Skip to content

Postępy prac

12346

Comments

  • zdechlakzdechlak Member Posts: 75
    Kirkor said:

    Cóż, teoretycznie sporo rzeczy które będą w EE zostało już wykonanych wcześniej w modach. Między innymi paper dolls, wyższa rozdzielczość, połączenie całej sagi w jedną całość itp.
    Ale instalacja modów potrafiła być naprawdę upierdliwa. Chyba dwa dni się z tym bawiłem. A znaleźć najbardziej aktualne wersje DOBRYCH modów... Masakra :P
    Mam nadzieję, że w DLC dodadzą jeszcze coś fajnego, bo w sumie jedna przygoda to mało...
    Szkoda tylko, że nie mogą dodać lub ulepszyć istniejących animacji...

    mam takie samo zdanie co ty, mam jednak nadzieję że gra będzie czymś więcej niż odkurzeniem tytułu, liczę na naprawdę świetną przygodę - wypełnioną po uszy misjami dodatkowymi, liczę na dobry humor w grze, klimat - a także dodatkowe do niej dodatki w formie misji, tak by w sumie doszło jakieś kilkadziesiąt godzin grania do tego co było wcześniej oferowane ^.^ i wierzę że mogę się nie zawieść, zresztą na pewno się nie zawiodę, Baldurs Gate to gra w mojej złotej piątce, najlepszy RPG naszych czasów - prawdziwe cudo, majstersztyk wśród gier, niedościgniony ideał, kto nie grał ten nigdy nie zaznał przyjemności w obcowaniu z grami - każdy ale to każdy gracz winien przejść chodź raz wrota Baldura, a co tu mówić - grę tą można przejść na kilka sposobów i to jest najfajniejsze ^.^
    ireniqs
  • ireniqsireniqs Member Posts: 104
    zdechlak said:

    Kirkor said:

    Cóż, teoretycznie
    mam takie samo zdanie co ty, mam jednak nadzieję że gra będzie czymś więcej niż odkurzeniem tytułu, liczę na naprawdę świetną przygodę - wypełnioną po uszy misjami dodatkowymi, liczę na dobry humor w grze, klimat - a także dodatkowe do niej dodatki w formie misji, tak by w sumie doszło jakieś kilkadziesiąt godzin grania do tego co było wcześniej oferowane ^.^ i wierzę że mogę się nie zawieść, zresztą na pewno się nie zawiodę, Baldurs Gate to gra w mojej złotej piątce, najlepszy RPG naszych czasów - prawdziwe cudo, majstersztyk wśród gier, niedościgniony ideał, kto nie grał ten nigdy nie zaznał przyjemności w obcowaniu z grami - każdy ale to każdy gracz winien przejść chodź raz wrota Baldura, a co tu mówić - grę tą można przejść na kilka sposobów i to jest najfajniejsze ^.^

    Ja myślę podobnie, ale nie oczekuję masy questów, przygód na ileś tam godzin tzn. chcę żeby faktycznie były, będę się cieszył z każdej nowinki, każdej nowej zawartości, ale nie jestem aż tak nakręcony i nie oczekuję cudów. Mam po prostu takie zdrowe i rozsądne podejście, które później może zaowocować miłym zaskoczeniem, albo brakiem jakiegokolwiek zawodu, czyli w obu przypadkach będzie OK. ;) Już same poprawki gry są dla mnie wystarczającym powodem żeby być zainteresowanym EE. W każdym razie pre-order jest i zgadzam się ze słowami, że gra jest jednym z najlepszych RPGów ever. ;)
  • theoricustheoricus Member Posts: 115
    Dobra, a kto mi powie, czy wiadomo już coś o rzekomym trailerze? :)
  • VangelVangel Member Posts: 5
    Trailer pozostaje wielką zagadką :) Ktoś pewnie rzucił na niego czar iluzji
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Jeszcze półtora tygodnia, jakoś nie sądzę, że wypuszczą trailer, chyba, że obiecali. Ja tam czekam bardziej na grę - jak będzie wyglądać, z grubsza wiadomo, a za parę i tak wszystko się wyjaśni :)
  • SargePLSargePL Member Posts: 2
    No ciekawe jak będzie z tą premierą. Tak szczerze - nie grałem w żadne BG. Odpaliłem jakąś wersję z gazetki, niestety, na Win7 dźwięku nie było ale jak pograłem tak z 30 min, to nawet fajna. Dziś zamówiłem pre-order BGEE i nie mogę się doczekać. Oby ta gra była jak najlepiej zrobiona.
  • wojtekwojtek Member Posts: 311
    człowieku powiem ci tyle strasznie ci zazdroszczę :) chcialbym mieć całego Baldura jeszcze raz do przejścia w ogóle go nie znając, uważaj bo nie odejdziesz od komputera
  • SilverSilver Member Posts: 63
    Hehs... A propos tego co pisali moi dwaj poprzednicy. Jestem w podobnym położeniu jak SargePL!
    Grałem w to będąc jeszcze niedorostkiem nie mającym pojęcia o czymś takim jak RPG i w sumie przez ostatnie kilka lat żałowałem, bo praktycznie co tydzień odbywała się 4/5 godzinna sesja ze znajomymi. Teraz jestem niezwykle szczęsliwy, że ze wspomnieniami dzieciaka, które grało w jakąś grę która była na owe czasy nowinką i przewrotem w sztuce mogę zagrać w takiego klasyka jeszcze raz. Wydaje mi się ze to jest własnie ten moment w moim życiu - po przegranych(prowadzonych) wielu wielu godzinach w WarMłotka i D&D, nie wspominając o systemach z założenia w innym klimacie - będę mógł spojrzeć na ten tytuł pod zupełnie innym kątem, jako że jestem jakby nie patrzeć bratem tych którzy stworzyli niezwykłą legendę dziejącą się nieopodal Baldur's Gate.
    SargePL
  • AdalbertMazurekAdalbertMazurek Member Posts: 106
    Jeżeli pierwszy raz będziecie grać, to polecam nie korzystanie z żadnych solucji, nie patrzenie na mapki z zaznaczonymi pułapkami i ukrytymi przedmiotami, a samodzielne odkrywanie świata gry. :)
  • zdechlakzdechlak Member Posts: 75
    wojtek said:

    człowieku powiem ci tyle strasznie ci zazdroszczę :) chcialbym mieć całego Baldura jeszcze raz do przejścia w ogóle go nie znając, uważaj bo nie odejdziesz od komputera

    musimy sobie zrobić lobotomie mózgu - i będziemy się mogli cieszyć Baldurs Gate na nowo

    cherrycoke2lwojtek
  • sahardimasahardima Member Posts: 17
    Zaraz tam lobotomię, gra nie traci swojego uroku przechodzona po raz n-ty. ;-)
    SelendisAdrianus
  • wojtekwojtek Member Posts: 311
    to prawda że nie traci , ale dużo bym dał by móc ją przejść jako całkowicie nową ;) piękny świat
  • gaxxxgaxxx Member Posts: 64
    Proponuje zakład:

    stawiam 5zł i miecz Sarevoka że przesuną datę premiery :D
  • SilverSilver Member Posts: 63
    edited November 2012
    Bardzo bym tego nie chciał, ale zwiększam stawkę! 2 miecze Drizzta, buty szybkości i dyche :)

    ' Bardzo spodobał mi się ten pomysł z połączeniem PLN i eq z BG więc wybacz ze się powtarzam, ale nie mogłem wykombinować czegoś równie oryginalnego : D

    '' AAaaaa wiem... Kto mnie przebije? Gacie Elminstera! ;D
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    edited November 2012
    Stawiam onuce Ajantisa i podpaskę Viconii, że wszystko odbędzie o czasie :D
    i piętnaście ;)
  • sahardimasahardima Member Posts: 17
    To ja sobie popatrzę, bo do hazardu szczęścia nie mam, heh.
    wojtekSilver
  • AdalbertMazurekAdalbertMazurek Member Posts: 106
    No ja chyba ani razu z żadnym krupierem w BG nie wygrałem...
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    "Hey, clear some hard drive space for Thursday.

    Just trust me on this one."
    Takie tam ze strony EE na Facebooku ;d
    Lucky
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Aaaa, faktycznie, potwierdzam :D Ale jazda, nareszcie!
  • PhælinPhælin Member Posts: 316
    22.11. pre-loadzik... Jak to, już? Liczyłem na kolejną przekładankę terminową a tu taaaaakie rozczarowanie.
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    Znaczy się już można będzie grac?????
  • danexdanex Member Posts: 23
    edited November 2012
    Nie, na razie tylko pobierzesz pliki z grą. Odpalić będzie można 28.
    Pewnie chcą uniknąć problemów z serwerem w dniu premiery gdy wszyscy zaczęli by pobierać.
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    danex said:

    Nie, na razie tylko pobierzesz pliki z grą. Odpalić będzie można 28.
    Pewnie chcą uniknąć problemów z serwerem w dniu premiery gdy wszyscy zaczęli by pobierać.

    kurcze... już zerwałem z dziewczyną...
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    Co do polskiej wersji, to będziecie musieli prawdopodobnie poczekać kilka dni po premierze - niestety wygląda na to, że się nie wyrobimy z dniem 28.11, choć oczywiście robimy co się da :)
  • a_new_errora_new_error Member Posts: 28
    Hej, może padło już odpowiedź
    czy zaczynając grę w języku ang. w każdej chwili będę mógł zmienić później go na polski kontynuując rozpoczętą grę ?
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @a_new_error - prawdopodobnie tak. Najwyżej pozamienia się pliki dialog.tlk i będzie działało :)
  • danexdanex Member Posts: 23
    Już tyle czekałem na BG:EE, że kilka dni obsuwy z polską wersją mi różnicy nie robi. (Oby to było kilka dni hehe)
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @danex - tłumacze byli chyba nastawieni na premierę 30.11 i stąd ta obsuwa. Na korektę, przy dobrych wiatrach, będziemy potrzebowali dzień-dwa. Nie wiem potem, jak będzie z dystrybucją i kiedy będzie można pobrać wersję PL w sposób oficjalny, ale zawsze można zapodać na forum dialog.tlk do pobrania.
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    jak to wygląda technicznie? Ściąga się przecież plik z grą, później nie wymagane jest połączenie z internetem, więc w jaki sposób plik będzie zablokowany, ew. w jaki sposób go odblokują?
  • PhælinPhælin Member Posts: 316
    AFAIK wymagane jest jednorazowe once in a lifetime połączenie aby aktywować grę, isn't it?
Sign In or Register to comment.