor nemůže nahrát soubory na servery odkud si je mají lidi stahovat, protože ty servery jsou lidmi přetížené je nadmíru veselá. Skoro na padáka pro toho admina.
    azuritirendieHor89
  • irendieirendie Member Posts: 421
    Už mám Getting download info...
  • PavelKCZPavelKCZ Member Posts: 10
    Tak to máš dobrý. Já mám pořád "Preload complete" a tím to hasne.
  • PavelKCZPavelKCZ Member Posts: 10
    Ale jak koukám na reakce těch co už to mají na anglické části fóra, tak nic moc. Asi to chce ještě rok nebo pět, než se vychytají základní chyby typu "Chci přendat šípy na Imoen a zmizí myš..." :-)
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Je to absolutně užasná hra :) Čeština uplná a ve hře ;)
  • Hor89Hor89 Member Posts: 118
    edited November 2012
    @Idaho Mě se v cz nezobrazuje většina nových textů včetně deníku; nejdou ani zvuky postav (což je nejspíš problém samotné hry ne češtiny).

    Bohužel hra nutně potřebuje hromadu patchů. Mimi jiné se mi v nastavení grafiky zobrazuje jen okno/plná obrazovka, jinak nic; podle baldur.ini je tam plno graf. nastavení tak doufám že je to bug.
    Dále se mi vůbec nezobrazují některé ovladací prvky např. kruhy/obrysy okolo vybraných postav, značky kam postava jde na koho útočí apod.;
    A převážně v budovách se při posunu obrazovky/zoomu objevují graf. defekty okolo obrazovky.
  • christofchristof Member Posts: 224
    edited November 2012
    @Hor89 z nových částí je cca polovina, deníky se komplet překopávaly, tak taky zatím nejsou :(
  • SidemiSidemi Member Posts: 70
    Já v CZ nemohl kliknout na výběr/tvorbu postavy. :)
  • azuritazurit Member Posts: 182
    V CZ som si v pohode postavu vytvoril ale nakoniec to zatial hram v EN kvoli chybajucim textom. Cakal som, ze chybajuce/neprelozene texty budu proste tam ale v EN.
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Hor89 said:

    @Idaho Mě se v cz nezobrazuje většina nových textů včetně deníku; nejdou ani zvuky postav (což je nejspíš problém samotné hry ne češtiny).

    Bohužel hra nutně potřebuje hromadu patchů. Mimi jiné se mi v nastavení grafiky zobrazuje jen okno/plná obrazovka, jinak nic; podle baldur.ini je tam plno graf. nastavení tak doufám že je to bug.
    Dále se mi vůbec nezobrazují některé ovladací prvky např. kruhy/obrysy okolo vybraných postav, značky kam postava jde na koho útočí apod.;
    A převážně v budovách se při posunu obrazovky/zoomu objevují graf. defekty okolo obrazovky.

    A máš Intel grafiku nebo jiný hw? Ještě před vydáním byli podobný problémy popsány někde v hlavní sekci. Mě to běží bez problémů, v nastavení mám taky jen fullscreen.
    Jediný bug kterého jsem si všiml byl ten, že se mi popisky jednu chvíli zobrazovali pod myší a zároveň i na liště, kde zůstavali, po změně lokace se to ale vyřešilo samo.

    Jen popisy předmětů jsou takové jemně rozmazané, nebo alespoň mě to příjde na 15,6 ntb
  • christofchristof Member Posts: 224
    @azurit hmm, zajímavý problém, taky jsem nějak čekal, že tam bude angličtina
    zkusím napravit co nejdřív
  • Hor89Hor89 Member Posts: 118
    @Idaho Díky, už sem to vyřešil, v nastavení graf. karty (mám GT555M od nVIDIE) sem si dal pro BGEE individuální nastavení a celkem to už jde, i když ve filmech/při rychlém posunu obrazovky se mi drobné graf. chyby stále objevují.

  • irendieirendie Member Posts: 421
    Hele to já to včera kolem půlnoci spustil a chtěl jsem zkusit jestli vychytali bug s množenim lektvarů. Lektvary se už tim způsobem sice množit nedaj ale hra při tom nádherně spadne...
  • MazokuMazoku Member Posts: 7
    Ví někdo jak to bude s tou češtinou a kdy? Už sem tu prolezl všechno možný a jako jediný co vim, že to bude až to bude, což mi moc neřekne :( někdy 26 července psali, že je čeština ze 75% a dnes stále nic, alespoň ty anglický zvuky kdyby tam byli a klidně i ten text co neni přeloženej byl v angličtině, ale když tam nic neni tak se to hrát nedá.
  • christofchristof Member Posts: 224
    @mazoku anglický text doplním co nejdřív a překlad až bude :P
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @christof
    Heh :D

    No nech mě tedy trochu přeformulovat Mazokovu otázku.
    Jelikož nevíme kolik toho zbývá tak se zeptám takto:

    " Jak moc je reálné dokončení překladu do vánoc ? "
  • christofchristof Member Posts: 224
    edited December 2012
    reálné je :)
    a došlo mi, že v případě potřeby dokážu vyrobit soubor s texty i sám, tak není potřeba čekat na patch :)
    Hor89
  • UranUran Member Posts: 65
    Podarilo se nekomu rozchodit na integrovane grafice Intel - Intel® Core™ i5 CPU M 430 @ 2.27GHz × 4 pod Windows XP tak aby hra bezela plynule?

    Co jsem procital anglickou cast fora tak je problem s ovladaci ale moc moudry z toho nejsem.


    Jinak jsem zkousel i pod wine+ubuntu, ale tam je hra zase be textur a objektu.

    Taky jsem zkousel pod virtualboxem+windows xp, ale pri kliknuti na Ok pri zacatku singleplayeru hra padne a nic dal.



    Nejake rady jak si hru zahrat?
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    A nepotřebuješ pomoc s překladem? Teda, ty nové časti bych si chtěl přečíst až ve hře, ale psal jsi, že deníky se musí přeložit/napsat znova, s tím bych klidně pomohl ;)
  • MariachiMariachi Member Posts: 20
    Taky bych eventuelně mohl pomoct, kdyby na to přišlo, času moc nemám, ale na tohle bych si ho udělal.
Sign In or Register to comment.