Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Axis & Allies 1942 Online is now available in Early Access! Buy it on Steam. The FAQ is available.
New Premium Module: Tyrants of the Moonsea! Read More
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

IWD Android color problem

BladesipBladesip Member Posts: 176
Zdravím,
konečně jsem se dostal k tomu, koupit si IWD na svůj tablet, ale setkal jsem se s grafickou chybou (viz. přiložený screenshot). Barvy charakterů jsou takhle divné, všechny ostatní postavy jsou normální, jen charaktery v partě takhle zlobí. Koukal jsem po fóru a pár lidí mělo stejný problém, ale nikde to nikdo nevyřešil, nevíte, kde by mohl být zakopaný pes? P.S.: Děje se to jen tehdy, když v tabletu použiju savy z PC - všechno fachá normálně, ale ty postavy jsou takhle blbě zbarvené. Když v tabletu dám novou hru a vše založím od začátku, postavy jsou zbarvené normálně, bez chyb. Nenapadá někoho nějaký fix? Chápu, že to je problém asi toho přenosu savu z pc do tabletu, ale kdyby náhodou někoho něco napadlo?

Comments

Sign In or Register to comment.