Skip to content

Off Topic

18911131432

Comments

  • BraceyBracey Member Posts: 5
    Danny_S said:

    @Bracey >
    Dialog.tlk je soubor s texty, v tomto případě s českými, který nahradí originální anglický, víš? :-)

    Jak říkám nevím, nemám s tím zkušenost. Zatím jsem akorát upravoval hru přes keeper. No ale poštěstilo se mi, našel jsem co jsem hledal, hra to vzala. Navíc jsem našel i nějaký prográmek, kde se dají "tvořit" předměty. Takže se mi zadařilo...
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    edited March 2015
    Na pár dnů si odskakuju od BG abych mohl pracovat na jiném překladu:
    Vampire: The Masquerade – Bloodlines Unofficial patch 9.3
    (Oficiálně ještě ani nevyšel, ale jsem v kontaktu s autorem)

    Patch opravuje a přidává moře věcí, je to pak prakticky jiná hra.
    Překlad jde rychle, pozítří bych mohl mít hotovo.
    Post edited by Edvin on
  • tatoktatok Member Posts: 174
    @Edvin
    Jedna z nejlepších her, naposledy jsem hrál s patchem ..3.5? Už ani nevím, ale nějak tak :smile: Fajn že přeložíš nový patch, třeba to zase nějaké lidi naláká.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Prace je tam dost, ale já mám na to chuť a zrovna mám i dost volneho času takže už mám hotovo necelých 40%.

    Jo a mluvil jsem se s autorem původní češtiny a domluvil jsem se s autorem patche a ten slíbil, ze kdyz mu dodam texty, tak mi vydá českou verzi toho patche. Lépe to už ani nemohlo dopadnout.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    edited March 2015
    Shanim pro tu cestinu/patch 2-3 betatestery, má někdo zajem? (Bude hotova cca za 3-4 dny).

    Čestina to bude kompletni, jen potrebuju zjistit, jestli jsem někde něco nepřehlidnul a jestli jsou věty na spravnych mistech.
    Sam bohuzel nemam čas abych projel hru 3x (jelikož jsou tam 3 hlavni rasy)

    Někdo navic bude muset hrat za ženu, takze zkusim povolat jedinou, ktera se tady kdy ukázala:
    @Effiny
    Post edited by Edvin on
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    edited May 2015
    Odstraněno.
    Post edited by Edvin on
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    Vypada spise jak krizenec hranicarky a princezny Leii z E6. ;-)
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    edited May 2015
    Odstraněno.
    Post edited by Edvin on
  • Lynx29Lynx29 Member Posts: 107
    edited May 2015
    edvine, jestli bylo cilem co nejverneji napodobit predlohu, tak se ti to povedlo, plnostihle holky s vemeny ale nejsou muj salek caje

    danny_s, na to ze ji je skoro 40 nevypada tak zle, pred 20 lety to musela byt moc pekna holka

    jinak oboji je tak trochu fantasy/sci-fi uchylarna, za hranici meho vkusu, na tyhle veci asi nejsem dost nerd

    Post edited by Lynx29 on
  • SouthpawSouthpaw Member Posts: 2,026
    Edvin said:

    Na pár dnů si odskakuju od BG abych mohl pracovat na jiném překladu:
    Vampire: The Masquerade – Bloodlines Unofficial patch 9.3
    (Oficiálně ještě ani nevyšel, ale jsem v kontaktu s autorem)

    Patch opravuje a přidává moře věcí, je to pak prakticky jiná hra.
    Překlad jde rychle, pozítří bych mohl mít hotovo.

    Vampire Bloodlines ma 9.3 patch? Wow.
    Kdysi jsem to hral. Celkem zajimava hra, ale trochu dost chybova. I s patchem spred par let.
    Co tam jeste pridava 9.3?


    @Edvin - dude, tyhle fotky prosimte davej na link, nebo alespon do spoileru. Tohle je hodne NSFW.
    (Nevim, jestli se to nacita kdyz je to v spoiler-tagu, ale myslim ze ne).
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @Southpaw
    Jen klid, nechávám to tady jen do konce týdne.
    Každopádně myslím, že to je dostatečně SFW.
    Nic podstatného nejde vidět.

