Skip to content

Off Topic

145791032

Comments

  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Idaho said:

    Hm, mě to příjde spíš jako taková diablovka :P

    Zatím to na mě působí stejným dojmem.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    edited August 2014
    Tohle je sice těžký Off Topic, ale jak na vás působí tahle fotka ?
    ( Je to hodně velké, takže to brzo smažu, aby to tady neotravovalo )
    Post edited by Edvin on
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    Má strašný žabky :)
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Mirak said:

    Má strašný žabky :)

    To není má vina, musela mít tyhle, jsou stejné jako má její herní postava.
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Hm, taková divná, pro jistotu uvádím, že ji nechci urazit :D ale vypadá spíš jak nějaká mužatka v zácloně. Ta noha nemůže být tak rovně aby nevynikali ty svaly, poza je to taková hodně přetočená a výraz vyjevenej... celkově to na mě působí jak zdrhající transexuál, který je překvapený, že se mu do cesty připletl sloup... no co, ptal jsi se na názor :D Nemyslím to zle. Chtělo by to změnit pozu, už jen proto aby nevynikali ty žabky
    Edvin
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Idaho said:

    Celkově to na mě působí jak zdrhající transexuál, který je překvapený, že se mu do cesty připletl sloup...

    Hahaha, to je dobré, to jí určitě povím :D

    Jinak fotek jsem udělal celkem 152 ( vlastně 174, něco jsem vyřadil ), ale tahle je moje oblíbená.
    Póz a poloh mám samozřejmě mnohem více ( a na některých je MNOHEM méně oblečená ), ale bohužel to ještě nesmím nikde ukazovat.
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    edited July 2014
    Jo super, prohlášení typu "Koukejte na tuhle pěknou holku, mám fotky kde je skoro nahá, ale nikomu je neukážu" vždycky potěší :P
    Tady to dost kazí ta noha, ta je tam prostě jak sloup, nevypadá žensky, kdežto ta druhá nakročená ano, ty ruce tak nějak moc visí a obličej je prostě moc do objektivu. Upřímně nevím, co se ti na ní (fotce! Holka to bdue asi pěkná) líbí :)
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Mě se líbí právě to natočení.
    Každopádně, pokud si někdy zahraješ "Legends of Queen Opala: Origins" můžeš z této dámy vidět mnohem víc :-)
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    edited July 2014
    Už to googluju :D
    Edit: Ježiši kriste :D
    EffinyEdvin
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Idaho said:

    Už to googluju :D
    Edit: Ježiši kriste :D

    Už jednička bylo úžasné RPG a dvojka je ještě mnohem lepší.
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Tak jak jsem před časem psal, BG2EE mi nejede (launcher, play a hned na to hláška o erroru bez označení, jen že byl vytvořen crash report) , původně jsem myslel, že je to tím, že jsem hru přenesl bez instalace, ale zdá se, že ne - zkusil jsem ji přeinstalovat, stand alone i přes beamdog klienta, openal jsem přeinstaloval, ovladače grafiky aktualizoval, opengl do ini veditoval, obě grafiky (mám procákovou a nvidiu), různé disky zkoušel (mám jeden fyzický rozdělený na dva oddíly) a stále nic.
    Mohla by nějaká moudrá hlava kouknout na crash report? Nebo mám napsat do eng sekce?

    Ntb Samsung RF511, I7 procák, 6gb ram, geforce GT 540m, Windows 8.1 64bit - hra na téhle konfiguraci a win běžela, po reinstalování os mi asi chybí nějaká ptákovina.

    Dík
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Už nic, nějak jsem to vyřešil...tak dlouho jsem to různě šteloval, až se mi to nakonec podařilo spustit s kompatibilitou na win 95 :D
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Hm, nemůžu to mít jednoduchý :P Po celodení zapářce, jsem druhý den zjistitl, že se mi samovolně odmazavají savy :P
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    http://forum.baldursgate.com/discussion/33993/tribute-to-robin-williams?new=1
    Reklama na vlastní příspěvky... jak nízké :-)

    Pro neangličtináře: Žádám aby Beamdog pojmenoval po Robinu Williamsovi nějakou z jejich nových postav. Vzhledem k tomu že to byl vášnivý hráč, dělá to poslední dobou více herních značek, jako výraz úcty.
  • DudoDudo Member Posts: 361
    co znamena Kimosabe ? Nejaky Derrick4372 mi na stenu napisal : IM NOT AFRAID OF YOU KIMOSABE
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Je to odkaz na film Osamělý jezdec.
    Znamená to "přítel" ( tedy pokud můžete věřit šílenému indiánu ).
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    No, jako výraz úcty by mi to přišlo mnohem víc, kdyby to tak okázale nevytrubovali do světa (viz. Blizzard), a hráči tu referenci objevili sami při hraní, takhle mi to přijde jako laciná snaha o zviditelnění se.

