Skip to content

[ SEZNAM ] - Módy do BG2:EE

13468915

Comments

  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    edited July 2015
    @Kail
    Nevěřím, že by tam nějaký byl, ale nevěděl jsem, že už vydali novou verzi modu, takže jsem pro jistotu projel stránky všech módů co tam mám a aktualizoval linky. (S vyjímkou "I Shall Never Forget", protože tem mi funguje bez problémů a podle fóra je nová, aktuální verze poškozená)

    P.S.
    Já jsem původně chtěl uvádět linky přímo na stránky módu, ale z minulosti vím, že to není dobrý nápad.
    Některé módy, (které by v BG:EE klidně mohly být kompatibilní) je dneska už skoro nemožné najít, protože jejich stránky jsou zrušené a jejich autoři k nezastižení. Nejvíc mě štve "Sheena" protože ten mód nebyl dokončen (neobsahuje část pro ToB). Dokončená verze byla k dispozici cca 2 měsíce a pak se po ní slehla zem. Tak rád bych ji dostal do rukou...
    Post edited by Edvin on
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    edited July 2015
    Edvin said:


    Nejvíc mě štve "Sheena" protože ten mód nebyl dokončen (neobsahuje část pro ToB). Dokončená verze byla k dispozici cca 2 měsíce a pak se po ní slehla zem. Tak rád bych ji dostal do rukou...

    Ta by byla fakt skvělá... Moc se mi ta postava líbí a příští hru plánuju s ní zahrát. Teď jsem dojel Fade a byla to pecka, vřele doporučuji... Obsahově velmi bohaté, vlastní předmět vylepšitelný i u Caspenara a velmi mě bavilo hrát s ní Shadow dancera... Sheenu jsem teď nehrál právě kvůli chybějící části ToB.
  • KivanKivan Member Posts: 159
    Pokud vím, tak i romance s Imoen je jenom pro Shadows of Amn. Ale je možné, že mám staré informace.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Kivan said:

    Pokud vím, tak i romance s Imoen je jenom pro Shadows of Amn. Ale je možné, že mám staré informace.

    V ToB je pouze částečně.
    Pořád funguje flirt a je tam pár rozhovorů, ale romance jako taková už bohužel nepokračuje.
    Možná je ti tím, že už oba na 100% víte, že jste sourozenci a tak je vám to trochu divné... :smiley:
  • KivanKivan Member Posts: 159
    Edvin said:

    Kivan said:

    Pokud vím, tak i romance s Imoen je jenom pro Shadows of Amn. Ale je možné, že mám staré informace.

    V ToB je pouze částečně.
    Pořád funguje flirt a je tam pár rozhovorů, ale romance jako taková už bohužel nepokračuje.
    Možná je ti tím, že už oba na 100% víte, že jste sourozenci a tak je vám to trochu divné... :smiley:
    No divné. Lidskou morálku bych na polobohy z jiného světa radši neaplikoval. Bylo snad divné Diovi, když spal s Hérou? Spíš se ještě nenašel nikdo, kdo by to dodělal:)
  • DudoDudo Member Posts: 361
    ak ste niekto hrali s Isrou, tak mam jeden problem pri jej druhom queste Another day in Athkatla. Ide tam o to, ze zatkli jej svagra tusim, bol som pokecat vo vladnej budove s Taren Zoar, ten ma poslal do vazenia, tam som pokecal s dalsim chlapkom a ten ma poslal mu kupit pivo do morskej stedrosti. Tam som pokecal s barmanom a nasledne s Ghislainom a odniesol som pivo tomu tipkovi do väzenia a dalej sa uz pohnut neviem. Vie mi niekto poradit ?
  • PeccaPecca Member Posts: 2,174
    @Edvin: tady to je.
  • PeccaPecca Member Posts: 2,174
  • STBorgSTBorg Member Posts: 66
    Tak jsem se chtěl vás zkušených optat na Saerileth. Vybírám si nové NPC do další hry a patnáctiletá paladinka s romancí mě rozhodně zaujala, ale po menším pátrání mi přijde, že od lidí, co si cení příběhu a toho, jak do hry zapadá Saerileth nedostává zrovna kladné body. Jaké máte zkušenosti?
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    "15letá paladinka s romancí" :smiley:

    Nebyl by i nějaký ještě pedofilnější mod? :smiley:
  • STBorgSTBorg Member Posts: 66
    edited August 2015
    Nevím nevím, bylo by vhodnější si užívat mé úchylky mimo BG? :smiley:
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @STBorg
    Názory na Saerileth se různí...
    Dle mého ten mód plní svou funkci. Od 15leté dívky nemůžeš čekat hluboké myšlenkové pochody. :smiley:
    Každopádně mód přináší nové oblasti, nové předměty, nové příšery, nové úkoly a extrémně dlouhou romanci. Málo co nabízí takové kvanta nového obsahu. Ačkoliv nemám Saeileth v lásce (je mi nesympatická) tak se rozhodně jedná o jeden z nějlepších NPC módů vůbec.
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    STBorg said:

    Nevím nevím, bylo by vhodnější si užívat mé úchylky mimo BG? :smiley:

    No, nejspíš ne no :smiley:
  • KivanKivan Member Posts: 159
    když odhlídnu od faktu, že Saerileth je oficiálně 15 let, tak obsahem je pro mne pořád nejpedofilnější romance s Aerie. Tý může být klidně tři sta, ale chová se jak osmiletá holčička. Romanci se Saerileth hodnotit nemůžu, jelikož jsem jí neabsolvoval. Ale mám jí nainstalovanou, protože je jedna z mála paladinů-kavalírů (dobrá proti démonům a drakům) a jak píše Edvin, mód sám o sobě přidává dost nového obsahu.
    Mně by spíš zajímalo, jestli přicházím o nějaký podstatnější obsah (bitvy, lokace, ...), když jí mám v partě, ale nemám aktivní romanci.
  • KivanKivan Member Posts: 159
    A ještě jeden dotaz: existuje nějaký mód, co by významně rozšiřoval konverzaci postav ve hře s Charname i mezi sebou? Obvykle už v Podtemnu jenom stojí, neřeknou ani ň a akorát čekaj na příkazy; proto si radši beru do družiny postavy z módů.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @Kivan
    Jestli ti nevadí angličtina:
    http://www.pocketplane.net/mambo/index.php?option=content&task=blogcategory&id=95&Itemid=78

