Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Axis & Allies 1942 Online is now available in Early Access! Buy it on Steam. The FAQ is available.
New Premium Module: Tyrants of the Moonsea! Read More
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

Black Pits

Při bedlivém zkoumání české části fora jsem zjistil, že tu nikdo neotevřel téma Black Pits, neboli v překladu Černé jámy, což je nové dobrodružství "nezávislé" na našem hlavním příběhu a téměř(předtím teda ne) náš příběh neovlivní.

Jedna věc je že si můžete složit postavy jak chcete :) máte možnost si vytvořit šest ultimátních class čistě na vašem úsudku a přesvědčení. Takže to samé jako v IWD a IWD2.

Můj názor k tomu je asi takový, zas mě to tolik nedostalo. Je to dobře udělané, zajímavé i "příběh" je dobrý, akorát mi k tomu něco chybí.

Myslím že autoři říkali že je to dobrodružství na několik hodin, mě to trvalo ani ne 5 hodin i s tvorbou všech postav a to důkladně udělaných.

Myslím si, že by trošku více podzemí prospělo, víc cel, něco trošku většího k prozkoumání. Takhle je to furt jen nechat se urazit od Raksaky, vyslechnout nadávky dungeaří ženy, poslechnout si něco vtipného v celách, pokecat s Beholderem, a hurá do jámy a to 15krát za sebou. Nepovažuji se za skvělého hráče, řekl bych lehký nadprůměr, ale i tak jsem prošel boje bez problémů, navíc odpadá starost o přežití skupiny, stačí když na konci přežije aspoň jedna postava.

A nejvíc mě mrzí konec, jeden konec je, že se necháte teleportovat djinem a konec, a druhý že odletí bez vás a vás čeká smrt od dungearů, jediné co autorům nedošlo je, že s vybavením a levelem po 15. kole jste natolik silní, že když na vás dungeaři budou běhat po třech, tak vás v životě neumlátí. Aspoň já jsem to nechal běžet hodinu a můj půlork berserk si tam z nich dělal sekanou aniž by ho někdo škrábnul. Mohli tam dát aspoň možnost probojovat se ven na vlastní pěst.

Tak mě zajímají vaše názory, skupiny či postřehy co jiným uniklo.

Jinak moje skupina byla půlork - berserk, Elf - Lučišník, člověk -bojovník/klerik, člověk - mnich(mniši jsou slabší na menších lvl, ale s vybavením co jim můžete koupit tady jsou hodně dobří :) ) Elf - zaklínač, pulčík - assasin(zabiják, nevím teď český ekvivalent)

Hor89

Comments

Sign In or Register to comment.