    Buďte rádi, že jsem tady nedal jednu z plně odhlanených fotek :smiley:
  • SouthpawSouthpaw Member Posts: 2,026
    No... asi bychom nemeli nic proti, jen to davej radeji na link/do spoileru aby si clovek mohl vybrat a otevrit to na ne-pracovnim kompu :-)
  • Promo16Promo16 Member Posts: 84
    http://www.baldursgate.com/

    na hlavni strance bezi nejake odpocitadlo, nevi nekdo o co by melo jit?
  • BladesipBladesip Member Posts: 199
    To bude na to Adventure Y asi ne? :)
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    edited June 2015
    Bladesip said:

    To bude na to Adventure Y asi ne? :)

    Ano, to je docela logický přepoklad.
    Šéfíci s tím jsou docela tajnůstkářští i vedoucím překladů, takže mám jen málo informací, ale něco se ke mě přece jen doneslo. Existují základní fakta, které nejsou žádné tajemství:

    1) Bude to mezi BG1 a BG2
    2) Bude se to točit kolem krevního dědictví naší postavy
    3) Bude to více méně poblíž Baldurovy brány
    4) Bude to samostatná hra, ná žádné DLC nebo datadisk
    5) Bude to ten zatím nejvěší projekt na kterém Beamdog kdy pracoval

    Dál vím ještě 2-3 další věci, ale to už by nemuselo být běžně dohledatelné, takže by mě za jejich zveřejnění mohli seřvat.

    Jen mě zajímá, jak to udělají se zkušenostním stropem...
    Jediná možnost která mě napadla, je zahrát to na tu notu, že CHARNAME po roce vězení a mučení strašně zeslábnul, proto ztratil něco z dříve dosažených úrovní.
  • BladesipBladesip Member Posts: 199
    A nebo to udělají tak, že budeš hrát za úplně jinou postavu, ne za CHARNAME z BG1, například za Irenicuse, který si pro CHARNAME přišel. Docela by bylo zajímavé zahrát si za Irenica. :smiley: I když vím, že to je velice nepravděpodobné. :smile:
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Mno, úplně nejlepší by bylo za jinou postavu (a finální souboj s charname :D ), protože jak je to s odstupem času, už to nepůjde napasovat do těch kolejí. Stává se to u her i u filmů. To samé platí pro Irenicuse. Ovšem zdá se mi, že už je skoro pře rpégéčkováno :D EEčka, Pillars, Torment... já ještě nedohrál ani iwd!
  • PeccaPecca Member Posts: 2,185
    edited June 2015
    Hrát se bude za stejnou postavu, kterou půjde exportovat z konce BG1 a pak dál exportovat do BG2. Tvůrci tvrdí, že problém s navýšením počáteční zkušenosti na začátku BG2 nějak vyřešili.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Idaho said:

    Ovšem zdá se mi, že už je skoro pře rpégéčkováno :D EEčka, Pillars, Torment... já ještě nedohrál ani iwd!

    No, IWD nebyl nikdy můj velký favorit, kvůli absenci hlavní postavy a společníků vůbec.
    Pillars of Eternity... bylo masivní zklamání :neutral:
    Dohrál jsem do maximálního lvl a zjistil jsem, že jsem teprve v druhé třetině hry. Ačkoliv hra ze začátku bavila, tak příběh je hodně špatně napsaný, podávaný těžkopádně a povolání jsou drasticky nevyvážená. Jak se ten příběh horšil a horšil, tak mě to tak znechutilo, že jsem to ani nedohrál.

