Skip to content

Hra se seká a nedá hrát :(

NikdoNikdo Member Posts: 40
A já nevím proč!
Zkoušel jsem zvýšit max. framerate v baldur.ini, ale nepomáhá to.
Pamatuji si, že jsem měl kdysi dávno, ještě na prvním patchi úplně stejný problém a pomohlo mi, když jsem stáhl celkově upravený baldur.ini odněkud, už nevím odkud... Nevíte někdo jak na to?

P, S, Jde o BG1EE

Comments

  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Kdykoliv chceš s něčím poradit, musíš poskytnout co nejvíc informací. Čekáš, že budou všichni hádat, co máš za os, jaký hardware, jestli ti to dělá steam verze atd?

    Já hádám, že máš intel grafiku a na intel grafikách to jede sekaně. Pokud máš i druhou grafiku, tak to přes ovladací panel karty přepni na tu druhou, či v novějších win klikni pravým na exáč a dej "spustit s grafickým pocesorem" který není intel
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Je to přesně jak řekl Idaho.
    Chce to vědět, jaký máš operační systém, jakou máš grafiku, odkud hru máš a jestli jedeš na aktuálním patchi.
  • NikdoNikdo Member Posts: 40
    Ok. Hra jede na na patchi 1.3.2053. Je mi to sice trapné, ale hru jsem získal ne úplně poctivým způsobem.

    OS: Windows XP home edition
    RAM: 864 MB
    Grafická karta: NVIDIA GeForce 7025 / NVIDIA nForce 630a
    Rozlišení: 1920x1080 (32 bit)(60Hz)

    S tím, že tento patch mi asi na tomto PC nikdy fungovat nebude jsem se smířil... Tak jsem si obstaral 1.0.2007 a ten mi funguje bez sekání, samozřejmě s příslušnými bugy. První bug přišel ve skladu s krysami (Svítící tvrz), kde si zadavatel úkolu nevšímá, že jsou krysy mrtvé. Udělal jsem tedy fintu, hru jsem načal v nejnovějším patchi, načetl v nejstarším patchi a quest funguje správně.

    Jenomže! Není to tak, že je zbavena bugů pouze Svítící tvrz, protože se načetla v nejnovějším patchi, anebo jsem podobných bugů zbaven zcela?
  • NikdoNikdo Member Posts: 40
    Ta grafárna 512 MB.
  • Promo16Promo16 Member Posts: 84
    edited June 2015
    Nikdo said:

    Je mi to sice trapné, ale hru jsem získal ne úplně poctivým způsobem.

    sam sis odpovedel proc ti to nejede a doufam, ze ani nepojede
  • tacitetacite Member Posts: 5
    edited June 2015
    Spis bych se podival na ovladace grafiky, jestli jsou aktualni. Mozna nejaky porgram co jede v pozadi (Napr. antivirus, firewall ...) , muze zpusobit sekani hry. Zkus zavrit programy co nepouzivas a spustit hru. Je toho hodne, co to muze delat.
  • NikdoNikdo Member Posts: 40
    Promo16 said:

    Nikdo said:

    Je mi to sice trapné, ale hru jsem získal ne úplně poctivým způsobem.

    sam sis odpovedel proc ti to nejede a doufam, ze ani nepojede
    Já sám jsem proti zlodějně, ale jistě chápeš, že bych si hru nerad koupil a zjistil, že nefunguje... Nikdo mi nemůže zaručit, že se hra seká právě z tohoto důvodu.
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Takže když se ten problém vyřeší, tak si ji koupíš?
  • NikdoNikdo Member Posts: 40
    edited June 2015
    Idaho said:

    Takže když se ten problém vyřeší, tak si ji koupíš?

    Hned po své první výplatě, právě jsem vylezl ze školy. Klidně by mi stačil příslib někoho, kdo měl tu zkušenost s BGEE, že se po zakoupení originálu problém vyřešil.
  • Promo16Promo16 Member Posts: 84
    tak zkus tu nelegalni verzi na jinem pc a kdyz se bude zase sekat tak to bude asi tim
  • BladesipBladesip Member Posts: 199
    Však si můžeš koupit originál BG třeba na Steamu a když se ti to bude sekat, tak pokud nebudeš mít nahráno více než 2 hodiny, tak tu hru můžeš "vrátit" a oni ti vrátí peníze. Nebo tak nějak to tam teď je.
  • NikdoNikdo Member Posts: 40
    Bladesip said:

    Však si můžeš koupit originál BG třeba na Steamu a když se ti to bude sekat, tak pokud nebudeš mít nahráno více než 2 hodiny, tak tu hru můžeš "vrátit" a oni ti vrátí peníze. Nebo tak nějak to tam teď je.

    Paráda, díky!
  • BhaallBhaall Member Posts: 15
    Bullcrap...sniž si rozlišení a mělo by to být ok. Cracky jsou kolikrát líp napsaný než originál exe :/
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    Rada po 2 letech je k nezaplacení :)
  • BhaallBhaall Member Posts: 15
    Však to znáš, lepší pozdě, něž nikdy :D
Sign In or Register to comment.