Skip to content

Są jeszcze jacyś chętni do tłumaczenia BG2:EE? (reaktywacja udana, ale ciągle zapraszamy)

13»

Comments

  • switswit Member, Translator (NDA) Posts: 495
    edited September 2013
    Proszę o dopisanie mnie do projektu. Kontaktowałem się z viaderem, więc jestem wdrożony w temat. Zamierzam sprawdzić kilka kwestii technicznych, związanych z ewentualnymi problemami przy korzystaniu z weidu. Z uwagi na to, że ekipa od formatowania zakończyła pracę, a raczej nie podejmę się tłumaczenia i korekty na większą skalę, proszę o nie umieszczanie mnie w creditsach.
    Post edited by swit on
    viader
  • TharivolTharivol Member Posts: 5
    Jeśli jeszcze potrzebujecie kogoś do pomocy to ja chętnie pomogę. Mogę się zająć 1 albo 2, angielski mam na poziomie B2-C1 a z polskiej gramatyki też nie jestem najgorszy :)
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @Tharivol – zgłoszę się do Ciebie w najbliższym czasie.
  • KlakierKlakier Member Posts: 39
    @cherrycoke2l - zgłaszałem się przy poprzednim podejściu i nawaliłem, gdyż z pewnych przyczyn mogłem się projektowi co najwyżej przyjrzeć. Szczegółów mogę udzielić na priv. Nie zmienia to faktu, że do projektu chętnie bym swoją cegiełkę dołożył ale z tego co widziałem jak projekt się rozwija to raczej do korekty, bo w tym sobie radzę znacznie lepiej niż w angielskim gdy ważne jest zachowanie i oddanie specyficznego klimatu gry.
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @klakier – ok, zgłoszę się wkrótce.
  • NearNear Member Posts: 3
    Choć premiera już za parę dni, to nie słyszałem nic o gotowym spolszczeniu. Jeśli wciąż szukacie i potrzebujecie lingwistycznego mózgu oraz rąk do pracy, to z chęcią pomogę. Interesują mnie zarówno punkt 1 jak i 2 zależnie od Waszych potrzeb. :)
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @Near – głównie nr 2, ponieważ tłumacze są już przydzieleni do NPC-ów, a nie chcemy im za bardzo dzielić pracy, w trosce o spójność tłumaczenia. Zgłoszę się do Ciebie wkrótce :)
  • NearNear Member Posts: 3
    Miło słyszeć. Czekam w takim razie. ;)
  • YaeriusYaerius Member Posts: 61
    Jak wygląda kwestia tłumaczenia? Jest dostepny tlk PL do BG2EE?
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @Yaerius – zaraz napiszę ogłoszenie.
    Lucky
  • ewidentewident Member Posts: 4
    Jestem na tym forum nowy, ale mam zapał, czas i chęci i chętnie pomogę w opcji 3, gdyż jak widzę jest tam najmniej osób, w razie czego proszę o kontakt. Pozdrawiam.
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @ewident – większość osób z 3. przeszła do 2., ponieważ zadania 3. zostały już praktycznie ukończone.
  • liberty84liberty84 Member Posts: 1
    Hej, jeśli to jeszcze aktualne, wyrażam chęć pomocy w projekcie - mogę się przydać przy punkcie drugim, wraz z zawartymi w nim tłumaczeniami łatwiejszych tekstów.
    Gram sobie od wczoraj i niektóre teksty są jeszcze po angolsku, a że w erpegi lubimy grać po polsku, to mówię, pomogę, będzie szybciej ;)
  • LathielLathiel Member Posts: 1
    Z chęcią się przyłączę jeżeli potrzebujecie dodatkowej siły roboczej :)
  • mariussmariuss Member Posts: 21
    Jeśli trza, to ja też od czasu do czasu w wolnej chwili mogę.
  • CyberghostCyberghost Member Posts: 3
    Ja też chciałbym pomóc, myślę że mogę spróbować w 1,2,3. Proszę o kontakt
  • oskargargasoskargargas Member Posts: 14
    Dobra ludziska. Do tej pory wykręcałem się przed sobą brakiem czasu i podobnymi pomysłami. Prokrastynacja jednak jest cudowną przypadłością i mówi mi wewnątrz czaszki, że wszystko jest lepsze od pracy.

    Swego czasu pomagałem w tłumaczeniu podręczników do AT-43 dla Cytadeli (taki tam, bitewniak nieistniejącej już firmy). Tłumaczyłem parę artykułów dla sklepu Mgla.pl oraz byłem rednaczem e-zina kulturalnego Łóżko Majora. Wiem jak i lubię pracować z tekstem. Aha. Pracowałem parę lat w anglojęzycznym środowisku.

    Nie wiem co zostało jeszcze do zrobienia ale z chęcią zmierzę się z 1 i 3. Aspekt nr. 2 też nie powinien sprawić mi problemów. Zróbmy to tłumaczenie jak najszybciej!
  • KirkorKirkor Member Posts: 700
    edited December 2014
    Właściwie też mógłbym coś przetłumaczyć. Mimo, że nie tłumaczyłem jeszcze żadnej gry i nie wiem jak to wygląda w praktyce, to moja znajomość j. angielskiego jak i rodzimego języka jest, jak mi się wydaje, bardzo dobra. Klimat Forgotten Realms czy średniowiecza też nie jest mi obcy, co na pewno trochę ułatwi mi pracę z tekstem.
    Tak więc, jeśli potrzebujecie jeszcze kogoś do tłumaczenia, to chętnie pomogę.
  • duch_eliotaduch_eliota Member Posts: 1
    edited February 2015
    Piszę się do pomocy w tłumaczeniu. Znajomość ang/pol. Znajomość Forgotten Realms. Wiele tłumaczeń na koncie (różnego rodzaju).
    ALIEN
This discussion has been closed.