    Na druhou stranu Torment... ten ve mě budí velké naděje.
    Grafika vypadá opravdu pěkně a příběh zní vážně zajímavě.
    Jen doufám, že se opět nezklamu. Mé RPG srdce by to už nevydrželo a stal by se ze mě zatrpklý mrzout, který by všude vykládal, jak dneska už nevychází žádné dobré hry, jak to kdysi bylo mnohem lepší a že zlatý věk RPGček už dávno skončil. :smiley:
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    IWD jsi vystihl, já nakonec rozehrál znova a jedu jen s jednou postavou... což asi brzo skončí tím, že to rozehraju zase znovu :D

    Co se týče pillars... no, tak je to singláč, tudíž ty povolání až tak moc nevadí a můžou to vyvážit updatem, nebo je to až tak moc? Příběh nevím, pokud to nejsou do očí bijící kretenismy alá současná filmová tvorba, tak to taky víceméně nevnímám. Zase to ovšem nesmí odsrat questy, jako třeba v nwn (jdi tamhle najdi 4 kousky toho a toho, pak jdi támhle a najdi tři kousky toho a toho...). Každopádně ještě mám co hrát, takže posečkám a pak někdy koupím třeba balíček ve slevě i s dt... teda dneska se tomu vlastně říká dlc :D

    Torment... já bych řekl, že dneska už není nikdo schopnej vytvořit něco jako původní planescape a pokud ano, tak za ním příjde marketingový "prrrr, brzdi, čoveče, to by nikdo nekupoval"... ale tak nějak se těším, mám předplaceno, jen mě štvou tím skoro spamem
  • KivanKivan Member Posts: 159
    Pillars jsem taky ještě nedohrál. Ale spíš z nedostatku času a faktu, že moje hraní pořád ještě z větší části spolkne Crusader Kings 2. Ale jsem za půlkou, možná za 2/3 hry. Největší problém je určitě nevyváženost povolání. Nebudu psát, s jakou kombinací se dá celá hra nejlíp projít, ale je celkem jasně daná. Příběh mi nevadí. Mám už alergii na hrozící apokalypsy a zachraňování světa, tak doufám, že se to nezvrhne tímhle směrem. Level cap jsem zatím nedosáhl a to procházím všechno pečlivě, ale až se tak stane, bude to problém. Universum není úplně špatné, ale prostě to nejsou Forgotten Realms. Je celkem detailně technicky rozpracovaná konverzace se spolubojovníky - tím větší škoda, že je většinou nezajímavá. Konverzace mne osobně baví jen s knězem a to ještě hlavně díky dabingu. Postavy v BG2 mají i s romancemi (které Pillars nemá, ale tady mi to ani nechybí) kvantitativně míň rozhovorů, ale jsou prostě zajímavější (dokonce i Aerie by to tu oživila, a to jí nemůžu vystát). Určitě bych nad hrou nelámal hůl - připravuje se rozšíření, první snad už bude brzy. A na Nexu už se objevujou první módy, tak třeba se časem hra vylepší.

    Hrál někdo DAI? Před vydáním byl kolem ní humbuk a teď ticho po pěšině. Hrál jsem jen Origins, tak nevím, jestli má smysl tomu věnovat čas.
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    No a v jakém smyslu ta nevyvážená povolání? Jakože jen z pohledu postavy hráče, nebo z protivníků? Jakože když potkám zloděje, tak je to tuhoň jak boss, zatímco bojovník padne na dvě rány, nebo že když si dám *TO* povolání, tak v pohodě vymlátím na co příjdu?

    Záchrana světa mě už taky prudí. Je to ve všem - knihy, film, hry. Jelikož sám trochu píšu, tak i vím proč - je to neuvěřitelně jednoduchý. Záchrana světa je jak polívka do hrničku. Nechutná to sice nejlíp, ale vyřeší to většinu akutních problémů včetně motivů postavy.

    Origins jsem hrál a bavili mě. I tu záchranu světa jsem tam spolknul i když "vyvolený" je další zjednodušující klišé. Ičko měla být jen bezhlavá sekačka, ne?
  • KivanKivan Member Posts: 159
    Idaho: Když už jsi nakousl zloděje, tak čistě statisticky má můj zloděj nejvíc zásahů a zabitých nepřátel z celé družiny. Přitom ho s sebou tahám hlavně kvůli odstraňování pastí. A obecně, když si dáš do družiny TA povolání a jako fanda her typu BG zvládáš řízení družiny v průběhu bitvy, nebudeš mít po rozkoukání se ve hře problém ani na nejtěžší obtížnosti. Naopak zjistíš, že jiná povolání jsou celkem k ničemu a i jejich vedení v bitvě je nuda. Lidští nepřátelé hrajou podle obdobných pravidel jako tvá družina, akorát, že těch nejzajímavějších povolání mezi nima moc není, aspoň mně to tak připadá.

