Skip to content

Planescape Torment

124»

Comments

  • BezejmennýBezejmenný Member Posts: 22
    Ahoj, Edvine, super, že jsi si udělal zálohu, protože od Beamdogu člověk nikdy neví, co čekat. ;):)
  • BezejmennýBezejmenný Member Posts: 22
    P.S.: "Jediné, co mně pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mou sbírkou zpívajících brambor."

    Červený trpaslík je nestárnoucí klasika. :)
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244

    Ahoj, Edvine, super, že jsi si udělal zálohu, protože od Beamdogu člověk nikdy neví, co čekat. ;):)

    Zálohu kterou si po každé delší práci vždycky zaktualizuju.
    Už nebudu nic riskovat :/
    bukva
  • BezejmennýBezejmenný Member Posts: 22
    Máš recht. ;):)
  • bukvabukva Member Posts: 71
    taky sem chodíte každou hodinu s nadějí, že to bude o den dřív ? :-D
    BassKiwi
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Sice potřebovali jen pár stovek slov a frází, ale Beamdog se s tím nesral a rovnou do Planescape přenesl velkou část textů z BG. Trik je v tom, že musím odhadnout které věty jsou použitelné v obou hrách a přeložit je přednostně. Ačkoliv bude hra stále hlásit že je hotovo jen nějakých 85%, tak v reálu to bude asi 99% toho co ve hře skutečně uvidíme.

    Ačkoliv to bude pouze první verze, tak to neberte tak, že se bude jednat o nějakou provizorní češtinu. Z praktického hlediska to bude naprosto regulérní dokončená čeština (ačkoliv na ní budu dál pracovat) a nemyslím si, že budete cíti velkou potřebu aby jste mě poháněli k vydání kompletní verze.

    Jo a ať mi tady zbytečně nečekáte:

    Čeština bude zítra v 16:48
    th3_d3v1LKokocudacirevenant76
  • bukvabukva Member Posts: 71
    díky, díky, díky !
  • revenant76revenant76 Member Posts: 6
    počítam minúty..... :)
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Edvin se fláká, podle mě to dneska nevydá... :D
    Predyzmm
  • bukvabukva Member Posts: 71
    Funguje vam dotykove ovladani ? Mě vůbec nereagují věci v inventáři (tablet win10), s externí myší ano.
  • revenant76revenant76 Member Posts: 6
    je sanca aspon na vikend ??
  • DabelmDabelm Member Posts: 27
    Díky za češtinu Edvine, jsi frajer
  • BezejmennýBezejmenný Member Posts: 22
    Ona už je ta čeština hotová? :)
  • STBorgSTBorg Member Posts: 66
    edited June 2017
    Pro ty z vás co si nevšimli nového topicu na fóru, tak tady je
  • BezejmennýBezejmenný Member Posts: 22
    Díky za link. :) Já bych si toho vůbec nevšiml a čekal bych na tomto vláknu češtinu jak jelito. :D
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    STBorg said:

    Pro ty z vás co si nevšimli nového topicu na fóru, tak tady je

    Rád bych upozornil, že vyšla PŘESNĚ v 16:48 B)
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Zvažuju jako dárek k narozkám PST:EE, ale spíš na android - máte s ním zkušenosti při hraní na mobilu? Má nějakej větší, přes asi pět a půl palce, což mě příjde jako uplně na prd, ale obecně sem těmhle hračkám nepřišel na chuť, zatímco ona je preferuje před pc :D
    JuliusBorisov
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    Zdravím, jen co přidají češtinu na google play chystám se rozjet PST EE. Nikdy předtím jsem hru nehrál, systém je dost odlišný oproti BG EE, IWD EE. Můždte mi prosím poradit jakému povolání se třeba věnovat, které je zajímavé, zábavné, i třeba v souvislosti s budoucími společníky? Uvažoval jsem o bojovníkovi, nakonec Bezejmenný vypadá jako bijec a často to bývá "nejjednodušší" povolání v rpg hrách do začátku.

    díky a tipy...
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    Byť za mága jinak skoro nikdy nehraju, tak v PST ano. Pokud nemáš dostatečnou inteligenci a moudrost, tak přijdeš o obrovskou spoustu herního obsahu. Tím pádem se za mága rozhodně hrát vyplatí. Navíc soubojů je ve hře výrazně míň, než v jiných IE hrách.

    Ale jinak jako bojovník začínáš a změna povolání je zakomponována do děje a můžeš ji provést až po sérii questů (jak na mága, tak na zloděje).
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    V PST je pro mě jasnou volbou mág, jednoduchý systém, ale tak graficky zpracovanej, že si to vážně užívám tak jako v žádné jiné hře ;) Ty q jsou jednoduchý a daj se oběhat během ... no chvilky ani ne, ale není tonic strašného a tak nějak to k tomu patří. Nedávno jsem to rozjel znova a hned jak sem vylezl z márnice, zamířil jsem za.... tím kdo tě naučí magii :D
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    Super, díky za tipy... tak asi zkusím mága... Jen by to teda asi chtělo zjistit, kdo mě naučí tu magii :-D
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Chceš to říct, nebo jen napovědět? :D
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244

    Super, díky za tipy... tak asi zkusím mága... Jen by to teda asi chtělo zjistit, kdo mě naučí tu magii :-D

    Doporučoval bych počkat do 13 lvl, než se půjdeš učit magii ;)
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    edited December 2017
    @Edvin Díky, nechám si poradit ;)

    @Idaho Možná napovědět... :D
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    @Edvin - proč?

    @Kokocudaci - výborně, sem se na to připravoval :D "Na handrech přivádí nový život na svět" :D
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    @Idaho Wow :D Už se těším až to budu luštit... ;) Už jen aby konečně přidali tu hotovou češtinu na Google a můžu do toho... Anglicky rozumím ale hrát to v češtině bude určitě pohodlnější...
    Lyriq
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Idaho said:

    @Edvin - proč?

    Protože v té době budeš mít dostatek zbraňových dovedností na to aby jsi i z mága udělal víc než slušného bojovníka na blízko. Nože jsou stejně nejlepší zbraně v Tormentu a klidně můžeš být mág co má v nožích 4 nebo i 5 hvězdiček. Když pak na sebe ještě hodíš pár ochraných kouzel a kouzlo které zdvojnásobuje počet útoků za kolo, tak si o dost silnější než bojovník.

    Jo a 12 lvl bojovníka otevře pár hodně dobrých tetování a 13 lvl bojovníka ti dá trvalý pasivní bonus + 1/2 útoku za kolo. Dá se z toho vymáčknout ještě víc, když počkáš do lvl 17 (další + 1/2 útoku za kolo) nebo do lvl 20 (možnost mí ve zbrani 5 hvězdiček).

    Já osobně se vždycky dostanu na 13 lvl s bojovníkem a 12 lvl se zlodějem, než se věnuju kariéře mága. (Zloděj taky otvírá pár dobrých tetování, ale hlavně taky možnost romance se zlodějkou skupiny, její pasivní bonusy a pár zajímavých rozhovorů).

    Nemám slušné znalosti jenom o Baldurs Gate :smiley:
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    No, to jsem věděl, jen jsem si řikal, jestli v tom nebude ještě něco :D Tentokrát jsem to rozehrál víceméně hlavně kvůli kouzlení, takže mě až tak nejde o to vytvořit tam zabijáka jako v jiných hrách ;) dost možná i kvůli postavám (ostatní RPG projíždím většinou solo)
Sign In or Register to comment.