    Tohle dělá přesně to co chceš.
  • KivanKivan Member Posts: 159
    Dík. ENG nevadí. Asi nemá nějaké specifické místo v instalaci, jako třeba před NPC módama?
  • maddog33maddog33 Member Posts: 3
    zdar, jsem asi uplne blby, al enejde mi nainstalovat ani jeden mod.....
    muze mi nekdo napsat jako idiotovi jak na to?


    moc diky
  • STBorgSTBorg Member Posts: 66
    1/ Vybereš si mód, který chceš do hry. (Hádám, že máš BG2:EE, tam je ten výběr omezený, ale to všude v novějších příspěvcích píšou)
    2/ Stáhneš si ho.
    3/ Rozbalíš to někam, kde to najdeš.
    4/ Všechno co se rozbalilo přesuneš do složky, kde je BG2 nainstalované. Pokud jsi nepřemístil, tak to bude klasicky někde v program files, já mám třeba Steam verzi a tam to je C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Baldur's Gate II Enhanced Edition
    5/ Spustíš Setup-????.exe, který jsi tam zrovna přesunul. Namísto otazníků tam bude název módu.
    6/ Vyběhne okno co vypadá jako příkazová řádka, tam už jen vybereš, že chceš instalaci (prostě stiskneš I a enter)

    Tak je to u většiny módů. Ne všechny, ale co se BG2:EE týká, tak ano. Taky pokud hraješ s češtinou, tak ji doporučuju mít nainstalovanou první. Pokud ti to furt nejde, tak řekni podrobněji kde se to zaseklo. :smile:
  • maddog33maddog33 Member Posts: 3
    Tohle mi vzdycky vyskoci kdyz dam start setup ve sloce Baldusrs gate

    [C:\Users\Vojtých\AppData\Local\Temp\Temp1_Innershade-v7.2.zip\setup-innershade.
    exe] WeiDU version 23700

    Please run this program in your Infinity Engine game directory.

    FATAL ERROR: Failure("Not a game directory")

    Press ENTER to exit.
  • STBorgSTBorg Member Posts: 66
    A opravdu si to rozbalil? Odsud to vypadá jako kdyby ani ne. Takhle to vypadá jako kdyby si to spouštěl z toho přímo z toho zipu.
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    Možná se mýlím, ale nebude to chtít práva Admina? ;-)
  • maddog33maddog33 Member Posts: 3
    To nevim, ale nejde to ani rozbalit, fakt si prijdu jako blazen, nikdo s tim nema problem, ale ja nemuzu nic:)
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    maddog33 said:

    To nevim, ale nejde to ani rozbalit, fakt si prijdu jako blazen, nikdo s tim nema problem, ale ja nemuzu nic:)

    Jak nejde rozbalit? Každopádně to zkus aspoň hodit do složky se hrou.
  • STBorgSTBorg Member Posts: 66
    @maddog33
    Napiš mi do zpráv až tu budeš, jukneme na to.
  • DragoLordDragoLord Member Posts: 50
    Většina modu je v češtině ? Alespon to tak už vypadá ;)
  • CaszidyCaszidy Member, Translator (NDA) Posts: 299
    Ahoj.
    Dokázal byste někdo poradit? Nevím konkrétně z kterého modu to je, jelikož jich mám nainstalováno více a nikdy předtím jsem s nimi nehrál, každopádně ve vládní čtvrti v parčíku uprostřed je nová postava Wine Collector.
    Tato mi zadala quest, abych přinesl nějaké vzácné víno s tím, že na splnění mám 10 dní.
    Prolezl jsem snad všechny hospody a obchody v Athkatle, ale žádné víno vztahující se k tomuto úkolu jsem nenašel (pouze u Five Flanagans teď Barney prodává víno s příchutí grapefruitu, ale to je určeno pro jiný úkol/mod - Tales of the Deep Gardens)
    Kde bych tohle speciální víno našel?
  • CaszidyCaszidy Member, Translator (NDA) Posts: 299
    Mám dotaz na NPC postavy (Fade, Sheena, Yasreana, Yvette atd.) - je jejich rozšířený obsah (úkoly, předměty, rozhovory atd.) závislý na romanci?
    Ptám se z důvodu, jestli si mohu vzít do party všechny výše zmíněné postavy a mít romanci jen s jednou a zároveň nepřijít o úkoly a hlavní část obsahu u ostatních s kterými romanci mít nebudu.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @Caszidy
    Předměty a úkoly ne, ale rozhovory samozřejmě ano.
    Přece nemůže čekat že ti bude říkát lásko, když s ní nemáš romanci :wink:
    Caszidy
  • KivanKivan Member Posts: 159
    Edvin said:

    @Caszidy
    Předměty a úkoly ne, ale rozhovory samozřejmě ano.
    Přece nemůže čekat že ti bude říkát lásko, když s ní nemáš romanci :wink:

    No ne tak úplně. Třeba romance s Yvette může běžet paralelně s jinou romancí z modu. Pokud ale neproběhne šťastně, může to mít později ve hře fatální následky. Yasraena romanci nemá, resp. je zadaná.
    Caszidy
Sign In or Register to comment.