    Origins taky ještě bavilo i přes záchranu světa (ta už mi vadila), ale jsem vůči tomuhle tématu tolerantní čím dál míň, takže na jeho opakování v Inquisition náladu nemám. Doufám, že aspoň Geralt ve Witcherovi nebude zachraňovat svět.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Kivan said:

    Příběh mi nevadí. Mám už alergii na hrozící apokalypsy a zachraňování světa, tak doufám, že se to nezvrhne tímhle směrem.

    Zklamu tě, tentokrách nezachraňuješ jenom svět, ale i samotnou existenci všech humanoidů... :neutral:
    Kivan said:

    Hrál někdo DAI? Před vydáním byl kolem ní humbuk a teď ticho po pěšině. Hrál jsem jen Origins, tak nevím, jestli má smysl tomu věnovat čas.

    Hrál jsem to, dohrál jsem to, lituju koupě.
    Hra absolutně nedostála svým slibům a jde opravdu poznat, že to bylo vyvíjené jako MMO a né jako RPG. (velký prázdný svět, pochybná výrobá předmětů, nefungující bojový systém bez logiky atd.)
  • KivanKivan Member Posts: 159
    Edvin: DAI tedy vynechám. Ach jo. Tohle jsem asi nechtěl vědět, ale dík za varování:) Když jsme ještě hrávali dračák, moje postava nezachránila svět před apokalypsou ani jednou a jsem na to patřičně hrdý:)) Poté, co živá odešla na odpočinek, fungoval svět s drobnými výkyvy tak jako dřív, možná byl o něco temnější.
    V Pillars se asi zaměřím na prolezení tamního podzemí pod Pevností, budu doufat, že má fakt hodně pater s těžkejma bitvama a že na konci nepřijdu právě včas, abych zachránil svět podruhé:/
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    V dračáku ze mě byli všichni na větvi - začínali jsme ve městě, kde zuřila bitva a zatímco mí společníci zachraňovali děti z hořícíh domů či bojovali s krutými nájezdníky, já obíral mrtvoly :D

    U toho pillars mi už příjde jedno, jestli zachránit svět nebo humanoidy, ale dík za spoiler :P Pokud to tam nebude moc vlezlí, tak to přežiju, ale co hra jako taková? Pokud si vyberu nějaké vyvážené povolání (nebo to bude opraveno. Jaká je hratelnost ve srovnání třeba s BG2EE?

    Mimochodem, přehodil jsem si postavu v IWD, přes keeper jsem si nahodil novou postavu, přepsal jsem snad všechno podle nového charu na lvl 1, pak dal xp a všechno fachčí, jen mi postava odpočívá třeba 11 dní aby doplnila hp, nevíte co s tím? :D
  • KivanKivan Member Posts: 159
    Obírání padlých je normální činnost. Když náhodou zahyne člen družiny, taky ho tam přece nenecháš ležet s vybavenim za sto tisíc zlatých. Co kdyby ho našli skřeti, donesli ho místnímu zloduchovi a ten by to vybavení použil proti zbytku družiny:))
    Myslím, že v Pillars to moc vlezlý neni. Pro mně je to taky novinka, i když už se v příběhu začalo k něčemu takovému schylovat.
    Doufam, že tohle nebudou spoilery, popisuju herní mechanismy:
    On jeden patch už tu nevyváženost trochu opravil (oslabil nejsilnější povolání, ale to bylo fakt hodně silný). A myslím, že další opravy budou následovat. já mám víc v krvi pravidla v BG, tam je jasně vidět, jaký máš úč, oč apod., tady to chce detektivní práci, abys něco konkrétnějšího zjistil a věděl, jak ho nejlíp upravit. Pravidla se tvořila pro počítačovou hru a ne pro Pen&paper a je to vidět. Nemaj otravovat běžnýho hráče, ale jako fanda žánru mám problém zjistit, jaký má tahle postava útok, jakou obranu, jak velkou šanci zasáhnout a jak často útočí, jakým způsobem útok upravuje tohle konkrétní kouzlo kněze. Pokud zasáhneš - ať už kouzlem nebo fyzickým zraněním, můžeš narozdíl od BG zasáhnout slabě - pak třeba postihující kouzla mají kratší trvanlivost, normálně nebo kriticky.
    Docela mi vadí, že level cap je jenom 12. úroveň (spíš psychicky, teď jsem na devítce), ale už první rozšíření to má údajně změnit. Jenže se pořád neví, kdy bude. Jsou tu hlavně u kouzelnických povolání dost markantní rozdíly mezi úrovněmi, možná až moc.
    Hratelnost BG2EE je určitě na lepší úrovni. V Pillars jsem se nestřetl (zatím) s o hodně silnějším protivníkem (jako je třeba v BG2 zezačátku lich). Všechno se dá takticky slušně zvládnout a svět Pillars mi přijde i přes mapu světa víc lineární. Taky Pillars rozhodně nezabere tolik hodin k dokončení jako BG 1 nebo 2.