    A nabádat k tomu samotné autory? Upřímně k tomu nevidím důvod, protože přece je to "jejich" hra a oni sami dobře ví, jestli pro ně Robin Williams znamenal něco víc nebo ne.
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    No, řešíme to tady už asi týden :)
  • SouthpawSouthpaw Member Posts: 2,026
    Jen tak Offtopic - zkousel tady uz nekdo realne (tzn vic nez jenom video na youtube) hry Pillars of Eternity a Divinity:Original Sin?

    Kamos zkousel Pillars of Eternity a prej je to dost akcni...zatim se mu to tolik nelibilo, ale on je Diablista a hry typu BG nehraje. Divinity zavrhl, jelikoz tam je tahovy boj, co mu nevyhovuje (zato mne jo).
  • Lynx29Lynx29 Member Posts: 107
    Divinity si casem urcite koupim, az bude vic casu a mozna i nejaka ta slevova akce na stemu (vanoce)
  • sarethsareth Member Posts: 54
    edited September 2014
    Mirak said:

    No, řešíme to tady už asi týden :)

    Ja som ten príspevok vložil ešte 31.8., no pravdepodobne mi ho schválili / vypublikovali až teraz. Netuším prečo.

  • SouthpawSouthpaw Member Posts: 2,026
    Lynx29 said:

    Divinity si casem urcite koupim, az bude vic casu a mozna i nejaka ta slevova akce na stemu (vanoce)

    Taky tak. Divinity okupuje na Steamu prvni misto ve wishlistu a jak prijde nejaka vyraznejsi sleva (50%+), tak to koupim. Jenom tech 40euro za hru je pro nas ve stredni evrope dost.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Southpaw said:

    Jen tak Offtopic - zkousel tady uz nekdo realne (tzn vic nez jenom video na youtube) hry Pillars of Eternity a Divinity:Original Sin?

    Podívej se na konec 5 stránky tohohle topicu :-)
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    Jako z toho videa mě teda Divinity moc nezaujalo.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    edited September 2014
    @Mirak‌
    Měl potenciál stát se opravdu dobrou hrou, ale pohořel ve spoustě důležitých věcí.

    Až už je to naprosto příšerně udělaný, neomezený inventář. Nevyladěná obtížnost, nebo nevyvážené zbraně a schopnosti. To by byly všechno jenom vedlejší věci, který by se daly omluvit, ale neomlouvá to linearitu (která se dobře schovává za "otevřeným" světem), špatnou prezentaci příběhu (ačkoliv měli úžasnou zápletku a proto nechápu, jak to mohli takhle zprasit) kdy se prvních 10 herních hodin VŮBEC nic neděje a později se i samotný děj neuvěřitelně vleče. Nejhorší je ale ta trapnost dvou hlavních hrdinů. Pro jednoduchost je nazývejme Hrdina1 a Hrdina2. Ve hře víc než často nastvají situace, že třeba s jedničkou něco ukradete a pak se za to sami (neudělá to sám, musíte mu to nařídit) můžete od dvojky nechat seřvat, nebo mu můžete říct, aby jedničku pochválit. V jedné z dobrých recenzí, která této hře (oprávněně) dávala pouze 6/10, popsal autor tento systém jako "high-fives to myself".

    Takže za mě tomu dávám taky 6/10.
    Pokud nemáte co dělat, tak si to zahrajete, ale jakmile to dohrajete, tak to smažete a už se k tomu nikdy nevrátíme.
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    Jako uprimne nechapu, proc je linearita v dnesnim hernim svete skoro jako sproste slovo. Vzdyt cely Baldurs Gate je v podstate naprosto linearni hra (je i jedno jestli jste hodni nebo zli, stejne budete prochazet ty stejne lokace ke stejnemu cili). PST je pak jeste mnohem linearnejsi.
    Stejne tak nedostatek kreativity se casto schovava za open worldy a "moznost pribehove volby".
  • SouthpawSouthpaw Member Posts: 2,026
    Souhlasim s @Mirak -em. Linearita neni nutne "zla". Nelinearita je lepsi, ale i linearita je lepsi, jak bezcilne chozeni v kruhu.
    Stejne tu D:OS zkusim. Uvidime... kazdopadne diky za info Edvine.
Sign In or Register to comment.