Skip to content

IWD Android color problem

BladesipBladesip Member Posts: 199
Zdravím,
konečně jsem se dostal k tomu, koupit si IWD na svůj tablet, ale setkal jsem se s grafickou chybou (viz. přiložený screenshot). Barvy charakterů jsou takhle divné, všechny ostatní postavy jsou normální, jen charaktery v partě takhle zlobí. Koukal jsem po fóru a pár lidí mělo stejný problém, ale nikde to nikdo nevyřešil, nevíte, kde by mohl být zakopaný pes? P.S.: Děje se to jen tehdy, když v tabletu použiju savy z PC - všechno fachá normálně, ale ty postavy jsou takhle blbě zbarvené. Když v tabletu dám novou hru a vše založím od začátku, postavy jsou zbarvené normálně, bez chyb. Nenapadá někoho nějaký fix? Chápu, že to je problém asi toho přenosu savu z pc do tabletu, ale kdyby náhodou někoho něco napadlo?

Comments

  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    No, jeden tip bych měl - v ee keepru otevřít save postav vytvořených na androidu a nastavit stejné barevné kody u savu z kompu. Založeno na odhadu, že barvy na androidu jsou jinak poznačené. Jo a taky předpokládám, že jsi manuálně zkoušel upravit vhled postav ve hře + že to blbne kvůli jebnutému podkladu
  • BladesipBladesip Member Posts: 199
    edited January 2018
    @Idaho Super, díky to s tím barevným kódem v ee keeperu zkusím. :) Jinak vzhled postav jsem nijak manuálně neupravoval, jen mám vlastní portréty, nic víc.
  • BladesipBladesip Member Posts: 199
    Tak už vím, kde je zakopaný pes. Dělají to efekty kouzel, jako Ochrana před zlem, Požehnání atd. prostě ta kouzla, která na postavu hodí tu "obrysovou záři". Takže jediná možnost by asi byla vypnout vizuální efekt těch kouzel a to asi nepůjde na tabletu nějak nastavit. V nastavení IWD nikde nic takového bohužel není.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    edited January 2018
    @Bladesip
    Když mi vypíšeš jména kouzel kterých se to týká, tak ti napíšu mód, který to "opraví" (prostě vypne ty barevné animace na postavách)
  • BladesipBladesip Member Posts: 199
    @Edvin Tak to by bylo úplně super, díky. Až budu mít čas, tak zkusím omrknout, jaká kouzla to dělají. Btw. ten návod na módy pro android je stále funkční, nemá někdo vyzkoušeno? https://forums.beamdog.com/discussion/43990/how-to-install-mods-on-android/p1
    Aby ses s tím zbytečně nedělal a ono to pak stejně nejelo. :)
  • JuliusBorisovJuliusBorisov Member, Administrator, Moderator, Developer Posts: 22,714
    edited January 2018
  • BladesipBladesip Member Posts: 199
    @JuliusBorisov It seems, that in the beta the colors works fine. Thanks.

    @Edvin Tak když to v té beta verzi funguje v pohodě, tak nemá smysl, aby ses zbytečně pachtil s nějakým modem. Každopádně díky. :)
  • JuliusBorisovJuliusBorisov Member, Administrator, Moderator, Developer Posts: 22,714
    Bladesip said:

    @JuliusBorisov It seems, that in the beta the colors works fine. Thanks.

    Glad to hear. That was definitely an ugly bug, good to have it fixed.
Sign In or Register to comment.