    Ad IWD: nic kloudnýho mne nenapadá. Možná by stálo za to si přes keeper vytvořit prsten regenerace a používat ho jenom při spánku?
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Dračák: no jo, jenže my začali vstupem na nádvoří kudy se prohnala bitva. Všichni si vzali pár věcí a vyrazili do boje. Já obíral dvacet tři mrtvol a pak šel po stopách zbytku družiny a obíral co zabili, jelikož oni je něco honilo :D

    No tak u pillars uvidíme, mám co hrát, nemám čas takže třeba až po tormentu koupím nějakou extra zlevněnou verzi :dizzy:

    Ten prsten zkusím, dík
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    edited July 2015
    Ohledně Pillars, myslím že není žádný spoiler, když řeknu že mágové a válečníci (tankové) jsou neuvěřitelně OP. Můj mág házel plošnáky, které měly účinek přes půl mapy a když hodil zhruba 3-4, tak všichni nepřátelé pochcípali dřív, než jsem je uvidel. Plošných kouzel je tam prostě příliš mnoho, jsou příliš silné a mají příliš velký dosah, který se navíc ještě zvyšuje s úrovněmi a zvyšováním statů. Co se týká tanků, tak to řeknu takhle: Když jsem na nejvyšší obtížnost poslal na skupinu asi 6 nepřátel jen svého zloděje (měl fatk hodně OP výbavu) tak byl mrtvý za 5 vteřin a ani nestihl zabít jediného nepřítele. Když jsem poslal svého tanka, tak měl i po 3 minutách boje (pižlal je fakt nehorázně dlouho) pořád plné životy. Tomuhle říkají vyvážení povolání ?!

    Co se týká DA:I, tak před časem jsem na to psal něco jako recenzi, tak vám ji tady zkopíruju:
    (Neobsahuje žádné spoilery)

    1) Hra je pořád dost zabugovaná, předměty se vznáší ve vzduchu, lidé létají, občas je možné se propadnout do vzduchu a lot se někdy spawne na stropě, nebo hluboko pod zemí, takže na něj nejde dosáhnout atd.

    2) Schémata, schémata, hra je jenom o schématech. U obchodníků už se nekupují předměty (bylo by to vyhazování peněz), ale schémata předmětů (za hodně těžké prachy) a vyrobený předmět ani nemůžete prodat. Navíc je jedno jak epický, nebo legendární předmět vám vypadne z mocného draka, na 90% bude stejně dobrý jenom na prodej (a to ani nezmiňuji, že na rozdíl od předchozích dílů, DA:I nemá žádné sety). Je jedno že tenhle štít vyrobil elfský kovářský mistr před tisíci lety a požehnali ho sami bohové, protože z materiálů co se válí všude kolem, vám váš kovář může udělat 2x lepší.

    3) Přijde mi, že barvy materiálu navrhoval nějaký barvoslepý malíř, protože to dopadlo naprosto příšerně...
    Barva vyrobených předmětů je závislá na barvě materiálů a NENÍ MOŽNÉ je přebarvovat. Ku příkladu vesta z dračí kůže je křiklavě oranžová (zloděj v takové vestě, by měl mít VELKÝ postih k úkrytu). Navíc ve hře není jediná černá, nebo šedá kůže/látka a valná většina materiálů na vysoké úrovni má hnusnou barvu.

    4) Ačkoliv je to na maximální grafiku trochu lepší (na nižší grafiku se na ně opravdu nedá dívat), tak vlasy vypadají jako pokryté silnou vrstvou gelu ( na anglickém fóru používají výraz "jelly monster hair" :D ). A když už mluvíme o vlasech, tak Qunari (na které se všichni těšili) úplně pokazili, protože pro ně můžeme vybírat pouze rohy a ne účesy. Vlasy jsou pro ně pouze VELMI vzácný doplněk k pár typům rohů a těch pár co mají k dispozici jsou naprosto hrozné. Nejvtipnější je fakt, že Qunari ani nemusí mít rohy, ale nemůžou mít vlasy.

    5) Cutscény jsou POUZE u hlavní příběhové linie. U všech ostatních rozhovorů se kamera ani neobtěžuje přiblížit, což hře HODNĚ ubírá na atmosféře (No, ony to většinou ani nejsou rozhovory, spíše takové monolog). V tomhle případě bylo lepší už i zatracovaná DA2.

    6) 80% dialogů je omezena na "Řekni mi něco o..."
    Hlavní hrdina pomalu ani nemá žádnou osobnost.

    7) Z nějakého důvodu odstranili léčivá kouzla, ačkoliv to nedává smysl z hlediska herního, ani z hlediska příběhu. Pamatuju si, že kousek od začátku byl jeden dialog "Nebo, přežiješ to. Máme mágy a ti tě vyléčí." a já jsem měl chuť říct "Sorry, žádné léčení se nekoná, ale můžu na tebe hodit bariéru" :D Všichni mágové teď ale můžou používat oživovací kouzlo, ačkoliv je možné oživovat i bez něho. Stačí prostě přijít k padlé postavě a kliknout na ni (sáhnout ji na zadek). Nespotřebujete tím žádná lektvary, obvazy nebo něco podobného. Stačí toho simulanta kterému trčí ze zad 50 šípů trocho šťouchnout a on zase vyskočí na nohy. Tohle je HODNĚ hloupá mechanika.

    8) Kvantita na kvalitou, aneb hra uměle natahuje herní dobu. Oblasti jsou sice obrovské, ale opravdu tam není moc co dělat. Navíc mi nedostatky v příběhu, obrovské mapy craftovací systém a mounti tak trochu říká, že DA:I mělo být MMO, ale pak z toho rychle udělali RPG. (Což se později ukázala být pravdou a autoři to sami přiznali)

    9) Ačkoliv vychvalovali, jak je hra dělaná hlavně na PC, vůbec to není pravda. Konzole z toho přímo čiší, není možné ani označit celou skupinu, taktická kamera je "tak nějak divná" a je tam velmi skromné množství. Dokonce se nebojím říct, že taktické ovládání je snad ještě horší než ve dvojce.

    10) Povolání jsou neuvěřitelně nevyvážená a hra je extrémně lehká (bože, jak rád bych měl nějaký mód na zvýšení obtížnosti). I jenom se samotným mágem, není problém sólovat draka na nejvyšší obtížnost a závěrečný boj s finálním bossem je taky spíše vtip.

    A nakonec jedna třešnička na dortu:
    Předměty (které jsou k ničemu a hodí se jen na prodej) padají extrémně často. Mnohem častěji než v předchozích dílech. Vy je samozřejmě chcete sbírat a prodávat, protože budete mít hodně často hluboko do kapsy. Proto vám (jak jinak) nadělili extrémně malý inventář (které je i po velmi nákladném vylepšení pořád malý) a aby toho nebylo málo, tak ačkoliv máte pevnost velkou jako kráva, tak tam není JEDINÁ debilní truhla, kde by jste si mohli odkládat výbavu, takže musíte nosit všechno sebou, což vám opět ukrajuje z už tak malého inventáře. No nezabili by jste je? :D
    Post edited by Edvin on
Sign In or Register to comment.